Diskuzní fórum

Hodnocení jednotlivých epizod

Netrpíme sprostá slova.

V diskuzi netolerujeme nic, co odporuje platným zákonům ČR, tedy žádný warez a podobně!

Jeden vykřičník a jeden otazník je až dost. Nemusíš jich udělat deset za sebou. To samé platí o smajlících.

Čeština má nějaká pravidla, tak by bylo fajn je dodržovat.

CAPS LOCK je zlo.

avatar uživatele
Dubov
Uživatel od první verze | Cool level: 7 | Manny Bianco
31. 10. 2012 / 17:50:04 (před 11 roky)
off

Ahoj, pokud se to tu už někde řešilo, tak se předem omlouvám. Měl bych návrh, aby se Nevím započítávalo do hodnocení epizody. Chápu, že logicky by se Nevím nemělo přiklánět na žádnou stranu, ale pak dochází k situaci, že má epizoda téměř 100% hodnocení a přitom většina lidí hodnotila jako nevím. A že se uživatel nemůže rozhodnout, jestli se mu epizoda líbila nebo ne, taky o kvalitě trochu svědčí. Proto bych navrhoval, že pokud se Líbila bere jako 100% a Nelíbila jako 0%, aby se hodnocení Nevím počítalo jako 50%.

avatar uživatele
Fruiko
Boss nejvyšší | Cool level: 117 | Neal Caffrey
31. 10. 2012 / 19:14:56 (před 11 roky)
off
Dubov napsal(a):

Ahoj, pokud se to tu už někde řešilo, tak se předem omlouvám. Měl bych návrh, aby se Nevím započítávalo do hodnocení epizody. Chápu, že logicky by se Nevím nemělo přiklánět na žádnou stranu, ale pak dochází k situaci, že má epizoda téměř 100% hodnocení a přitom většina lidí hodnotila jako nevím. A že se uživatel nemůže rozhodnout, jestli se mu epizoda líbila nebo ne, taky o kvalitě trochu svědčí. Proto bych navrhoval, že pokud se Líbila bere jako 100% a Nelíbila jako 0%, aby se hodnocení Nevím počítalo jako 50%.

"Nevím" hlavně slouží jako viděl jsem pro označování starých epizod u kterých si už nikdo nepamatuje jestli se mu epka líbila či nikoliv a tím pádem by 50 % hrozně zkreslovalo hodnocení.

Všechna tahle písmenka napsal zakladatel webu.
avatar uživatele
Dubov
Uživatel od první verze | Cool level: 7 | Manny Bianco
31. 10. 2012 / 19:50:42 (před 11 roky)
off
Fruiko napsal(a):

"Nevím" hlavně slouží jako viděl jsem pro označování starých epizod u kterých si už nikdo nepamatuje jestli se mu epka líbila či nikoliv a tím pádem by 50 % hrozně zkreslovalo hodnocení.

Aháá, mě právě zarazilo, že u hodně epizod je víc Nevím než Líbilo a nijak se to neodráží na hodnocení.

avatar uživatele
Fruiko
Boss nejvyšší | Cool level: 117 | Neal Caffrey
31. 10. 2012 / 20:08:46 (před 11 roky)
off

Proto tam je ten graf, sice to neříká číslem jaké jsou poměry, ale hnedle je poznat, jak na tom epizoda je. Osobně doufám, že u nových epizod bude už co nejméně.

Všechna tahle písmenka napsal zakladatel webu.
avatar uživatele
Milan Žák
Dlouholetý uživatel | Cool level: 11 | Morgan Guillermo Grimes
5. 1. 2013 / 21:24:59 (před 11 roky)
off

Nevím, jestli už to tady někdo neřešil, ale přijde mi vtipné, že některé epizody seriálů jsou hodnoceny ještě před premiérou. Asi se rozmáhá sběračství kreditů či co :) Možná by to chtělo zavést něco jako na kfilmu.net, že jde hodnotit až po premiéře. Pokud je to tedy technicky možné.

A pokud je to blbost, tak se omlouvám. Učím se na zkoušku a tak dělám cokoliv, čím bych se zabavil a zabil trochu času :D

Editováno: 1x | Naposledy: 5. 1. 2013 / 21:26:12
avatar uživatele
Fruiko
Boss nejvyšší | Cool level: 117 | Neal Caffrey
5. 1. 2013 / 21:47:04 (před 11 roky)
off
Milan Žák napsal(a):

Nevím, jestli už to tady někdo neřešil, ale přijde mi vtipné, že některé epizody seriálů jsou hodnoceny ještě před premiérou. Asi se rozmáhá sběračství kreditů či co :) Možná by to chtělo zavést něco jako na kfilmu.net, že jde hodnotit až po premiéře. Pokud je to tedy technicky možné.

A pokud je to blbost, tak se omlouvám. Učím se na zkoušku a tak dělám cokoliv, čím bych se zabavil a zabil trochu času :D

Řešilo se to tu milionkrát ve spojistosti s hodnocením seriálů. BTW za hodnocení epizod nejsou žádné kredity.

Všechna tahle písmenka napsal zakladatel webu.