Diskuzní fórum

Svátky

Netrpíme sprostá slova.

V diskuzi netolerujeme nic, co odporuje platným zákonům ČR, tedy žádný warez a podobně!

Jeden vykřičník a jeden otazník je až dost. Nemusíš jich udělat deset za sebou. To samé platí o smajlících.

Čeština má nějaká pravidla, tak by bylo fajn je dodržovat.

CAPS LOCK je zlo.

avatar uživatele
megawir
Co-boss | Cool level: 35 | Bartholomew JoJo 'Bart' Simpson
24. 12. 2008 / 00:06:12 (před 15 roky)
off

Nevím, zda to můžu i za redakci (to je spíš asi na Fruikovi), ale minimálně za sebe vám všem přeji krásné svátky, parádní Vánoce a bezva Štědrý den. Užijte si to v pohodičce a klídku :)

SerialZone.cz | KFILMU.net | co-boss
avatar uživatele
Veri
Uživatel od první verze | Cool level: 11 | Morgan Guillermo Grimes
24. 12. 2008 / 00:11:51 (před 15 roky)
off

Jasně, taky vám přeji pohodový Štědrý den, hodně dárků, hlavně zdraví a samozřejmě Silvestr. Oslavte konec tohoto roku, jak se patří. Myslím, že redaktoři tady udělali mnoho práce, tak jim patří velký dík. Šťastné a veselé :)

Simpsnovi: Servírka u Vočka. A taky hlavní kronikářka Springfieldu! *Dreamer*
avatar uživatele
Abby
Uživatel od první verze | Cool level: 8 | Kryton
24. 12. 2008 / 00:18:06 (před 15 roky)
off

Taky přeji jen to nejlepší!Krásné Vánoce a hodně dárků pod stromeček všem... A taky ať se ten Silvestr pořádně vydaří... ;)

avatar uživatele
scr00chy
Uživatel od prvopočátků | Cool level: 14 | Emma Swan
24. 12. 2008 / 00:53:34 (před 15 roky)
off

Taky přeju pohodový svátky a šťastný Nový rok. Snad pod stromečkem najdete nějaký pěkný seriál. Já daroval bratrovi komplet Červenýho trpaslíka, tak snad bude mít radost :)

avatar uživatele
megawir
Co-boss | Cool level: 35 | Bartholomew JoJo 'Bart' Simpson
24. 12. 2008 / 00:57:41 (před 15 roky)
off

No vidíš, to jsem zapomněl zmínit, já matičce Létajícího Čestmíra a pro bráchu mám Prison Break (samozřejmě první a výbornou sezónu).
Pokud bych sám našel další sezónu 24, vůbec bych se nezlobil :)

SerialZone.cz | KFILMU.net | co-boss
avatar uživatele
xxmartinxx
Uživatel od prvopočátků | Cool level: 12 | Dale
24. 12. 2008 / 01:15:04 (před 15 roky)
off

Taky hezký vánoce. Ať najdete nějakej skvělej seriál, kvůli kterýmu budete kašlat na okolní svět. Nebo ať váš už oblíbenej novejma řadama neztrácí, takže se na něm stanete ještě víc závislí. Prostě hlavně všechno nejlepší.

(V mym případě, jestli Lost a Scrubs zklamou, bude to jenom chyba Ježíška a Vánoce zrušim.)

avatar uživatele
Person
Uživatel od prvopočátků | Cool level: 6 | Chloe O'Brian
24. 12. 2008 / 08:22:33 (před 15 roky)
off

Prajem Veselé Vianoce a všetko okolo toho...

Simpsonovi - Zástupca starostu - Majorus Starostus Mladší...Science in progress
avatar uživatele
konz
Uživatel od prvopočátků | Cool level: 15 | Christopher Turk
24. 12. 2008 / 10:02:46 (před 15 roky)
off

Nevím jak bych si nemohl dovolit Vám nepopřát k Vánocům. Tak že ať ty stávky prožijete ve zdraví a v pohodě, pozor na kosti (naštěstí já jsem v poho, já kapra nejim) hlavně se přes ty stávky moc neopijte ;-) ale hlavně tu pohodu a klidek ten je nejdůležitější. Ahoj a jestli někdo uvidí zlaté prase tak ať mi ho pozdraví...

konz. Simpsoni - Majorus Starostus. šestý Apokalyptický jezdec. Krvežíznivej Upír...Věčně hladovej. Totálně urýpanej a protivnej chlap...
avatar uživatele
Fruiko
Boss nejvyšší | Cool level: 116 | Will McAvoy
24. 12. 2008 / 13:13:08 (před 15 roky)
off

No já samozřejmně taky přeju. :-) Sice jsem slíbil, že dneska nezapnu počítač, ale nějak mi to nedalo a stejně šly všichni spát, aby prý večer vydrželi. :-)

Všechna tahle písmenka napsal zakladatel webu.
avatar uživatele
Logan
Uživatel od prvopočátků | Cool level: 16 | Number 6
24. 12. 2008 / 13:55:53 (před 15 roky)
off

No jo no, tak vám taky přeju klidnou a veselou oslavu narození židovského bezdomovce... :-D

But with all great things comes a great responsibility, That of Cloudsdale's being weather stability. How, you ask, are they up to the task, To which the answer is in a simple facility...
1/3
123