Diskuzní fórum

Seriálové sucho

Netrpíme sprostá slova.

V diskuzi netolerujeme nic, co odporuje platným zákonům ČR, tedy žádný warez a podobně!

Jeden vykřičník a jeden otazník je až dost. Nemusíš jich udělat deset za sebou. To samé platí o smajlících.

Čeština má nějaká pravidla, tak by bylo fajn je dodržovat.

CAPS LOCK je zlo.

avatar uživatele
Fruiko
Boss nejvyšší | Cool level: 116 | Will McAvoy
18. 7. 2008 / 11:56:55 (před 15 roky)
on

> Diskuze přesměrovaná z tématu o Jeremiahovi. :-)

megawir napsal(a):

mno já jsem si sehnal 5 dnů do půlnoci...mrknul jsem, pohoda celkem..minisérie bohužel :)
a teď jsem koukal na pilot Odyssey 5

každopádně podzim se blíží a s ním krásný perličky typu Dexter ..cha :)

No jasně. :-) Akorát, kdo má ty týdenní dávky vydržet. Ale brzy alespo'n začne Eureka, když už nic jinýho. :-)

Všechna tahle písmenka napsal zakladatel webu.
avatar uživatele
scr00chy
Uživatel od prvopočátků | Cool level: 14 | Emma Swan
18. 7. 2008 / 12:25:53 (před 15 roky)
off

Já jsem si toho v poslední době nasosal až až - X-Files, Krajní meze, Jeremiah, It's Always Sunny in Philadelphia... Jenže jsem začal chodit do práce a stejně na to nemám čas :D Měl bych si asi najít job, jako má jeden týpek z lapiduchu. Ten většinu času stráví pařením WoWka :D

avatar uživatele
megawir
Co-boss | Cool level: 35 | Bartholomew JoJo 'Bart' Simpson
18. 7. 2008 / 12:54:21 (před 15 roky)
on
scr00chy napsal(a):

Já jsem si toho v poslední době nasosal až až - X-Files, Krajní meze, Jeremiah, It's Always Sunny in Philadelphia... Jenže jsem začal chodit do práce a stejně na to nemám čas :D Měl bych si asi najít job, jako má jeden týpek z lapiduchu. Ten většinu času stráví pařením WoWka :D

to je job? :)

no X-Files jsem brachovi nakoupil postupne jako darky k ruznym vecem, takze si je mam v planu od nej pujcit :)

Krajni meze mam jedno dvd,ale jeste jsem nekoukal..a ten Jeremiah, premyslim o tom no :)

Jinak jak psal Fruiko, Eureka zacina, coz je super, obcas mrknu urcite i na Atlantis, pac prvni dil novy sezony sem i libil dost..no a leto utece,pak to zase clovek nebude spis stihat sledovat :)

SerialZone.cz | KFILMU.net | co-boss
avatar uživatele
scr00chy
Uživatel od prvopočátků | Cool level: 14 | Emma Swan
18. 7. 2008 / 13:29:16 (před 15 roky)
off
megawir napsal(a):



to je job? :)

no X-Files jsem brachovi nakoupil postupne jako darky k ruznym vecem, takze si je mam v planu od nej pujcit :)

Krajni meze mam jedno dvd,ale jeste jsem nekoukal..a ten Jeremiah, premyslim o tom no :)

Jinak jak psal Fruiko, Eureka zacina, coz je super, obcas mrknu urcite i na Atlantis, pac prvni dil novy sezony sem i libil dost..no a leto utece,pak to zase clovek nebude spis stihat sledovat :)

Dneska taky zase začíná Psych. Paráda.