Diskuzní fórum

Kámen, nůžky, papír...

Netrpíme sprostá slova.

V diskuzi netolerujeme nic, co odporuje platným zákonům ČR, tedy žádný warez a podobně!

Jeden vykřičník a jeden otazník je až dost. Nemusíš jich udělat deset za sebou. To samé platí o smajlících.

Čeština má nějaká pravidla, tak by bylo fajn je dodržovat.

CAPS LOCK je zlo.

avatar uživatele
Mik
Uživatel od první verze | Cool level: 57 | admirál William Adama
14. 11. 2013 / 22:53:36 (před 10 roky)
off
MNTB napsal(a):

přesně :D já mám nejvíc 6. nepochopim, jak někdo může mít 16 O.o

Rekl bych ze na to pouzivaj nejaky program, takovy inekafe a Biskin maj vecne kazdy den nekolik tisicu odehranych her a pochybuji, ze u toho sedi a poctive klikaj. Treba zrovna ted ma inekafe pres 10000 her.
Jinak 8 das v pohode, staci porad klikat na jednu vec a vetsinou do 100 her to das. Uz jsem to parkrat zkousel. Vetsinou to aplikuju, kdyz pocitac zmeni taktiku a uz se neda predpovidat, co zahraje.

avatar uživatele
inekafe
Redaktor | Cool level: 93 | Jack Bauer
14. 11. 2013 / 23:20:55 (před 10 roky)
off
Mik napsal(a):

Rekl bych ze na to pouzivaj nejaky program, takovy inekafe a Biskin maj vecne kazdy den nekolik tisicu odehranych her a pochybuji, ze u toho sedi a poctive klikaj. Treba zrovna ted ma inekafe pres 10000 her.
Jinak 8 das v pohode, staci porad klikat na jednu vec a vetsinou do 100 her to das. Uz jsem to parkrat zkousel. Vetsinou to aplikuju, kdyz pocitac zmeni taktiku a uz se neda predpovidat, co zahraje.

čo takto skúsiť podržať enter namiesto sprostého obviňovania, hmm? :))

//a inak ty máš čo hovoriť, mi netvrď, že tých 153x, čo si našiel stratenú trofej, tak si ju našiel poctivým prehľadávaním každého profilu seriálu :))

"Život jak vo videu, dopredu či dozadu, si nepretočím."
Editováno: 1x | Naposledy: 14. 11. 2013 / 23:22:40
avatar uživatele
MNTB
Uživatel od první verze | Cool level: 34 | John Watson
14. 11. 2013 / 23:48:48 (před 10 roky)
on
inekafe napsal(a):

čo takto skúsiť podržať enter namiesto sprostého obviňovania, hmm? :))

//a inak ty máš čo hovoriť, mi netvrď, že tých 153x, čo si našiel stratenú trofej, tak si ju našiel poctivým prehľadávaním každého profilu seriálu :))

a já si to jak blbec kreslim na papír :D ok zkusim taktiku s entrem

avatar uživatele
Mik
Uživatel od první verze | Cool level: 57 | admirál William Adama
15. 11. 2013 / 00:16:54 (před 10 roky)
off
inekafe napsal(a):

čo takto skúsiť podržať enter namiesto sprostého obviňovania, hmm? :))

//a inak ty máš čo hovoriť, mi netvrď, že tých 153x, čo si našiel stratenú trofej, tak si ju našiel poctivým prehľadávaním každého profilu seriálu :))

Predstav si, ze jo. Ztracenou trofej jsem hodne nahrabal kdyz byl den deti nebo co to bylo, protoze to se schovavala v pohadkach a potom myslim, ze to byly narozeniny SZ, kdy byla napoveda kazdych 5 nebo 10 minut a jinak jsem ji hledal vzdy kdyz jsem prisel z prace, protoze tady bylo online jen par lidi a nikdo to nehledal v tu 1-2h rano, takze pohodicka. Driv to lovila jen radioaktivniwewerka a BuBBleS a ty si to davali vetsinou pres den, takze jsem mel vecir volny prostor.
Navic jsem nerekl ze urcite pouzivas program, jen ze si to myslim. Dik za tip, jdu to taky zkusit. Me z toho klikani po par stovkach vetsinou uz boli prst :-D

avatar uživatele
inekafe
Redaktor | Cool level: 93 | Jack Bauer
15. 11. 2013 / 00:21:33 (před 10 roky)
off
Mik napsal(a):

Predstav si, ze jo. Ztracenou trofej jsem hodne nahrabal kdyz byl den deti nebo co to bylo, protoze to se schovavala v pohadkach a potom myslim, ze to byly narozeniny SZ, kdy byla napoveda kazdych 5 nebo 10 minut a jinak jsem ji hledal vzdy kdyz jsem prisel z prace, protoze tady bylo online jen par lidi a nikdo to nehledal v tu 1-2h rano, takze pohodicka. Driv to lovila jen radioaktivniwewerka a BuBBleS a ty si to davali vetsinou pres den, takze jsem mel vecir volny prostor.
Navic jsem nerekl ze urcite pouzivas program, jen ze si to myslim. Dik za tip, jdu to taky zkusit. Me z toho klikani po par stovkach vetsinou uz boli prst :-D

tak nabudúce by bolo lepšie sa najprv spýtať, než niekoho začneš obviňovať svojimi "domnienkami"...

"Život jak vo videu, dopredu či dozadu, si nepretočím."
avatar uživatele
Poirot
Dlouholetý uživatel | Cool level: 7 | Manny Bianco
16. 1. 2015 / 08:29:12 (před 9 roky)
off

Ahojte. Získam niečo okrem vášho obdivu, za najdlhší rad denných výhier v hre Kameň-Papier... ? :)

Budem rád keď napíšeš správu, alebo ma vyzvi v hre Kameň-Papier-Nožnice-Jašter-Spoke ;)
avatar uživatele
Balthazar6
Dlouholetý uživatel | Cool level: 25 | Lee 'Apollo' Adama
16. 1. 2015 / 10:28:22 (před 9 roky)
off
Poirot napsal(a):

Ahojte. Získam niečo okrem vášho obdivu, za najdlhší rad denných výhier v hre Kameň-Papier... ? :)

Jsou za to trofeje.

„Oko za oko a svět bude slepý..“
avatar uživatele
xbulkoj
Dlouholetý uživatel | Cool level: 53 | Roy
16. 1. 2015 / 11:13:15 (před 9 roky)
off
Poirot napsal(a):

Ahojte. Získam niečo okrem vášho obdivu, za najdlhší rad denných výhier v hre Kameň-Papier... ? :)

Sorry, ale asi som ta obehol. :D

avatar uživatele
Poirot
Dlouholetý uživatel | Cool level: 7 | Manny Bianco
16. 1. 2015 / 12:57:26 (před 9 roky)
off

Aj som váhal, či neriskujem keď na hru upozorňujem vo fóre ... Nuž, gratulujem :)

Budem rád keď napíšeš správu, alebo ma vyzvi v hre Kameň-Papier-Nožnice-Jašter-Spoke ;)
4/4
1234