Diskuzní fórum

Videa atd..

Netrpíme sprostá slova.

V diskuzi netolerujeme nic, co odporuje platným zákonům ČR, tedy žádný warez a podobně!

Jeden vykřičník a jeden otazník je až dost. Nemusíš jich udělat deset za sebou. To samé platí o smajlících.

Čeština má nějaká pravidla, tak by bylo fajn je dodržovat.

CAPS LOCK je zlo.

avatar uživatele
Petr Kantor
Uživatel od první verze | Cool level: 20 | Zipper
9. 12. 2013 / 21:37:32 (před 10 roky)
off

Nevím jak to máte vyřešené vy zde ,ale já jsme to pro jistotu zrušil úpně videa atd. kvůli tomuto:
protiprávní linky a odkazy

Romantický seriál
Editováno: 2x | Naposledy: 9. 12. 2013 / 21:38:51
avatar uživatele
HonZajs000
Dlouholetý uživatel | Cool level: 76 | Semir Gerkhan
9. 12. 2013 / 21:48:14 (před 10 roky)
off

Jako právař ti můžu říct, že tento judikát se na tyto webovky nebude vztahovat. Všechna videa jsou tu převzata z Youtube.com, což je médium, které je založeno na volných licencích. Na základě tohoto, pokud je tu zachována možnost přejít na původní stránku (umístění) videa a je zachován i jeho popis, popř. u hudebních skladeb i autor, pak je vše v souladu s CC licencemi. Nehledě na to, že ve smluvních podmínkách Youtube je, že ten, kdo tam videa vloží, musí počítat s tím, že se budou šířit. Z toho důvodu je tam i možnost takovéto šíření zakázat. A taková videa (s mrtvým linkem) tu k dostání většinou nejsou, pokud ano - mažou se.

To, co čtete, pochází z hlavy studenta práv, jehož mysl tím byla značně poznamenána. Ergo. Pokud něčemu z toho nerozumíte, viňte veřejný vzdělávací systém.
avatar uživatele
Petr Kantor
Uživatel od první verze | Cool level: 20 | Zipper
9. 12. 2013 / 22:16:06 (před 10 roky)
off
HonZajs000 napsal(a):

Jako právař ti můžu říct, že tento judikát se na tyto webovky nebude vztahovat. Všechna videa jsou tu převzata z Youtube.com, což je médium, které je založeno na volných licencích. Na základě tohoto, pokud je tu zachována možnost přejít na původní stránku (umístění) videa a je zachován i jeho popis, popř. u hudebních skladeb i autor, pak je vše v souladu s CC licencemi. Nehledě na to, že ve smluvních podmínkách Youtube je, že ten, kdo tam videa vloží, musí počítat s tím, že se budou šířit. Z toho důvodu je tam i možnost takovéto šíření zakázat. A taková videa (s mrtvým linkem) tu k dostání většinou nejsou, pokud ano - mažou se.

jj v pohodě já jenom že jsme na to byl upozorněný, když sem se ptal jak je to s tím sdílením.. a tam mi dali na toto a tam byl odsouzený i za to že na svých stránkách dal odkaz na to kde si můžeš stáhnout video. .atd.. atd.. tak jenom proto..

Romantický seriál
avatar uživatele
HonZajs000
Dlouholetý uživatel | Cool level: 76 | Semir Gerkhan
9. 12. 2013 / 22:25:28 (před 10 roky)
off
Petr Kantor napsal(a):

jj v pohodě já jenom že jsme na to byl upozorněný, když sem se ptal jak je to s tím sdílením.. a tam mi dali na toto a tam byl odsouzený i za to že na svých stránkách dal odkaz na to kde si můžeš stáhnout video. .atd.. atd.. tak jenom proto..

JJ Bud v klidu. Ten judikat se tyka hlavne filehostingovych serveru typu "uloz.to" a externiho sdileni odkazu na ne a na material na nich ulozeny. To z toho duvodu, ze tam jsou nahravany nelegalni soubory a spolecnosti prichazi o zisk. Na techto strankach warez tohoto typu povoleny neni.

To, co čtete, pochází z hlavy studenta práv, jehož mysl tím byla značně poznamenána. Ergo. Pokud něčemu z toho nerozumíte, viňte veřejný vzdělávací systém.