Diskuzní fórum

Tradegame

Netrpíme sprostá slova.

V diskuzi netolerujeme nic, co odporuje platným zákonům ČR, tedy žádný warez a podobně!

Jeden vykřičník a jeden otazník je až dost. Nemusíš jich udělat deset za sebou. To samé platí o smajlících.

Čeština má nějaká pravidla, tak by bylo fajn je dodržovat.

CAPS LOCK je zlo.

avatar uživatele
Drunk_Queen
Redaktor | Cool level: 54 | Jack Shephard
20. 12. 2013 / 20:41:27 (před 10 roky)
off
Oluska napsal(a):

No já doufám, už bych se aspoň něčeho ráda zbavila :D Jestli to takhle půjde dál, tak za chvíli nebudu mít ani za co nakupovat :D

já mám vyřazenej naštěstí jen TopGear :D Ale chtěla bych, aby byl v Tradegame pravidelně. V ČR a SR holt asi není moc lidí, co má rádo TG :D.

avatar uživatele
Anetka888
Uživatel od první verze | Cool level: 49 | Chip
20. 12. 2013 / 20:51:29 (před 10 roky)
off

To já si suším Person of Interest už věčnost. :D

"Let's put a smile on that face!"
avatar uživatele
Sleslikslicka
Dlouholetý uživatel | Cool level: 17 | Jaime Lannister
20. 12. 2013 / 22:47:40 (před 10 roky)
off

To jste mě všichni potěšili, že nejsem sama :D. Akorát mě trochu irituje One tree hill, myslela jsem, že to zase hnedka spadne a přitom se drží mrcha. Doufala jsem, že se na to někdo nachytá a já se mu budu moct smát a cítit se líp s tím TG :).

Nobody expects the spanish inquisition!
avatar uživatele
Květa-k
Dlouholetý uživatel | Cool level: 22 | Chandler Bing
20. 12. 2013 / 23:26:46 (před 10 roky)
off
Anetka888 napsal(a):

To já si suším Person of Interest už věčnost. :D

dtto

avatar uživatele
Olca
Redaktor | Cool level: 108 | Raymond 'Red' Reddington
21. 12. 2013 / 00:06:09 (před 10 roky)
off

Tak se mi splnilo aspoň jedno přání :D hned jsem to prodala, tak ještě dva a jsem spokojená :D

The Only Thing Necessary for the Triumph of Evil is that Good Men Do Nothing
avatar uživatele
Veruuuu
Dlouholetý uživatel | Cool level: 68 | Charlie Harper
21. 12. 2013 / 00:15:08 (před 10 roky)
off

Tak, tak! Hodný Hanďa - ale už jsem se s ním raději rozloučila. :D

avatar uživatele
phoebess
Dlouholetý uživatel | Cool level: 72 | Sam Winchester
21. 12. 2013 / 07:27:36 (před 10 roky)
off

Já si ze začátku říkala, že se pokusím nahrát co nejvíc, po pár dnech to očividně nevyšlo... Tak jsem si řekla, že budu hrát na výzvy... Nemá někdo návrh na nějakou třetí možnost? :D

"There are three kind of people in the world: those who know how to count and those who don't."
avatar uživatele
inekafe
Redaktor | Cool level: 93 | Jack Bauer
21. 12. 2013 / 09:29:16 (před 10 roky)
off
phoebess napsal(a):

Já si ze začátku říkala, že se pokusím nahrát co nejvíc, po pár dnech to očividně nevyšlo... Tak jsem si řekla, že budu hrát na výzvy... Nemá někdo návrh na nějakou třetí možnost? :D

hrať to len tak pre radosť a zábavu ;)

"Život jak vo videu, dopredu či dozadu, si nepretočím."
avatar uživatele
24ron24
Redaktor | Cool level: 57 | admirál William Adama
21. 12. 2013 / 16:14:39 (před 10 roky)
off

Ahoj lidi tak já vám poradím čo sa týka tých vypadávajúcich seriálov. Totižto Tradegame súvisí okrem iného samozrejme aj s rebríčkom nejpopulárnejší za 30 dní ktorý máte na hlavnej stránke. No a ak z toho rebríčku za 30 dní vypadne seriál tak na konci toho istého dňa vypadne aj s Tradegame nech už má akokoľvek veľkú cenu v TG ;)

May the odds be ever in your favor.
avatar uživatele
Drunk_Queen
Redaktor | Cool level: 54 | Jack Shephard
21. 12. 2013 / 20:15:15 (před 10 roky)
off
24ron24 napsal(a):

Ahoj lidi tak já vám poradím čo sa týka tých vypadávajúcich seriálov. Totižto Tradegame súvisí okrem iného samozrejme aj s rebríčkom nejpopulárnejší za 30 dní ktorý máte na hlavnej stránke. No a ak z toho rebríčku za 30 dní vypadne seriál tak na konci toho istého dňa vypadne aj s Tradegame nech už má akokoľvek veľkú cenu v TG ;)

když o seriál není zájem, tak asi klesá i cena, ne? takže seriál s hodnotou cca 300 asi nevypadne :D. jinak dík za radu :)