Diskuzní fórum

Pozadí webu

Netrpíme sprostá slova.

V diskuzi netolerujeme nic, co odporuje platným zákonům ČR, tedy žádný warez a podobně!

Jeden vykřičník a jeden otazník je až dost. Nemusíš jich udělat deset za sebou. To samé platí o smajlících.

Čeština má nějaká pravidla, tak by bylo fajn je dodržovat.

CAPS LOCK je zlo.

avatar uživatele
andromache
Redaktor | Cool level: 42 | Arnold 'Jidáš' Rimmer
21. 1. 2020 / 20:34:49 (před 4 roky)
off
Nevada napsal(a):

Jo, vlastně ještě na Lopuchu mám vypnuté adblocky. I když to byla spíš formalitka, protože ještě donedávna tam byl jen jeden úzký reklamní banner, který nejspíš jen někdo několik let zapomněl vypnout. To je jen poznámka pro upřesnění, ne že bych to srovnávala se SZ. Tady budou provoz i náklady někde jinde.

Jé, on Lopuch ještě žije... Ach jo, nemohl by někdo vrátit Lapiduch :D? Furt jsem ten konec nevydejchala :D.


Nevada napsal(a):

Hehe, já sice smartphone vyfasovala jako služební, ale jinak používám už přes 11 let tohle. Na internet se sice připojit umí, ale je to práce pro sebevraha :))

Ach ano, staré dobré Nokie :D. A přesně, na tomhle internet opravdu radši ne-e :-).

I didn’t choose this fandom, the fandom burst in and said ‘I’m your new roommate, cutie’ A usoplení spratci vždycky pokazí všechno hezký! Jo a nesnáším usmrkance a psy.
Editováno: 1x | Naposledy: 21. 1. 2020 / 20:35:02
avatar uživatele
Drunk_Queen
Redaktor | Cool level: 54 | Jack Shephard
21. 1. 2020 / 20:59:05 (před 4 roky)
off

To vás obdivuju, já bych to už bez chytrého telefonu fakt nedala :'D.

avatar uživatele
andromache
Redaktor | Cool level: 42 | Arnold 'Jidáš' Rimmer
21. 1. 2020 / 21:26:06 (před 4 roky)
off
Drunk_Queen napsal(a):

To vás obdivuju, já bych to už bez chytrého telefonu fakt nedala :'D.

No jo, vy Zetka jste hrozně zhýčkaný :D :D. Třeba já si ještě pamatuju doby, kdy internet nebyl masovou záležitostí a kdo měl cihlu tak byl king největší :D. Takže se nediv, že nám ty naše Nokie (mimochodem 3310 jsem vyměnila jenom proto, že mi selhávala baterka, jinak ji mám dodneška :D) bohatě stačí :D.

I didn’t choose this fandom, the fandom burst in and said ‘I’m your new roommate, cutie’ A usoplení spratci vždycky pokazí všechno hezký! Jo a nesnáším usmrkance a psy.
avatar uživatele
Fruiko
Boss nejvyšší | Cool level: 117 | Neal Caffrey
21. 1. 2020 / 22:16:34 (před 4 roky)
off
andromache napsal(a):

Jo a když už se tady teda řeší ta nová verze, nešlo by přidat tlačítko odhlášení nahoru tak jak je to teď? Před testem úvodní stránky bylo na té původní normálně odhlásit, ale teď to tam nikde nemám.. (ani v redakčním systému, který se mi ukazuje jako naprosto prázdný...) A propos, nová verze je XP unfriendly?

Redaktoři ho mají v redakčním systému. Ono se totiž nevejde, normální lidi ho mají právě místo RS.

Všechna tahle písmenka napsal zakladatel webu.
avatar uživatele
Drunk_Queen
Redaktor | Cool level: 54 | Jack Shephard
21. 1. 2020 / 22:39:51 (před 4 roky)
off
andromache napsal(a):

No jo, vy Zetka jste hrozně zhýčkaný :D :D. Třeba já si ještě pamatuju doby, kdy internet nebyl masovou záležitostí a kdo měl cihlu tak byl king největší :D. Takže se nediv, že nám ty naše Nokie (mimochodem 3310 jsem vyměnila jenom proto, že mi selhávala baterka, jinak ji mám dodneška :D) bohatě stačí :D.

Já měla první smartphone od 16, taky nic moc :'D.

avatar uživatele
megawir
Co-boss | Cool level: 35 | Bartholomew JoJo 'Bart' Simpson
21. 1. 2020 / 22:53:45 (před 4 roky)
off
Nevada napsal(a):

A ještě nejspíš mockrát řešit budeme :) Jak oba dobře víme, není totiž reklama jako reklama.
Serialzone je jediný web, kde mám všechny blokovače reklam trvale vypnuté, a naštěstí umožňujete si většinu reklam vypnout pomocí kreditů. Za to díky. Právě proto to zakňučení, jestli bude reklama natvrdo místo možnosti nastavení pozadí.
Ale na druhou stranu taky nemám problém oblíbeným stránkám přispět na provoz. Třeba na titulky.com a nyxu mám zaplacené VIP účty. Ano, oba weby mají jako odměnu nezobrazování reklamy, ale to nebylo hlavním důvodem, proč jsem jim přispěla. Pokud to umožníte/vyřešíte, přispěju ráda i tady.

Jak jsem psal už prve, pozadí bude, testovací jedno dokonce už je :)
Každopádně teď jdeme podle priorit tak, aby bylo ke spuštění hotový všechno naprosto nezbytný. Pozadí je v pořadí :) VIP je v rozhodně v plánu. Taky ale až později. Priority :)

SerialZone.cz | KFILMU.net | co-boss
avatar uživatele
megawir
Co-boss | Cool level: 35 | Bartholomew JoJo 'Bart' Simpson
21. 1. 2020 / 22:54:14 (před 4 roky)
off
andromache napsal(a):

AD Block nepoužívám, na odstranění reklamy si vydělávám prací pro web :D :D.

Jo a jinak, já internet v mobilu ani nemám ( tenhle telefon to ani neumí a jiný si ani pořizovat nechci :D), takže to mi fakt bude něco platný /-D.

Velká nádhera :))

SerialZone.cz | KFILMU.net | co-boss
avatar uživatele
Nevada
Uživatel od první verze | Cool level: 36 | maj. Margaret 'Štabajzna' Houlihanová
22. 1. 2020 / 07:02:27 (před 4 roky)
off
megawir napsal(a):

Jak jsem psal už prve, pozadí bude, testovací jedno dokonce už je :)
Každopádně teď jdeme podle priorit tak, aby bylo ke spuštění hotový všechno naprosto nezbytný. Pozadí je v pořadí :) VIP je v rozhodně v plánu. Taky ale až později. Priority :)

Snad to pozadí není z GoT :))

VIP - paráda, konečně!

Fundamentalistka, aneb fanynka Písně ledu a ohně, která nenávidí Game of Thrones.
avatar uživatele
megawir
Co-boss | Cool level: 35 | Bartholomew JoJo 'Bart' Simpson
22. 1. 2020 / 08:51:03 (před 4 roky)
off
Nevada napsal(a):

Snad to pozadí není z GoT :))

VIP - paráda, konečně!

Ne, je to Witcher :)))

SerialZone.cz | KFILMU.net | co-boss
avatar uživatele
Radmila
Uživatel od první verze | Cool level: 18 | Kocour
1. 2. 2020 / 22:37:33 (před 4 roky)
off

Luna Nera - https://www.csfd.cz/film/810076-luna-nera/galerie/?type=1

Prosím o přidání tohoto seriálu. Díky :D