Diskuzní fórum

Chyby v narazkach

Netrpíme sprostá slova.

V diskuzi netolerujeme nic, co odporuje platným zákonům ČR, tedy žádný warez a podobně!

Jeden vykřičník a jeden otazník je až dost. Nemusíš jich udělat deset za sebou. To samé platí o smajlících.

Čeština má nějaká pravidla, tak by bylo fajn je dodržovat.

CAPS LOCK je zlo.

avatar uživatele
Exredaktorka
Redaktor | Cool level: 68 | Charlie Harper
9. 6. 2016 / 23:16:57 (před 7 roky)
off
Doctor Who
Max naráží na epizodu S06E08 Let's kill Hitler, kde Melody unese TARDIS a letí zabít Hitlera. Max: Půjčila jsem si stroj času! Měla jsem zabít Hitlera, ale řekla jsem si, že tvý boty jsou přednější. (I took a time machine! I was supposed kill Hitler but I thought your shoes are more important.)
V epizodě: S02E05 - And the Pre-Approved Credit Card
Vložila: kajulinek.s

Zdroj: https://www.serialzone.cz/serial/2-socky/narazky/#ixzz4B7RDBrq1

Je tohle narážka? To by to klidně mohla být narážka i na Misfits a určitě by se ještě něco našlo. To se tak říká, že kdyby stroj času existoval, tak se má zabít Hitler. Myslím, že není rozhovor o cestování v čase, při kterém by se o zabití Hitlera nemluvilo.

avatar uživatele
Perunka1970
Dlouholetý uživatel | Cool level: 3 | Alexandr 'Lexa' Bůček
13. 8. 2016 / 20:43:19 (před 7 roky)
off

7.8. jsem posílala narážku k seriálu The Night Manager. Narážka se neobjevila ve výpisu MOJE ČINNOST ani jako neschválená, ani schválená - jako kdybych ji vůbec neodeslala. Zkusila jsem to podruhé a dávala si velký pozor, zda skutečně odesílím. A opět nic. Čím to může být?

J.P.E.
avatar uživatele
inekafe
Redaktor | Cool level: 93 | Jack Bauer
13. 8. 2016 / 20:55:31 (před 7 roky)
off
Perunka1970 napsal(a):

7.8. jsem posílala narážku k seriálu The Night Manager. Narážka se neobjevila ve výpisu MOJE ČINNOST ani jako neschválená, ani schválená - jako kdybych ji vůbec neodeslala. Zkusila jsem to podruhé a dávala si velký pozor, zda skutečně odesílím. A opět nic. Čím to může být?

Práve som schválil 4 narážky, ktoré viseli v systéme, od teba tam žiadna nebola. Skús teda ešte raz odoslať, ak zase nič, tak to prepošleme Fruikovi, on je ostrieľaný troubleshooter. :D

"Život jak vo videu, dopredu či dozadu, si nepretočím."
avatar uživatele
Perunka1970
Dlouholetý uživatel | Cool level: 3 | Alexandr 'Lexa' Bůček
13. 8. 2016 / 21:35:53 (před 7 roky)
off
inekafe napsal(a):

Práve som schválil 4 narážky, ktoré viseli v systéme, od teba tam žiadna nebola. Skús teda ešte raz odoslať, ak zase nič, tak to prepošleme Fruikovi, on je ostrieľaný troubleshooter. :D

Odesláno potřetí. Díky

J.P.E.
avatar uživatele
inekafe
Redaktor | Cool level: 93 | Jack Bauer
13. 8. 2016 / 21:41:12 (před 7 roky)
off
Perunka1970 napsal(a):

Odesláno potřetí. Díky

Nič neprišlo, zaujímavé. Ešte predtým, než to pošlem Fruikovi, tak otázka - ostatné veci ti pridávať ide - napr. hlášky/zaujímavosti/videá/pesničky/whatever? Alebo si zatiaľ skúšala len tú narážku? Ak platí to druhé, tak skús vymazať cookies vo svojom prehliadači (ctrl + F5), ak nepomôže, tak aktualizovať prehliadač na najnovšiu verziu (za predpokladu, že by si teda ešte nemala poslednú verziu), ak nepomôže, tak skúsiť iný prehliadač. Ak ani jedno z tohto nepomôže, tak to bude musieť vyriešiť šéf. :D

"Život jak vo videu, dopredu či dozadu, si nepretočím."
avatar uživatele
Perunka1970
Dlouholetý uživatel | Cool level: 3 | Alexandr 'Lexa' Bůček
13. 8. 2016 / 21:47:23 (před 7 roky)
off
inekafe napsal(a):

Nič neprišlo, zaujímavé...:D

Všechno ostatní můžu přidávat bez problémů. Narážku jsem posílala poprvé a neobjevil se mi takový ten zelený pás na obrazovce s nápisem "někdo se mrkne...", ani jednou z těch tří pokusů. Prohlížeče jsem změnila - teď jsem posílala z jiného a ten je 'bez cookies'.

J.P.E.
avatar uživatele
inekafe
Redaktor | Cool level: 93 | Jack Bauer
13. 8. 2016 / 22:14:27 (před 7 roky)
off
Perunka1970 napsal(a):

Všechno ostatní můžu přidávat bez problémů. Narážku jsem posílala poprvé a neobjevil se mi takový ten zelený pás na obrazovce s nápisem "někdo se mrkne...", ani jednou z těch tří pokusů. Prohlížeče jsem změnila - teď jsem posílala z jiného a ten je 'bez cookies'.

Jasné, rozumiem. Napísal som Fruikovi, tak sa potom asi ozve sem do témy, uvidíme. :)

"Život jak vo videu, dopredu či dozadu, si nepretočím."
avatar uživatele
Perunka1970
Dlouholetý uživatel | Cool level: 3 | Alexandr 'Lexa' Bůček
13. 8. 2016 / 22:31:54 (před 7 roky)
off
inekafe napsal(a):

Jasné, rozumiem. Napísal som Fruikovi, tak sa potom asi ozve sem do témy, uvidíme. :)

Díky

J.P.E.
avatar uživatele
Fruiko
Boss nejvyšší | Cool level: 116 | Will McAvoy
15. 8. 2016 / 09:16:43 (před 7 roky)
off

Zkoušel jsem to z tvého účtu a všechno v pohodě. Určitě jsi správně vybrala seriál, na který se naráží? Bez něj se to totiž neodešle.

Všechna tahle písmenka napsal zakladatel webu.
avatar uživatele
Perunka1970
Dlouholetý uživatel | Cool level: 3 | Alexandr 'Lexa' Bůček
15. 8. 2016 / 22:22:06 (před 7 roky)
off
Fruiko napsal(a):

Zkoušel jsem to z tvého účtu a všechno v pohodě. Určitě jsi správně vybrala seriál, na který se naráží? Bez něj se to totiž neodešle.

Asi nevybrala. Jen jsem napsala název a neudělala mezeru za tečkou. Tak to bude ono. Díky za váš čas. :)

J.P.E.
Editováno: 2x | Naposledy: 15. 8. 2016 / 22:28:16
Fruiko označil jako hotové.