Diskuzní fórum

žádost o doplnění seriálu

Netrpíme sprostá slova.

V diskuzi netolerujeme nic, co odporuje platným zákonům ČR, tedy žádný warez a podobně!

Jeden vykřičník a jeden otazník je až dost. Nemusíš jich udělat deset za sebou. To samé platí o smajlících.

Čeština má nějaká pravidla, tak by bylo fajn je dodržovat.

CAPS LOCK je zlo.

avatar uživatele
paspo
Dlouholetý uživatel | Cool level: 19 | Černá zmije
12. 2. 2014 / 14:57:27 (před 10 roky)
off

Zadar lidi.Chtěl jsem se zeptat zda by nešlo upravit doplnování seriálu. Už jsou tam skoro rok a už je asi nikdo nepřidá.Nebylo by lepši, pokud je nikdo nepřidá třeba po 3 měsících automaticky vymazat? Začíná se to tam docela shromaždovat.

avatar uživatele
hacker3985
Redaktor | Cool level: 43 | maj. Frank Burns
12. 2. 2014 / 18:45:28 (před 10 roky)
on

Jaký by mělo smysl smazat seriál z důvodu že nikdo nepřidal, stejně by to dopadlo tak, že by ho tam přidal znovu ten samý uživatel nebo někdo jiný.

Netrap se s tím, když tě někdo pomlouvá za zády. Protože je v perfektní pozici, aby ti mohl políbit p**el.
avatar uživatele
takezo
Uživatel od první verze | Cool level: 4 | Vince Masuka
1. 3. 2014 / 15:16:09 (před 10 roky)
off

Přidáte sem prosím tento nový seriál Bosch
http://www.imdb.com/title/tt3502248/?ref_=nv_sr_1
Díky.

avatar uživatele
HonZajs000
Dlouholetý uživatel | Cool level: 76 | Semir Gerkhan
1. 3. 2014 / 15:28:17 (před 10 roky)
off
takezo napsal(a):

Přidáte sem prosím tento nový seriál Bosch
http://www.imdb.com/title/tt3502248/?ref_=nv_sr_1
Díky.

Jednak je to jen pilot, a ty se sem nepřidávají. Až se objedná 1. řada, pak ano. Navíc pro takovéto požadavky slouží Seriály -> Požadavek na doplnění seriálů.

To, co čtete, pochází z hlavy studenta práv, jehož mysl tím byla značně poznamenána. Ergo. Pokud něčemu z toho nerozumíte, viňte veřejný vzdělávací systém.
avatar uživatele
gabule
Uživatel od první verze | Cool level: 16 | Number 6
25. 4. 2014 / 21:11:40 (před 9 roky)
off

Mohl by někdo doplnit díly z 3.série Chosen

1. Redemption
2. Dirty Hands
3. The Hatchet
4. Prisoners
5. Downward Spiral
6. Monsters

Všechny byly odvysílány 15.4.2014

Jinak se omlouvám, jestli tohle píšu na špatné místo, a předem díky za doplnění :)

avatar uživatele
HonZajs000
Dlouholetý uživatel | Cool level: 76 | Semir Gerkhan
25. 4. 2014 / 21:27:35 (před 9 roky)
off
gabule napsal(a):

Mohl by někdo doplnit díly z 3.série Chosen

1. Redemption
2. Dirty Hands
3. The Hatchet
4. Prisoners
5. Downward Spiral
6. Monsters

Všechny byly odvysílány 15.4.2014

Jinak se omlouvám, jestli tohle píšu na špatné místo, a předem díky za doplnění :)

Doplněno. Pro příště, fórum Chyby v epizodách. :-)

To, co čtete, pochází z hlavy studenta práv, jehož mysl tím byla značně poznamenána. Ergo. Pokud něčemu z toho nerozumíte, viňte veřejný vzdělávací systém.
avatar uživatele
Exredaktorka
Redaktor | Cool level: 68 | Charlie Harper
25. 4. 2014 / 21:48:04 (před 9 roky)
off

No já bych spíš chtěla poprosit o nějakou revizi systému. Já vím, že toho děláte moc, ale dřív jsem zadala seriál a do dvou týdnů byl, i když jsem nesesmolila obsah (někdy na to moje angličtina nestačí). Teď už je to tam sakra měsíců a furt nic. Ono by mi to tak nevadilo, ale když jsem seriál nemohla dát do "chci vidět", protože ještě nebyl v databázi, tak jsem si o něj požádala a přišla mi zpráva, až jste ho vložili, tak jsem o něm zas věděla. Teď se posledních pár měsíců vesele objednávaly seriály, v článcích o pilotech často poznámka, že už je objednali, ale profil to nemá, a já nemohla požádat, protože mám své tři žádosti už asi z léta, díky čemuž mi zapadnou v systému. O to mi jde. Než dojdou vysílání, změní jim jméno, obsah popíšou jinak a já už je třeba nenajdu.

avatar uživatele
HonZajs000
Dlouholetý uživatel | Cool level: 76 | Semir Gerkhan
25. 4. 2014 / 21:51:54 (před 9 roky)
off
ševča napsal(a):

No já bych spíš chtěla poprosit o nějakou revizi systému. Já vím, že toho děláte moc, ale dřív jsem zadala seriál a do dvou týdnů byl, i když jsem nesesmolila obsah (někdy na to moje angličtina nestačí). Teď už je to tam sakra měsíců a furt nic. Ono by mi to tak nevadilo, ale když jsem seriál nemohla dát do "chci vidět", protože ještě nebyl v databázi, tak jsem si o něj požádala a přišla mi zpráva, až jste ho vložili, tak jsem o něm zas věděla. Teď se posledních pár měsíců vesele objednávaly seriály, v článcích o pilotech často poznámka, že už je objednali, ale profil to nemá, a já nemohla požádat, protože mám své tři žádosti už asi z léta, díky čemuž mi zapadnou v systému. O to mi jde. Než dojdou vysílání, změní jim jméno, obsah popíšou jinak a já už je třeba nenajdu.

Uvažoval jsem nad stejnou myšlenkou. Přes léto by to možná něco takového chtělo. Těch seriálů v požadavcích už je opravdu moc. Ale jestli je tam máš už hodně dlouho a zapadly někam dolů, tak mi to pošli do zprávy a já to během týdne přidám. Navíc, když napíšeš i obsah, uvedu tě jako autora obsahu. :-)

To, co čtete, pochází z hlavy studenta práv, jehož mysl tím byla značně poznamenána. Ergo. Pokud něčemu z toho nerozumíte, viňte veřejný vzdělávací systém.
avatar uživatele
jaja11291
Dlouholetý uživatel | Cool level: 8 | Kryton
1. 7. 2014 / 18:40:09 (před 9 roky)
off

Chtěla bych poprosit o přidání seriálu - http://www.csfd.cz/film/113981-takin-over-the-asylum/ skvělý seriál s mladým Davidem Tennantem, má 6 epizod :)

avatar uživatele
Drunk_Queen
Redaktor | Cool level: 54 | Jack Shephard
1. 7. 2014 / 20:04:30 (před 9 roky)
off
jaja11291 napsal(a):

Chtěla bych poprosit o přidání seriálu - http://www.csfd.cz/film/113981-takin-over-the-asylum/ skvělý seriál s mladým Davidem Tennantem, má 6 epizod :)

Postarám se o to :). Jinak - spíš to přidávej do požadavků :).

1/3
123