Diskuzní fórum

Opravdu ztracena trofej...

Netrpíme sprostá slova.

V diskuzi netolerujeme nic, co odporuje platným zákonům ČR, tedy žádný warez a podobně!

Jeden vykřičník a jeden otazník je až dost. Nemusíš jich udělat deset za sebou. To samé platí o smajlících.

Čeština má nějaká pravidla, tak by bylo fajn je dodržovat.

CAPS LOCK je zlo.

avatar uživatele
Teruska Bilkova
Dlouholetý uživatel | Cool level: 4 | Vince Masuka
15. 3. 2014 / 19:42:49 (před 10 roky)
off

Pekny vecer, poradite nekdo? Dnes jsem ihned po napovede hledala ztracenou trofej na uvedenem serialu kde byla nalezena jsem byla na 90procent drive nez nalezce a nic tam nebylo. Ad block mam vypnuty javaskript nevim jiste. Tak neviim... :(

Allons-y
avatar uživatele
Lill
Dlouholetý uživatel | Cool level: 34 | John Watson
15. 3. 2014 / 19:53:09 (před 10 roky)
off
Teruska Bilkova napsal(a):

Pekny vecer, poradite nekdo? Dnes jsem ihned po napovede hledala ztracenou trofej na uvedenem serialu kde byla nalezena jsem byla na 90procent drive nez nalezce a nic tam nebylo. Ad block mam vypnuty javaskript nevim jiste. Tak neviim... :(

Ja som asi tak pred mesiacom hľadala trofej, tiež som vždy čakala na nápovedu a stalo sa mi toto isté, že som po zobrazení nápovedy bola na seriáli, ktorý bol neskôr písaný, že sa tam našla trofej.. Odradilo ma to od hľadania, ale žily mi to netrhalo :D

avatar uživatele
Teruska Bilkova
Dlouholetý uživatel | Cool level: 4 | Vince Masuka
15. 3. 2014 / 19:57:23 (před 10 roky)
off
Lill napsal(a):

Ja som asi tak pred mesiacom hľadala trofej, tiež som vždy čakala na nápovedu a stalo sa mi toto isté, že som po zobrazení nápovedy bola na seriáli, ktorý bol neskôr písaný, že sa tam našla trofej.. Odradilo ma to od hľadania, ale žily mi to netrhalo :D

Me to zily taky netrha ale tak rada bych znala duvod. Staci mi najit trofej jednou a prenecham stesti dalsim. Nepotrebuju ji najit pokazdy jako zdejsi 2 lide. Zkusim neco s tim javascriptem, no. Mozna se ukazuje jen vyvolenym.

Allons-y
Editováno: 1x | Naposledy: 15. 3. 2014 / 19:58:12
avatar uživatele
inekafe
Redaktor | Cool level: 93 | Jack Bauer
15. 3. 2014 / 20:00:33 (před 10 roky)
off
Teruska Bilkova napsal(a):

Me to zily taky netrha ale tak rada bych znala duvod. Staci mi najit trofej jednou a prenecham stesti dalsim. Nepotrebuju ji najit pokazdy jako zdejsi 2 lide. Zkusim neco s tim javascriptem, no. Mozna se ukazuje jen vyvolenym.

s takýmto prístupom sa tej trofeji ani nečudujem, že sa ti nechcela zobraziť :P

"Život jak vo videu, dopredu či dozadu, si nepretočím."
avatar uživatele
Teruska Bilkova
Dlouholetý uživatel | Cool level: 4 | Vince Masuka
15. 3. 2014 / 23:09:19 (před 10 roky)
off

A co je na tom. Podle mě by měl mít šanci každý ne jenom vy dva.:PP

Allons-y
avatar uživatele
inekafe
Redaktor | Cool level: 93 | Jack Bauer
15. 3. 2014 / 23:28:36 (před 10 roky)
off

súhlasím s tebou a prajem ti úspešné vyriešenie problému s javascriptom alebo s čímkoľvek, čo spôsobuje daný problém...len sa mi zdá zbytočné osočovať "tých 2 ľudí", ako si nás dnes spomenula už minimálne v 2 rôznych diskusiách... 1. je to nefér a detinské, keďže ja s "milcal" sme dokopy našli trofej 106x, pričom sú tam ľudia, kt. ju sami našli už cez 100, 150, dokonca až 200x... a 2. nemôžem za to, že dokážem prehliadať v priemere 30-40 seriálov za minútu a tým pádom trofej nájsť rýchlejšie...už som viackrát niekde inde písal spôsob, akým to robím ja a ide to celkom rýchlo...takže stačí "natrénovať" ruky a ideš...alebo sa kvôli tebe(a ostatným, čo chcú trofej získať, ale namiesto toho, aby niečo spravili, len bedákajú) máme prestať snažiť hľadať, len aby si si ju ty mohla v pohodičke a pokoji nájsť? :)

"Život jak vo videu, dopredu či dozadu, si nepretočím."
Editováno: 2x | Naposledy: 15. 3. 2014 / 23:29:17
avatar uživatele
Teruska Bilkova
Dlouholetý uživatel | Cool level: 4 | Vince Masuka
15. 3. 2014 / 23:41:01 (před 10 roky)
off

Tak já jsem tu nová takže nevím že jsou i jiní superhledači. Takže jste mi padli do rány zrovna vy dva. Takže se teda omlouvám. A prostě vás nelítostně předběhnu. Návod jak hledáš jsem četla. Samozdřejmě mě také napadlo otevřít najednou více seriálů, ale bylo mi hledání na prd když mi to ve firefoxu trofej nenašlo. Problém jsem vyřešila, už vím že jí mohu vidět takže se pustím do boje! Ale pořád vyhrávat bude docela nuda :D.

Allons-y
avatar uživatele
inekafe
Redaktor | Cool level: 93 | Jack Bauer
16. 3. 2014 / 00:32:53 (před 10 roky)
off
Teruska Bilkova napsal(a):

Tak já jsem tu nová takže nevím že jsou i jiní superhledači. Takže jste mi padli do rány zrovna vy dva. Takže se teda omlouvám. A prostě vás nelítostně předběhnu. Návod jak hledáš jsem četla. Samozdřejmě mě také napadlo otevřít najednou více seriálů, ale bylo mi hledání na prd když mi to ve firefoxu trofej nenašlo. Problém jsem vyřešila, už vím že jí mohu vidět takže se pustím do boje! Ale pořád vyhrávat bude docela nuda :D.

:D nechápem, ako si mohla "nevedieť" o tých iných ľuďoch...veď stačí ísť na tej stránke s trofejou úplne dole - máš tam pravidlá + najúspešnejších hľadačov...ale v poslednej dobe sa tu vyskytlo viac takých ľudí, čo sa pýtajú na veci, kt. sú úplne očividné...

"Život jak vo videu, dopredu či dozadu, si nepretočím."
avatar uživatele
phoboska
Redaktor | Cool level: 70 | Eric Northman
16. 3. 2014 / 00:56:41 (před 10 roky)
off

Tady poteče krev, Velebnosti :D

"Welcome to the edge. It's not the end of the world, but you can see it from here." Eliza Cassan
avatar uživatele
Teruska Bilkova
Dlouholetý uživatel | Cool level: 4 | Vince Masuka
16. 3. 2014 / 01:09:36 (před 10 roky)
off

No tak jsem se až dolu nepodívala no to je toho :D.

Allons-y
1/4
1234