Diskuzní fórum

Murphyho zákony a seriály...

Netrpíme sprostá slova.

V diskuzi netolerujeme nic, co odporuje platným zákonům ČR, tedy žádný warez a podobně!

Jeden vykřičník a jeden otazník je až dost. Nemusíš jich udělat deset za sebou. To samé platí o smajlících.

Čeština má nějaká pravidla, tak by bylo fajn je dodržovat.

CAPS LOCK je zlo.

avatar uživatele
etigo
Uživatel od první verze | Cool level: 1 | Luke Dunphy
27. 9. 2008 / 20:53:35 (před 15 roky)
off

Jsem dneska vymyslel nový murphyho zákon. A to...

Puštěním dalšího dílu svého vytouženého seriálu jako kdybys dával ostatním signál, aby začali s tebou intenzivně komunikovat, přestože za celý den s tebou neprohodil ani jedno písmenko.

Sice formulace zákona není nejlepší, ale jinak je to pravda. :D Hned pět lidí po puštění nového SGA mělo potřebu semnou komunikovat, přestože za celý den neprohodí ani slovo. :D

"Nejdůležitější výrobní prostředek je malý, šedivý a váží okolo 1300 gramů." - Kjell A Nördström
avatar uživatele
Angie
Uživatel od první verze | Cool level: 23 | Denholm
27. 9. 2008 / 21:00:55 (před 15 roky)
off

Jasný to znám. Já prodávám v krámě a když lidi nechoděj, pouštim si na notebooku seriály a jak si něco pustim, dveře se nezavřou...

avatar uživatele
zajic.felix
Uživatel od první verze | Cool level: 1 | Luke Dunphy
9. 9. 2009 / 17:35:48 (před 14 roky)
off

Mám další, tentokrát o megavideo.com -

Ve chvíli kdy dojdete k nejnapínavějšímu momentu vaší oblíbené kriminálky, tato stránka má výborný nápad dáti vám 72minutový limit a pochopitelně tím pádem - nenechat vás díl dokoukat.

Tak tohle už se mi stalo kolikrát napříklas s NCIS a můžu vám říct - to naštve! Vím že se můžu registrovat, ale taky nemusím mít účet všude...

avatar uživatele
Yukari
Uživatel od první verze | Cool level: 9 | Rajesh Koothrappali
9. 9. 2009 / 18:21:46 (před 14 roky)
off
zajic.felix napsal(a):

Mám další, tentokrát o megavideo.com -

Ve chvíli kdy dojdete k nejnapínavějšímu momentu vaší oblíbené kriminálky, tato stránka má výborný nápad dáti vám 72minutový limit a pochopitelně tím pádem - nenechat vás díl dokoukat.

Tak tohle už se mi stalo kolikrát napříklas s NCIS a můžu vám říct - to naštve! Vím že se můžu registrovat, ale taky nemusím mít účet všude...

Bezplatná registrácia je ti na dve veci, na uploadovanie a... to je vlastne všetko, ak nechceš mať 72 minútový limit musíš zaplatiť alebo nájsť na nete triky ako ho obísť

Everyone has a purpose in life. Perhaps yours is watching television. - David Letterman