Diskuzní fórum

Nejlepší hádka / argumentace / rozhovor / diskuze

Netrpíme sprostá slova.

V diskuzi netolerujeme nic, co odporuje platným zákonům ČR, tedy žádný warez a podobně!

Jeden vykřičník a jeden otazník je až dost. Nemusíš jich udělat deset za sebou. To samé platí o smajlících.

Čeština má nějaká pravidla, tak by bylo fajn je dodržovat.

CAPS LOCK je zlo.

avatar uživatele
HonZajs000
Dlouholetý uživatel | Cool level: 76 | Semir Gerkhan
28. 1. 2014 / 21:51:54 (před 10 roky)
off

Mezi kým by podle vás proběhl ten vůbec nejlepší možný rozhovor, ta vůbec nejlegendárnější hádka a které postavy byste nejraději viděli dohromady, ač hrají v úplně odlišných seriálech?

Za mě:
Hádka mezi Dr. Housem, Sheldonem Cooperem a Dr. Brennanovou.

Něco tak geniálního a ironicky vtipného si lze jen těžko představit, no ne?

To, co čtete, pochází z hlavy studenta práv, jehož mysl tím byla značně poznamenána. Ergo. Pokud něčemu z toho nerozumíte, viňte veřejný vzdělávací systém.
Editováno: 2x | Naposledy: 28. 1. 2014 / 22:16:37
avatar uživatele
Drunk_Queen
Redaktor | Cool level: 54 | Jack Shephard
28. 1. 2014 / 22:04:43 (před 10 roky)
off
HonZajs000 napsal(a):

Mezi kým by podle vás proběhl ten vůbec nejlepší možný rozhovor, ta vůbec nejlegendárnější hádka a které osobnosti byste nejradši viděli dohromady, ač hrají v úplně odlišných seriálech?

Za mě:
Hádka mezi Dr. Housem, Sheldonem Cooperem a Dr. Brennanovou.

Něco tak geniálního a ironicky vtipného si lze jen těžko představit, no ne?

To zní skvěle :3. Já, protože jsem to já, bych k nim připojila Doctora, protože rozhovor Doctora s těžce racionální Brennanovou by byl určitě zajímavý zážitek :-D. Navíc s Housem a Sheldonem by se to fakt strhlo v něco neuvěřitelného :-D.

Editováno: 1x | Naposledy: 29. 1. 2014 / 07:59:41
avatar uživatele
HonZajs000
Dlouholetý uživatel | Cool level: 76 | Semir Gerkhan
28. 1. 2014 / 22:07:24 (před 10 roky)
off
L.e.e.n.e.e napsal(a):

To zní skvěle :3. Já, protože jsem to já, bych k nim připojila Doctora, protože rozhovor Doctora s těžce racionální Brennanovou by byl určitě zajímavý zážitek :-D. Navíc Housem a Sheldonem by se to fakt strhlo v něco neuvěřitelného :-D.

A představ si ještě špetku Sherlocka a ironické postřehy Mentalisty - OMG, to bych prostě musel vidět. :-)

To, co čtete, pochází z hlavy studenta práv, jehož mysl tím byla značně poznamenána. Ergo. Pokud něčemu z toho nerozumíte, viňte veřejný vzdělávací systém.
avatar uživatele
Ajka
Redaktor | Cool level: 27 | Bobby Singer
28. 1. 2014 / 23:57:03 (před 10 roky)
off
HonZajs000 napsal(a):

A představ si ještě špetku Sherlocka a ironické postřehy Mentalisty - OMG, to bych prostě musel vidět. :-)

A uprostřed tohoto davu si představte nehybně stojícího Dextera, těkajícího očima z jednoho na druhého, který by celou hádku komentoval prostřednictvím svých interních myšlenek ;-)

K dokonalosti už pak chybí jen nečekaný příchod Joeyho Tribiani, který by všechny umlčel nějakou famózní hláškou :D

I didn't do it... and I'll never do it again!
Editováno: 2x | Naposledy: 28. 1. 2014 / 23:58:49
avatar uživatele
inekafe
Redaktor | Cool level: 93 | Jack Bauer
29. 1. 2014 / 00:11:09 (před 10 roky)
off
Ajka napsal(a):

A uprostřed tohoto davu si představte nehybně stojícího Dextera, těkajícího očima z jednoho na druhého, který by celou hádku komentoval prostřednictvím svých interních myšlenek ;-)

K dokonalosti už pak chybí jen nečekaný příchod Joeyho Tribiani, který by všechny umlčel nějakou famózní hláškou :D

ja by som si tam ešte vedel predstaviť Jima(Pegginho psa z Mike and Molly) a Salema(hovoriacu mačku zo Sabriny, mladej čarodejnice), ako tam spolu sedia na nejakom gauči a Salem to komentuje pre Jima(príp. by sa mohol rozprávať so spomínanými postavami, keďže vie hovoriť a je tiež dosť prefíkaný) a Jim hádže tie jeho neuveriteľné pohľady ako v seriáli :D skvelo vycvičený pes, to sa musí uznať :D

"Život jak vo videu, dopredu či dozadu, si nepretočím."
Editováno: 1x | Naposledy: 29. 1. 2014 / 00:11:19
avatar uživatele
HonZajs000
Dlouholetý uživatel | Cool level: 76 | Semir Gerkhan
29. 1. 2014 / 08:53:58 (před 10 roky)
off

Další monumentální rozhovor by byl mezi Homerem Simpsonem a Fryem z Futuramy, kde by hladina IQ byla opravdu vysoká.

To, co čtete, pochází z hlavy studenta práv, jehož mysl tím byla značně poznamenána. Ergo. Pokud něčemu z toho nerozumíte, viňte veřejný vzdělávací systém.
avatar uživatele
Ajka
Redaktor | Cool level: 27 | Bobby Singer
31. 1. 2014 / 23:59:34 (před 10 roky)
off

Mám další!

Zkuste si představit Dextera versus George z Dead Like Me.
To zaryté mlčení plné interních myšlenek a sarkasmu na téma smrt... XD
Ti dva mají ve své podstatě víc společného, než by se na první pohled mohlo zdát.

I didn't do it... and I'll never do it again!
Editováno: 3x | Naposledy: 1. 2. 2014 / 00:00:33
avatar uživatele
Carnastea
Dlouholetý uživatel | Cool level: 19 | Černá zmije
1. 2. 2014 / 00:09:32 (před 10 roky)
off

Mě jen tak napadlo třeba Lorelai Gilmoreová, která mluví neskutečně rychle, a Cleveland z Family Guy

Cum ames, non sapias aut cum sapias, non ames
avatar uživatele
IrmaVep
Redaktor | Cool level: 34 | John Watson
31. 5. 2015 / 10:52:15 (před 8 roky)
off
Ajka napsal(a):

Mám další!

Zkuste si představit Dextera versus George z Dead Like Me.
To zaryté mlčení plné interních myšlenek a sarkasmu na téma smrt... XD
Ti dva mají ve své podstatě víc společného, než by se na první pohled mohlo zdát.

Tak tohle mě dostalo, super představa :D

avatar uživatele
HonZajs000
Dlouholetý uživatel | Cool level: 76 | Semir Gerkhan
31. 5. 2015 / 11:47:40 (před 8 roky)
off

To, co čtete, pochází z hlavy studenta práv, jehož mysl tím byla značně poznamenána. Ergo. Pokud něčemu z toho nerozumíte, viňte veřejný vzdělávací systém.
1/2
12