Tradegame

Netrpíme sprostá slova.

V diskuzi netolerujeme nic, co odporuje platným zákonům ČR, tedy žádný warez a podobně!

Jeden vykřičník a jeden otazník je až dost. Nemusíš jich udělat deset za sebou. To samé platí o smailících.

Čeština má nějaká pravidla, tak by bylo fajn je dodržovat.

CAPS LOCK je zlo.

Drunk_Queen

Cool level: 51
Jay Pritchett

OFF-LINE
Bez nadpisu
20.12.2013 / 20:41:27 (hodně dávno)

Oluska napsal(a):

No já doufám, už bych se aspoň něčeho ráda zbavila :D Jestli to takhle půjde dál, tak za chvíli nebudu mít ani za co nakupovat :D

já mám vyřazenej naštěstí jen TopGear :D Ale chtěla bych, aby byl v Tradegame pravidelně. V ČR a SR holt asi není moc lidí, co má rádo TG :D.

Hey, Corden?! Don't worry, I'm not afraid! Hello, horse. I shall call you Tesco.
Anetka888

Cool level: 45
Jeremy Clarkson

OFF-LINE
Bez nadpisu
20.12.2013 / 20:51:29 (hodně dávno)
To já si suším Person of Interest už věčnost. :D
"Let's put a smile on that face!"
Sleslikslicka

Cool level: 17
Jaime Lannister

OFF-LINE
Bez nadpisu
20.12.2013 / 22:47:40 (hodně dávno)
To jste mě všichni potěšili, že nejsem sama :D. Akorát mě trochu irituje One tree hill, myslela jsem, že to zase hnedka spadne a přitom se drží mrcha. Doufala jsem, že se na to někdo nachytá a já se mu budu moct smát a cítit se líp s tím TG :).
Nobody expects the spanish inquisition!
Květa-k

Cool level: 16
Number 6

ON-LINE
Bez nadpisu
20.12.2013 / 23:26:46 (hodně dávno)

Anetka888 napsal(a):

To já si suším Person of Interest už věčnost. :D

dtto

Olca

Cool level: 107
S.A.R.A.H.

OFF-LINE
Bez nadpisu
21.12.2013 / 00:06:09 (hodně dávno)
Tak se mi splnilo aspoň jedno přání :D hned jsem to prodala, tak ještě dva a jsem spokojená :D
The Only Thing Necessary for the Triumph of Evil is that Good Men Do Nothing
Veruuuu

Cool level: 68
Charlie Harper

OFF-LINE
Bez nadpisu
21.12.2013 / 00:15:08 (hodně dávno)
Tak, tak! Hodný Hanďa - ale už jsem se s ním raději rozloučila. :D
phoebess

Cool level: 66
James 'Sawyer' Ford

OFF-LINE
Bez nadpisu
21.12.2013 / 07:27:36 (hodně dávno)
Já si ze začátku říkala, že se pokusím nahrát co nejvíc, po pár dnech to očividně nevyšlo... Tak jsem si řekla, že budu hrát na výzvy... Nemá někdo návrh na nějakou třetí možnost? :D
"There are three kind of people in the world: those who know how to count and those who don't."
inekafe

Cool level: 92
Leroy 'Jethro' Gibbs

OFF-LINE
Bez nadpisu
21.12.2013 / 09:29:16 (hodně dávno)

phoebess napsal(a):

Já si ze začátku říkala, že se pokusím nahrát co nejvíc, po pár dnech to očividně nevyšlo... Tak jsem si řekla, že budu hrát na výzvy... Nemá někdo návrh na nějakou třetí možnost? :D

hrať to len tak pre radosť a zábavu ;)

"Život jak vo videu, dopredu či dozadu, si nepretočím."
24ron24

Jay Pritchett

OFF-LINE
Bez nadpisu
21.12.2013 / 16:14:39 (hodně dávno)
Ahoj lidi tak já vám poradím čo sa týka tých vypadávajúcich seriálov. Totižto Tradegame súvisí okrem iného samozrejme aj s rebríčkom nejpopulárnejší za 30 dní ktorý máte na hlavnej stránke. No a ak z toho rebríčku za 30 dní vypadne seriál tak na konci toho istého dňa vypadne aj s Tradegame nech už má akokoľvek veľkú cenu v TG ;)
May the odds be ever in your favor.
Drunk_Queen

Jay Pritchett

OFF-LINE
Bez nadpisu
21.12.2013 / 20:15:15 (hodně dávno)

24ron24 napsal(a):

Ahoj lidi tak já vám poradím čo sa týka tých vypadávajúcich seriálov. Totižto Tradegame súvisí okrem iného samozrejme aj s rebríčkom nejpopulárnejší za 30 dní ktorý máte na hlavnej stránke. No a ak z toho rebríčku za 30 dní vypadne seriál tak na konci toho istého dňa vypadne aj s Tradegame nech už má akokoľvek veľkú cenu v TG ;)

když o seriál není zájem, tak asi klesá i cena, ne? takže seriál s hodnotou cca 300 asi nevypadne :D. jinak dík za radu :)

Hey, Corden?! Don't worry, I'm not afraid! Hello, horse. I shall call you Tesco.