Diskuzní fórum

Poslední díl

Netrpíme sprostá slova.

V diskuzi netolerujeme nic, co odporuje platným zákonům ČR, tedy žádný warez a podobně!

Jeden vykřičník a jeden otazník je až dost. Nemusíš jich udělat deset za sebou. To samé platí o smajlících.

Čeština má nějaká pravidla, tak by bylo fajn je dodržovat.

CAPS LOCK je zlo.

avatar uživatele
julietee
Dlouholetý uživatel | Cool level: 10 | sžt. Maxwell 'Max' Q. Klinger
4. 1. 2014 / 19:40:43 (před 10 roky)
off

Když jsem viděla další díl, musím každý ten díl hodnotit? Jak to funguje?

Julietee
avatar uživatele
HonZajs000
Dlouholetý uživatel | Cool level: 76 | Semir Gerkhan
4. 1. 2014 / 19:53:22 (před 10 roky)
off
julietee napsal(a):

Když jsem viděla další díl, musím každý ten díl hodnotit? Jak to funguje?

Tak buď při přidání seriálu mezi oblíbené a zamilované odklepneš, že jsi viděla všechny epizody, žádnou nebo jen některé konče tou, co zatrhneš. Každou odvysílanou potom můžeš hodnotit individuálně ve watchlistu.

To, co čtete, pochází z hlavy studenta práv, jehož mysl tím byla značně poznamenána. Ergo. Pokud něčemu z toho nerozumíte, viňte veřejný vzdělávací systém.
avatar uživatele
julietee
Dlouholetý uživatel | Cool level: 10 | sžt. Maxwell 'Max' Q. Klinger
4. 1. 2014 / 19:56:57 (před 10 roky)
off

Tak buď při přidání seriálu mezi oblíbené a zamilované odklepneš, že jsi viděla všechny epizody, žádnou nebo jen některé konče tou, co zatrhneš. Každou odvysílanou potom můžeš hodnotit individuálně ve watchlistu.

A když jsem u nějakého dala ten poslední díl, který jsem viděla?

Julietee
avatar uživatele
julietee
Dlouholetý uživatel | Cool level: 10 | sžt. Maxwell 'Max' Q. Klinger
4. 1. 2014 / 19:57:30 (před 10 roky)
off

Tak buď při přidání seriálu mezi oblíbené a zamilované odklepneš, že jsi viděla všechny epizody, žádnou nebo jen některé konče tou, co zatrhneš. Každou odvysílanou potom můžeš hodnotit individuálně ve watchlistu.

A když jsem u nějakého dala ten poslední díl, který jsem viděla?

Julietee
avatar uživatele
HonZajs000
Dlouholetý uživatel | Cool level: 76 | Semir Gerkhan
4. 1. 2014 / 21:23:30 (před 10 roky)
off
julietee napsal(a):

A když jsem u nějakého dala ten poslední díl, který jsem viděla?

Pak se ti v systému nastaví, že jsi viděla všechny díly před tím tebou zvoleným včetně něj. U všech se automaticky nastaví hodnocení jako "Nevím".

To, co čtete, pochází z hlavy studenta práv, jehož mysl tím byla značně poznamenána. Ergo. Pokud něčemu z toho nerozumíte, viňte veřejný vzdělávací systém.
avatar uživatele
julietee
Dlouholetý uživatel | Cool level: 10 | sžt. Maxwell 'Max' Q. Klinger
5. 1. 2014 / 10:13:22 (před 10 roky)
off
HonZajs000 napsal(a):

Pak se ti v systému nastaví, že jsi viděla všechny díly před tím tebou zvoleným včetně něj. U všech se automaticky nastaví hodnocení jako "Nevím".

A aby systém věděl, nebo já pro pocit, že jsem viděla další díly, co mám udělat?

Julietee
avatar uživatele
Lill
Dlouholetý uživatel | Cool level: 34 | John Watson
5. 1. 2014 / 11:22:23 (před 10 roky)
off
julietee napsal(a):

A aby systém věděl, nebo já pro pocit, že jsem viděla další díly, co mám udělat?

Vo Watchliste si vždy po pozrení odklikneš, či sa ti epizóda "Líbila", "Nevím" alebo "Nelíbila".

avatar uživatele
HonZajs000
Dlouholetý uživatel | Cool level: 76 | Semir Gerkhan
5. 1. 2014 / 11:27:49 (před 10 roky)
off

Problém vyřešen po zprávách.

To, co čtete, pochází z hlavy studenta práv, jehož mysl tím byla značně poznamenána. Ergo. Pokud něčemu z toho nerozumíte, viňte veřejný vzdělávací systém.