Diskuzní fórum

serialy

Netrpíme sprostá slova.

V diskuzi netolerujeme nic, co odporuje platným zákonům ČR, tedy žádný warez a podobně!

Jeden vykřičník a jeden otazník je až dost. Nemusíš jich udělat deset za sebou. To samé platí o smajlících.

Čeština má nějaká pravidla, tak by bylo fajn je dodržovat.

CAPS LOCK je zlo.

avatar uživatele
Exredaktorka
Redaktor | Cool level: 68 | Charlie Harper
3. 8. 2010 / 20:28:20 (před 13 roky)
off

ajjjj11: jak to můžeš říct? tys někoho viděl to tak dělat? nebo se ti s tím někdo svěřil? to je totéž, jako když jedna holka zkritizovala house a k tomu se rozepsala, že všichni zaškrtneme, že je názor nekvalitní, protože s ním nesouhlasíme. akorát to uráží ty, co to tu dělají poctivě.

jinak souhlasím s ostatními. pořád tu ještě máme právo na vlastní názor a je opravdu vtipné, že nám ho chce kritizovat někdo, jehož jediné činnosti tady bylo jedno hodnocení a posmívání se jiným

avatar uživatele
megawir
Co-boss | Cool level: 35 | Bartholomew JoJo 'Bart' Simpson
16. 12. 2010 / 17:28:19 (před 13 roky)
on
ševča napsal(a):

ajjjj11: jak to můžeš říct? tys někoho viděl to tak dělat? nebo se ti s tím někdo svěřil?

Ano, bohužel jsou zde tací, co hlasují pro seriál, který neviděli (jelikož ho ještě nikdo nikde nevysílal). Příkladem může být např. chystaný ruský seriál S.T.A.L.K.E.R - ten měl hodnocení sotva jsem ho založil, přestože v tu dobu existovala pouze jediná upoutávka... Příkladů je tady ale víc... Smutné ;-)

SerialZone.cz | KFILMU.net | co-boss
avatar uživatele
kacka.irena
Uživatel od první verze | Cool level: 10 | sžt. Maxwell 'Max' Q. Klinger
18. 12. 2010 / 22:19:59 (před 13 roky)
off

Mě osobně zas zaráží, že dotyčný komentující má ohodnocený je jeden jediný seriál (a to právě Chalupáře - a to 100%). Myslím si, že by se mu nelíbilo, kdyby se na jeho hodnocení taky vznesly námitky... Jinak moje hodnocení - můj názor - moje věc ;-)

2/2
12