Diskuzní fórum

Souboj postav

Netrpíme sprostá slova.

V diskuzi netolerujeme nic, co odporuje platným zákonům ČR, tedy žádný warez a podobně!

Jeden vykřičník a jeden otazník je až dost. Nemusíš jich udělat deset za sebou. To samé platí o smajlících.

Čeština má nějaká pravidla, tak by bylo fajn je dodržovat.

CAPS LOCK je zlo.

avatar uživatele
L_A_K_Y
Dlouholetý uživatel | Cool level: 9 | Rajesh Koothrappali
10. 12. 2012 / 13:50:02 (před 11 roky)
off

Zdravím,

spouštím svůj projekt, který jsem měl jako bakalářskou práci.
Jedná se o souboj seriálových postav. Postavy spolu budou bojovat 1 vs 1 v několika různých kolech.

Průběh je možné rozdělit do několika hlavních částí:
1. Nominace
2. Skupiny
3. Vyřazovací souboje

Aktuálně běží nominace, kde můžete nominovat svoje oblíbené postavy, aby postoupily do hlavní části soutěže.
Pokud se Vám projekt líbí, budu rád když se zůčastníte a podpoříte svoje oblíbené seriálové postavy.
Také můžete zkusit svoje štěstí v soutěži a vyhrát nějakou cenu.

Právě teď je odesláno přes 5000 nominačních hlasů. Ve vedení je s menším náskokem Barney, ostatní místa jsou vyrovnaná a o postupu bude rozhodovat každý hlas.

Stránka je http://www.soubojpostav.cz

Editováno: 1x | Naposledy: 10. 12. 2012 / 13:50:50
avatar uživatele
ESESEL
Dlouholetý uživatel | Cool level: 15 | Christopher Turk
11. 12. 2012 / 22:50:21 (před 11 roky)
off

Pěkný, jenom jsem narazil na to, že např. Sam Carterová se dá nominovat jak za SG-1, tak za Atlantis, ale vypadá to, že se to potom bere jako dvě různé postavy. Máš to nějak pořešené?

Grab a lollipop on your way out.
avatar uživatele
L_A_K_Y
Dlouholetý uživatel | Cool level: 9 | Rajesh Koothrappali
12. 12. 2012 / 02:07:15 (před 11 roky)
off

Díky. Tohohle jsem si taky všiml, ale až po spuštění. Při psaní mě to nenapadla a teď je jich tam více, ale ne zas tak moc, aby to nešlo vyřešit ručně. Další příklad je třeba Joey

avatar uživatele
Fruiko
Boss nejvyšší | Cool level: 117 | Neal Caffrey
12. 12. 2012 / 08:51:21 (před 11 roky)
off

By mě zajímalo, co by se stalo, kdybych zabanoval ip adresu 46.28.105.73.

Doufám, že si to alespoň cachuješ...

Všechna tahle písmenka napsal zakladatel webu.
avatar uživatele
L_A_K_Y
Dlouholetý uživatel | Cool level: 9 | Rajesh Koothrappali
12. 12. 2012 / 17:54:56 (před 11 roky)
off

Přestalo by fungovat vyhledávání u nominací :-) Vyhledávám pouze poprvé nové postavy a poté již pracuji se svoji databází. Měl jsem se ozvat před spuštěním a domluvit se, za to se omlouvám. Doufám, že to jinak není problém, že serialzone využívám pro hledání postav, protože lepší seznam postav v seriálech jsem nenašel ani na zahraničních webech.

edit: Tak jsem si s tím ještě dneska pohrál a udělal pořádný cachování. Cokoli se hledá opravdu pouze jenom jednou a výsledek si podržím pro příští hledání stejného výrazu. Hledání se dost zrychlilo. Po zapsání nejčastěji hledaných výrazů, už bude hledání na serialzone minimální.

Editováno: 1x | Naposledy: 13. 12. 2012 / 01:22:42