Diskuzní fórum

HIMYM finále - fanouškovská hra

Netrpíme sprostá slova.

V diskuzi netolerujeme nic, co odporuje platným zákonům ČR, tedy žádný warez a podobně!

Jeden vykřičník a jeden otazník je až dost. Nemusíš jich udělat deset za sebou. To samé platí o smajlících.

Čeština má nějaká pravidla, tak by bylo fajn je dodržovat.

CAPS LOCK je zlo.

avatar uživatele
HonZajs000
Dlouholetý uživatel | Cool level: 76 | Semir Gerkhan
4. 4. 2014 / 11:36:10 (před 10 roky)
off

Na rovinu, finále HIMYMu nebylo úplně to pravé. Nedávno jsem ale na jednom zahraničním webu viděl takovou hru na motivy finále HIMYMu a říkal jsem si, že by bylo fajn ji přenést i sem.

Smyslem hry je vytvořit vlastní 40minutové finále seriálu vteřinu po vteřině, minutu po minutě. Každý uživatel vždy popíše děj v následující minutě, nebo půlminutě, až se dobereme konce. Pak se příběh dá dohromady a sepíše se z toho takové fanouškovské finále.

Takže co vy na to?

Předpoklady:
- Navazujte na devátou sérii!!!
- 40 minut celkem
- najednou max. 1 minuta finále
- pište co vás napadne, jak si to představujete - popište scénu, kdo co říká, prostě cokoliv.
- Až padne 40. minuta, sepíše se to dohromady

To, co čtete, pochází z hlavy studenta práv, jehož mysl tím byla značně poznamenána. Ergo. Pokud něčemu z toho nerozumíte, viňte veřejný vzdělávací systém.
Editováno: 2x | Naposledy: 4. 4. 2014 / 11:37:11
avatar uživatele
HonZajs000
Dlouholetý uživatel | Cool level: 76 | Semir Gerkhan
4. 4. 2014 / 11:40:17 (před 10 roky)
off

Tak já začnu.

0:00-0:30
Záběr na svatební večírek, kde všichni tančí. Ted si všimne matky, okamžitě mu padne do oka. Jenže v tom ho vyruší Barney: "Tede, díky, že jsi zůstal." "Není zač, Barney, pro druhého nejlepšího kamaráda všechno," odvětí Ted. Barney se vrátí k Robin a Ted začne přemýšlet, zda opravdu stojí za to odjet do Chicaga.

To, co čtete, pochází z hlavy studenta práv, jehož mysl tím byla značně poznamenána. Ergo. Pokud něčemu z toho nerozumíte, viňte veřejný vzdělávací systém.