Diskuzní fórum

Pozadí webu

Netrpíme sprostá slova.

V diskuzi netolerujeme nic, co odporuje platným zákonům ČR, tedy žádný warez a podobně!

Jeden vykřičník a jeden otazník je až dost. Nemusíš jich udělat deset za sebou. To samé platí o smajlících.

Čeština má nějaká pravidla, tak by bylo fajn je dodržovat.

CAPS LOCK je zlo.

avatar uživatele
Fruiko
Boss nejvyšší | Cool level: 117 | Neal Caffrey
8. 3. 2020 / 11:31:29 (před 4 roky)
off

Každopádně to odčítá správně.

Všechna tahle písmenka napsal zakladatel webu.
avatar uživatele
tommmyk
Dlouholetý uživatel | Cool level: 20 | Zipper
6. 1. 2021 / 19:30:15 (před 3 roky)
off

Nechtěli byste třeba aktualizovat sekci pozadí webu? Některé staré vymazat a přidat nové k aktuálním seriálům? :)

avatar uživatele
Fruiko
Boss nejvyšší | Cool level: 117 | Neal Caffrey
6. 1. 2021 / 19:31:42 (před 3 roky)
off
tommmyk napsal(a):

Nechtěli byste třeba aktualizovat sekci pozadí webu? Některé staré vymazat a přidat nové k aktuálním seriálům? :)

Já ani nějak nechtěl, ale iniciativě se meze nekladou. :D Ale mám přísná vstupní kritéria.

Všechna tahle písmenka napsal zakladatel webu.
avatar uživatele
tommmyk
Dlouholetý uživatel | Cool level: 20 | Zipper
9. 1. 2021 / 16:50:41 (před 3 roky)
off

Díky za ty nové pozadí. Ale jak je možné, že někomu se ukazují co se týče velikosti v pořádku a někdo je má useknuté? Jde o rozlišení obrazovky? Nešlo by to třeba nějak nastavit na konkrétní velikost obrazovky? Protože celkem běžná velikost notebooků je 1366 × 768 a ty vaše pozadí budou spíše na větší rozměry, že ano?

avatar uživatele
hanka.zv
Redaktor | Cool level: 33 | Jack Carter
12. 1. 2021 / 17:45:21 (před 3 roky)
off

Mám problém s pozadím z Chilling Adventures of Sabrina. Když si ho nastavím, tak se sice jako pozadí webu na chvíli objeví, ale po čase, nebo dalším přihlášení zmizí. Už i hned po kliknutí na "uložit změny" se v okýnku s názvem seriálu, ze kterého motiv je, místo "Chilling Adventures of Sabrina" objeví "12 Monkeys".

avatar uživatele
Fruiko
Boss nejvyšší | Cool level: 117 | Neal Caffrey
12. 1. 2021 / 18:34:41 (před 3 roky)
off
hanka.zv napsal(a):

Mám problém s pozadím z Chilling Adventures of Sabrina. Když si ho nastavím, tak se sice jako pozadí webu na chvíli objeví, ale po čase, nebo dalším přihlášení zmizí. Už i hned po kliknutí na "uložit změny" se v okýnku s názvem seriálu, ze kterého motiv je, místo "Chilling Adventures of Sabrina" objeví "12 Monkeys".

Opraveno.

Všechna tahle písmenka napsal zakladatel webu.
avatar uživatele
spike
Uživatel od první verze | Cool level: 15 | Christopher Turk
12. 1. 2021 / 21:44:08 (před 3 roky)
off
Fruiko napsal(a):

Já ani nějak nechtěl, ale iniciativě se meze nekladou. :D Ale mám přísná vstupní kritéria.

Ty nová pozadí webu nejsou špatná, ale u toho druhého ze Stranger Things mám pocit, že tam z té levé strany jak je El přebývá kousek z ohňostroje, který mají mít nad hlavou. :)
Jinak jsem si trochu pohrál s jedním obrázkem ke třetí sérii a vyšel my z toho tento návrh na pozadí webu k ST. Tady je zdroj, který sem našel ve dvou rozměrech: link link a zde je finální návrh: link
Co ty na to?

spike
avatar uživatele
kate23
Uživatel od první verze | Cool level: 37 | Daenerys Targaryen
12. 6. 2021 / 22:39:13 (před 2 roky)
off

prosím, nebylo by nějaké to pozadíčko k Lokimu? tak 2-3 verze :-D zrovna mi dnes vypršelo tak jsem se tak probírala a zrovna mi tam chybí. děkuji mnohokrát! :-)

avatar uživatele
ragelly
Boss přes články | Cool level: 130 | Gordon Ramsay
12. 6. 2021 / 23:25:21 (před 2 roky)
off
kate23 napsal(a):

prosím, nebylo by nějaké to pozadíčko k Lokimu? tak 2-3 verze :-D zrovna mi dnes vypršelo tak jsem se tak probírala a zrovna mi tam chybí. děkuji mnohokrát! :-)

Fruiko říkal, že po té velké várce před pár měsíci teď nebude žádné přidávat další dva roky :D

avatar uživatele
kate23
Uživatel od první verze | Cool level: 37 | Daenerys Targaryen
13. 6. 2021 / 16:30:28 (před 2 roky)
off
ragelly napsal(a):

Fruiko říkal, že po té velké várce před pár měsíci teď nebude žádné přidávat další dva roky :D

dva roky???!!! :-O :-( šmarja