Diskuzní fórum

Články - střípky, bleskovky a spol.

Netrpíme sprostá slova.

V diskuzi netolerujeme nic, co odporuje platným zákonům ČR, tedy žádný warez a podobně!

Jeden vykřičník a jeden otazník je až dost. Nemusíš jich udělat deset za sebou. To samé platí o smajlících.

Čeština má nějaká pravidla, tak by bylo fajn je dodržovat.

CAPS LOCK je zlo.

avatar uživatele
monberunka
Dlouholetý uživatel | Cool level: 21 | Phil Dunphy
31. 12. 2012 / 16:58:18 (před 11 roky)
off

Možná jsem sama, ale klidně bych uvítala menší počet článků :) (mám na mysli střípky, bleskovky) Pár větších shrnujících týdně by mi úplně stačilo... Třeba to ještě někdo čte, mě už to teda ani nebaví, vždyť to jsou i 2 - 3 denně. Web už mi tím přijde poměrně přehlcený... a ANO, vím, nikdo mě nenutí na to klikat a číst to. (taky už to ani moc nedělám, to bych se musela uklikat) Naopak ty s fotkou jsou super změna! Chválím a díky za fajn nápad :) (+ ty co jsou na úvodce jako "hlavní" mám vždycky nejradši :) )

Co jich udělat míň, ale obsáhlejších?

avatar uživatele
Fruiko
Boss nejvyšší | Cool level: 116 | Will McAvoy
31. 12. 2012 / 18:08:13 (před 11 roky)
off

Proto to máme rozdělené na velké články a "krátké" aktuální bleskovky u nichž se očekává, že jich bude vycházet několik denně podle toho, jak se objevují nové informace.

Plánujeme filtr, aby se ti zobrazovali jen bleskovky k tvým oblíbeným seriálům, čímž by se ti mohla zvednout atraktivita posledních bleskovek a nemuselo by jich být pro tebe tolik.

Všechna tahle písmenka napsal zakladatel webu.
avatar uživatele
monberunka
Dlouholetý uživatel | Cool level: 21 | Phil Dunphy
31. 12. 2012 / 19:35:40 (před 11 roky)
off
Fruiko napsal(a):



Plánujeme filtr, aby se ti zobrazovali jen bleskovky k tvým oblíbeným seriálům, čímž by se ti mohla zvednout atraktivita posledních bleskovek a nemuselo by jich být pro tebe tolik.

to by bylo super! jsem pro :)

avatar uživatele
Fruiko
Boss nejvyšší | Cool level: 116 | Will McAvoy
7. 1. 2013 / 00:58:25 (před 11 roky)
off

V nastavení už jdou nastavit ignorace a omezení na "vlastní" seriály. Zatím to je ve zkušebním provozu a nebude to moc fungovat na staré bleskovky. Nově vydané by se už měli zobrazovat na základě filtru.

Co se týče velkého počtu bleskovek, tak jich máme fakt málo. Zahraniční weby o seriálech denně protočí klidně přes 60 zpráviček. I české digizone,cz, který v podstatě řeší jen lokální stanice má denně 5 článků. Takže s našimi 2-4 denně jsme docela žabaři...

Všechna tahle písmenka napsal zakladatel webu.
avatar uživatele
monberunka
Dlouholetý uživatel | Cool level: 21 | Phil Dunphy
7. 1. 2013 / 02:32:44 (před 11 roky)
off

U
z jsem navolila :) no ono by i stacilo stridat vic autoru, na tom cteni je to znat. Ale jak jsem psala, chapu ze ne vsichni na to maji cas. Za filtr diky :)

avatar uživatele
megawir
Co-boss | Cool level: 35 | Bartholomew JoJo 'Bart' Simpson
7. 1. 2013 / 10:28:27 (před 11 roky)
off
monberunka napsal(a):

U
z jsem navolila :) no ono by i stacilo stridat vic autoru, na tom cteni je to znat. Ale jak jsem psala, chapu ze ne vsichni na to maji cas. Za filtr diky :)

Znamená to, že se hlásíš dobrovolně jako další autor bleskovek, případně máš v zásobě další psavce? Psalas, že toho tu je moc, teď zase že je to vlastně ok a jen by to chtělo víc autorů - proč ne, sem s nimi, nahoď, budeme rádi ;-)

SerialZone.cz | KFILMU.net | co-boss
avatar uživatele
monberunka
Dlouholetý uživatel | Cool level: 21 | Phil Dunphy
8. 1. 2013 / 02:38:31 (před 11 roky)
off

Ne, myslela jsem to tak, že mi toho přijde hodně, ale když už, tak by bylo fajn, kdyby se střídalo víc autorů. A ne, "bleskovky" psát opravdu nechci :)
Pro mě je to vyřešeno filtrem;)

avatar uživatele
megawir
Co-boss | Cool level: 35 | Bartholomew JoJo 'Bart' Simpson
8. 1. 2013 / 11:07:10 (před 11 roky)
off
monberunka napsal(a):

Ne, myslela jsem to tak, že mi toho přijde hodně, ale když už, tak by bylo fajn, kdyby se střídalo víc autorů. A ne, "bleskovky" psát opravdu nechci :)
Pro mě je to vyřešeno filtrem;)

Proč by mělo psát víc autorů? My bychom samozřejmě byli rádi, ale nakonec je v podstatě jedno, kdo článek ze zdroje přeloží. Tedy pokud zvládá oba jazyky samozřejmě.

Jak vysvětlil Fruiko, zase tak moc toho není, Filtrem jsme vyšli vstříc, záležitost uzavřena. Pokud ti trhá žíly to, že většinu píše jeden autor (já bych spíš poděkoval, ale každý jsme jiný), tak ten nick pod článkem ignoruj, bude se ti spát jistě lépe :)

SerialZone.cz | KFILMU.net | co-boss
avatar uživatele
Pay-Track
Uživatel od první verze | Cool level: 29 | Ovečka Shaun
21. 12. 2014 / 22:23:43 (před 9 roky)
off

Zdravím, dnes jsem si tak popřemýšlel, a napadlo mě, že by nemuselo být špatné zavést pravidelnou "rubriku" s předpovědmi obnovení/zrušení seriálů. Zatím zde "předpovědní" články vydáváte někdy zhruba v polovině sezony (loni vycházely myslím nějak v únoru nebo březnu), nicméně by určitě čtenáři a uživatelé SZ uvítali, pokud by se jednalo o pravidelnější událost a propojení s lvíčkem Simbou (zajisté inspirace z TVbtN) nebo s rubrikou SARS by mohlo být vcelku pěkné oživení.
Jen takový nápad, osobně bych to určitě uvítal. :-)