Diskuzní fórum

Pridanie screenshotu Stratenej trofeje

Netrpíme sprostá slova.

V diskuzi netolerujeme nic, co odporuje platným zákonům ČR, tedy žádný warez a podobně!

Jeden vykřičník a jeden otazník je až dost. Nemusíš jich udělat deset za sebou. To samé platí o smajlících.

Čeština má nějaká pravidla, tak by bylo fajn je dodržovat.

CAPS LOCK je zlo.

avatar uživatele
mimino90
Dlouholetý uživatel | Cool level: 9 | Rajesh Koothrappali
13. 3. 2014 / 22:30:48 (před 10 roky)
off

tak to aby som ani nechodila do školy iba hľadala trofej celý deň :D

avatar uživatele
nina100
Dlouholetý uživatel | Cool level: 7 | Manny Bianco
13. 3. 2014 / 22:39:44 (před 10 roky)
off
HonZajs000 napsal(a):

Přesně tak. Navíc to funguje tak, že po 12 hodinách systém vypíše žánr seriálu, kde trofej je. Pokud je to drámo, pak hledání trvá hodiny, pokud třeba kulinářský nebo historický, je to za 10 minut hotové. :-)

A kdo mi povie, kde sa tá napoveda ukáže? ja som nikdy žiadnu nevidela a to mám Ad block vypnutý

avatar uživatele
inekafe
Redaktor | Cool level: 93 | Jack Bauer
13. 3. 2014 / 23:06:26 (před 10 roky)
off
nina100 napsal(a):

A kdo mi povie, kde sa tá napoveda ukáže? ja som nikdy žiadnu nevidela a to mám Ad block vypnutý

nápoveda sa ukáže priamo na stránke:
https://www.serialzone.cz/web/ztracena-trofej/
hneď pod nápisom "Kdo, kdy a kde nalezl ztracenou trofej"...a len tak btw. vôbec nejde o žiadnu vedu, ide len o rýchlosť...stačí počkať na nápovedu(ja nikdy nehľadám bez nápovedy, zbytočne zabitý čas), ako už napísal HonZajs, a ak to nie je vyslovene dráma alebo komédia, kde je tých seriálov "milión", tak je to nájdené za pár minút...ale samozrejme to záleží aj od vašej rýchlosti, ak jeden seriál prehliadate 2 minúty, je to vaša chyba...v tomto topicu máte priamo screenshot, ako trofej vyzerá, takže nie je o čom...napr. naposledy, čo to bolo na profile Jana Eyrová, tak žáner bol daný "romantický", tak som si ten žáner otvoril a postupne išiel seriál za seriálom...ale samozrejme som nešiel po jednom ako trtko, ale otvorím si vždy v prehliadači cca 25-30 seriálov naraz(vedľa seba ako okná) a postupne len šípkou dole na klávesnici posúvam stránku až tam, kde býva trofej, aby som vedel, či tam je alebo nie...keď nie, tak stránku zruším a idem na ďalšiu atď. atď...a pri mojej zručnosti som už schopný prehliadať cca 30-40 seriálov za minútu, takže aj napriek tomu, že som šiel na tú Janu z opačného konca, do cca 10 minút to bolo a práveže som bol prekvapený, že ma nikto nepredbehol, keďže ten seriál je cca v 1/3 od začiatku...

"Život jak vo videu, dopredu či dozadu, si nepretočím."
Editováno: 4x | Naposledy: 13. 3. 2014 / 23:08:59
2/2
12