Diskuzní fórum

Kandidáti na prezidenta ČR?

Netrpíme sprostá slova.

V diskuzi netolerujeme nic, co odporuje platným zákonům ČR, tedy žádný warez a podobně!

Jeden vykřičník a jeden otazník je až dost. Nemusíš jich udělat deset za sebou. To samé platí o smajlících.

Čeština má nějaká pravidla, tak by bylo fajn je dodržovat.

CAPS LOCK je zlo.

avatar uživatele
terezka723
Dlouholetý uživatel | Cool level: 3 | Alexandr 'Lexa' Bůček
13. 1. 2013 / 10:51:31 (před 11 roky)
off

Jak jste spokojeni se Zemanem a Schwarzenbergem?

avatar uživatele
Odyssea
Redaktor | Cool level: 27 | Bobby Singer
13. 1. 2013 / 14:54:30 (před 11 roky)
off
terezka723 napsal(a):

Jak jste spokojeni se Zemanem a Schwarzenbergem?

já sice volit nemůžu, ale kdybych mohla, tak jdu volit Karla. Nedopustila bych, aby na mě ve třídě čuměl Klaus v bleděmodrým!! všechny, jen ne Zemana!! a Bobo.. =D

Individual SciFi stories may seem as trivial as ever to the blinder critics and philosophers of today — but the core of SciFi, its essence has become crucial to our salvation, if we are to be saved at all.
avatar uživatele
VanThomass
Uživatel od první verze | Cool level: 30 | Nathan Ford
14. 1. 2013 / 20:09:01 (před 11 roky)
off

Se Zemanem určitě ne. Jako v prvním kole, tak i v tom druhém má můj hlas Karel. Doufám, že se lidi proberou a pošlou "pana Bechera" zpátky objímat stromy na Vysočinu.

avatar uživatele
Odyssea
Redaktor | Cool level: 27 | Bobby Singer
26. 1. 2013 / 17:03:26 (před 11 roky)
off

Tak tam máme lháře,koruptanta a hulváta.. pro mě za mě, tam může bejt klidně eskymák,když se bude umět aspoň chovat.. Ale joo, patří nám to.. Havel se obrací v hrobě..

Individual SciFi stories may seem as trivial as ever to the blinder critics and philosophers of today — but the core of SciFi, its essence has become crucial to our salvation, if we are to be saved at all.