Diskuzní fórum

Konec vysílání seriálu s cz/sk dabingem...

Netrpíme sprostá slova.

V diskuzi netolerujeme nic, co odporuje platným zákonům ČR, tedy žádný warez a podobně!

Jeden vykřičník a jeden otazník je až dost. Nemusíš jich udělat deset za sebou. To samé platí o smajlících.

Čeština má nějaká pravidla, tak by bylo fajn je dodržovat.

CAPS LOCK je zlo.

avatar uživatele
Vachi
Uživatel od první verze | Cool level: 4 | Vince Masuka
22. 5. 2013 / 20:08:00 (před 10 roky)
off

Hledal jsem tu která je poslední řada dabovaného top gearu, ale nenašel jsem. Bylo by možný přidat řádek kde by bylo napsáno, kterou řadou (dílem) seriál u nás skončil? :)

avatar uživatele
Rendy
Dlouholetý uživatel | Cool level: 16 | Number 6
23. 5. 2013 / 10:28:24 (před 10 roky)
off
Vachi napsal(a):

Hledal jsem tu která je poslední řada dabovaného top gearu, ale nenašel jsem. Bylo by možný přidat řádek kde by bylo napsáno, kterou řadou (dílem) seriál u nás skončil? :)

Jo to by bylo dobrý, stačilo by jen která serie se naposledy vysílala v ČR a třeba i plánované pokračování u nás, jenže to by musel pořád někdo zjišťovat a sledovat tuzemské stanice, když už tým má takhle mraky práce..

P.S. TG na COOLu běžela 18. serie (Top Gear 2012), taky by to na coolu mohli číslovat sériema, stejně jako Kdo přežije, tam taky nevíš na jakou se zrovna díváš..

Lepší pivo v žaludku, nežli voda na plicích..
avatar uživatele
Exredaktorka
Redaktor | Cool level: 68 | Charlie Harper
23. 5. 2013 / 11:28:42 (před 10 roky)
off
Rendy napsal(a):

Jo to by bylo dobrý, stačilo by jen která serie se naposledy vysílala v ČR a třeba i plánované pokračování u nás, jenže to by musel pořád někdo zjišťovat a sledovat tuzemské stanice, když už tým má takhle mraky práce..

P.S. TG na COOLu běžela 18. serie (Top Gear 2012), taky by to na coolu mohli číslovat sériema, stejně jako Kdo přežije, tam taky nevíš na jakou se zrovna díváš..

tak ale top gear je spíš pořad než seriál. série nemají nějaké společné téma nebo tak, ne? víceméně je jedno, kdyby to vysílali úplně přeházeně.

avatar uživatele
Rendy
Dlouholetý uživatel | Cool level: 16 | Number 6
23. 5. 2013 / 11:49:30 (před 10 roky)
off

Což pravdu díš, ale když už se to všude čísluje sériema, tak by mohli i u nás. Pak když chceš stahovat, tak nikde neni Top.Gear.2012, nýbrž Top.Gear.S00E00. A navíc TG má do roka serie 2..

Lepší pivo v žaludku, nežli voda na plicích..