Diskuzní fórum

Pozadí webu

Netrpíme sprostá slova.

V diskuzi netolerujeme nic, co odporuje platným zákonům ČR, tedy žádný warez a podobně!

Jeden vykřičník a jeden otazník je až dost. Nemusíš jich udělat deset za sebou. To samé platí o smajlících.

Čeština má nějaká pravidla, tak by bylo fajn je dodržovat.

CAPS LOCK je zlo.

avatar uživatele
spike
Uživatel od první verze | Cool level: 15 | Christopher Turk
13. 7. 2018 / 21:03:10 (před 5 roky)
off

Můj návrh na pozadí webu s Jonem a Dany stále nebyl nijak vyhodnocen. Už je to vážně hodně dlouho. :-(

spike
avatar uživatele
andromache
Redaktor | Cool level: 42 | Arnold 'Jidáš' Rimmer
13. 7. 2018 / 21:05:33 (před 5 roky)
off
spike napsal(a):

Můj návrh na pozadí webu s Jonem a Dany stále nebyl nijak vyhodnocen. Už je to vážně hodně dlouho. :-(

Mám obavy, že to tady už nikdo nedělá :(. A to bych tady ocenila i Wentworth pozadí...

I didn’t choose this fandom, the fandom burst in and said ‘I’m your new roommate, cutie’ A usoplení spratci vždycky pokazí všechno hezký! Jo a nesnáším usmrkance a psy.
avatar uživatele
spike
Uživatel od první verze | Cool level: 15 | Christopher Turk
13. 7. 2018 / 22:08:03 (před 5 roky)
off
andromache napsal(a):

Mám obavy, že to tady už nikdo nedělá :(. A to bych tady ocenila i Wentworth pozadí...

To by ale byla chyba. Asi bychom měli urgovat adminy.

spike
avatar uživatele
Adriana3442
Dlouholetý uživatel | Cool level: 18 | Kocour
15. 10. 2018 / 20:21:19 (před 5 roky)
off

Já si dovolím mít také malé přání, kdyby třeba bylo na plánu pozadí s 13. doktorem, vůbec bych se nezlobila. :)

avatar uživatele
Ferenc.lukac
Dlouholetý uživatel | Cool level: 7 | Manny Bianco
27. 10. 2018 / 19:39:01 (před 5 roky)
off

Ahoj se fajn že jsou 4 pozadí na supernatural, ale nešlo by udělat 5. aby tam bylcastiel a crowley?

Ferenc.lukac
avatar uživatele
IrmaVep
Redaktor | Cool level: 34 | John Watson
20. 3. 2019 / 20:38:51 (před 5 roky)
off

Ahoj, teď mě napadl návrh, kterému jistě někdo neodolá :D Pozadí s Wynonnou Earp by určitě vypadalo naprosto skvěle ;))

avatar uživatele
andromache
Redaktor | Cool level: 42 | Arnold 'Jidáš' Rimmer
21. 3. 2019 / 01:03:16 (před 5 roky)
off
spike napsal(a):

To by ale byla chyba. Asi bychom měli urgovat adminy.

Myslím, že ani urgovat nezabere.. Vím, že nedávno jim v poště pár nápadů na pozadí přibylo, ale nic z toho :(

I didn’t choose this fandom, the fandom burst in and said ‘I’m your new roommate, cutie’ A usoplení spratci vždycky pokazí všechno hezký! Jo a nesnáším usmrkance a psy.
avatar uživatele
Moryart
Dlouholetý uživatel | Cool level: 23 | Denholm
18. 4. 2019 / 15:06:37 (před 5 roky)
off

Ahoj, proč se mi nastavené pozadí po měsíci samo změní? Měl jsem za to, že v giftshopu se dá koupit dočasný výběr a nastavené pozadí zůstane tak jak je permanentně. Je to škoda.

Winter is Coming
avatar uživatele
24ron24
Redaktor | Cool level: 57 | admirál William Adama
18. 4. 2019 / 17:29:56 (před 5 roky)
off
Moryart napsal(a):

Ahoj, proč se mi nastavené pozadí po měsíci samo změní? Měl jsem za to, že v giftshopu se dá koupit dočasný výběr a nastavené pozadí zůstane tak jak je permanentně. Je to škoda.

Musíš si ho stále kupovať, vieš si ho kúpiť buď na mesiac, alebo 3 mesiace a po uplynutý doby sa ti to zruší a automaticky máš default pozadie.

May the odds be ever in your favor.
avatar uživatele
Moryart
Dlouholetý uživatel | Cool level: 23 | Denholm
18. 4. 2019 / 19:07:03 (před 5 roky)
off
24ron24 napsal(a):

Musíš si ho stále kupovať, vieš si ho kúpiť buď na mesiac, alebo 3 mesiace a po uplynutý doby sa ti to zruší a automaticky máš default pozadie.

Well, tak to je docela na nic. Fajn by byla možnost si pozadí koupit napořád.

Winter is Coming