Diskuzní fórum

Jak zrušit požadavek na doplnění seriálu.

Netrpíme sprostá slova.

V diskuzi netolerujeme nic, co odporuje platným zákonům ČR, tedy žádný warez a podobně!

Jeden vykřičník a jeden otazník je až dost. Nemusíš jich udělat deset za sebou. To samé platí o smajlících.

Čeština má nějaká pravidla, tak by bylo fajn je dodržovat.

CAPS LOCK je zlo.

avatar uživatele
gunshy
Dlouholetý uživatel | Cool level: 22 | Chandler Bing
18. 5. 2014 / 11:00:07 (před 9 roky)
off

Ahojky, omlouvám se, ale už mi to hlava asi nebere. Mám založené 3 návrhy na doplnění seriálu a nevím jak ten návrh zrušit. Předpokládal bych, že budu mít možnost kliknout na tlačítko "Už nechci", ale u návrhu ho nemám ...

avatar uživatele
HonZajs000
Dlouholetý uživatel | Cool level: 76 | Semir Gerkhan
18. 5. 2014 / 11:11:10 (před 9 roky)
off
gunshy napsal(a):

Ahojky, omlouvám se, ale už mi to hlava asi nebere. Mám založené 3 návrhy na doplnění seriálu a nevím jak ten návrh zrušit. Předpokládal bych, že budu mít možnost kliknout na tlačítko "Už nechci", ale u návrhu ho nemám ...

Jak to zrušit, to netuším, ale HIMYD jsem ti smazal, protože to už vloženo je, a T&J jsem teď založil. Jen to čeká na schválení. Takže taky smazáno. :-)

To, co čtete, pochází z hlavy studenta práv, jehož mysl tím byla značně poznamenána. Ergo. Pokud něčemu z toho nerozumíte, viňte veřejný vzdělávací systém.
avatar uživatele
Mik
Uživatel od první verze | Cool level: 57 | admirál William Adama
18. 5. 2014 / 13:44:51 (před 9 roky)
off

Mohl bys mi tam potvrdit Serangoon Road? Seraphine ho už přidal, ale zapomněl mi to tam potvrdit. A kousek podemnou Matroesjka's Přidat chce: Saphire to už tady taky je - Matrjoski

avatar uživatele
HonZajs000
Dlouholetý uživatel | Cool level: 76 | Semir Gerkhan
18. 5. 2014 / 13:52:29 (před 9 roky)
off
Mik napsal(a):

Mohl bys mi tam potvrdit Serangoon Road? Seraphine ho už přidal, ale zapomněl mi to tam potvrdit. A kousek podemnou Matroesjka's Přidat chce: Saphire to už tady taky je - Matrjoski

Pro tebe všechno. :-)

To, co čtete, pochází z hlavy studenta práv, jehož mysl tím byla značně poznamenána. Ergo. Pokud něčemu z toho nerozumíte, viňte veřejný vzdělávací systém.
avatar uživatele
sarhod79
Dlouholetý uživatel | Cool level: 34 | John Watson
21. 6. 2014 / 19:10:34 (před 9 roky)
off

Prosím, teď jsem objevila, že už jednou jsem seriál Obyčejná koňská historie zadávala, mohli byste ten jeden požadavek smazat, pokud vím jeden je 29.září 2013 a druhý je z dneška, díky moc

"Vím, že nic nevím."
avatar uživatele
HonZajs000
Dlouholetý uživatel | Cool level: 76 | Semir Gerkhan
21. 6. 2014 / 20:08:03 (před 9 roky)
off
sarhod79 napsal(a):

Prosím, teď jsem objevila, že už jednou jsem seriál Obyčejná koňská historie zadávala, mohli byste ten jeden požadavek smazat, pokud vím jeden je 29.září 2013 a druhý je z dneška, díky moc

V požadavcích je jen ten z 29. 9. Asi už se toho někdo ujal. :-)

To, co čtete, pochází z hlavy studenta práv, jehož mysl tím byla značně poznamenána. Ergo. Pokud něčemu z toho nerozumíte, viňte veřejný vzdělávací systém.
avatar uživatele
sarhod79
Dlouholetý uživatel | Cool level: 34 | John Watson
25. 6. 2014 / 14:02:34 (před 9 roky)
off

jo, obratem už to někdo smazal, moc děkuji

"Vím, že nic nevím."
avatar uživatele
sandokan555
Dlouholetý uživatel | Cool level: 21 | Phil Dunphy
5. 12. 2014 / 11:31:35 (před 9 roky)
on

Prepacte ale vsetky prispevky su off topic ... uplne o ..... .
Otazka bola ako to ma zrusit, co som zatial pochopil tak to zrusit nejde.
Dakujem aj za take rady co tu spamovali Cool level 55,36 a podobne. .. namiesto zbytocnych prispevkov by ste mohli, ked uz je to sekcia pre zaciatocnikov aj odpovedat na otazku.

avatar uživatele
Drunk_Queen
Redaktor | Cool level: 54 | Jack Shephard
5. 12. 2014 / 13:16:14 (před 9 roky)
off
sandokan555 napsal(a):

Prepacte ale vsetky prispevky su off topic ... uplne o ..... .
Otazka bola ako to ma zrusit, co som zatial pochopil tak to zrusit nejde.
Dakujem aj za take rady co tu spamovali Cool level 55,36 a podobne. .. namiesto zbytocnych prispevkov by ste mohli, ked uz je to sekcia pre zaciatocnikov aj odpovedat na otazku.

Odpověď je taková, že to nejde, to můžou jen redaktoři. Ale na co by někomu taková odpověď byla? Taková pomoc by byla na nic.

avatar uživatele
fantasyfan
Dlouholetý uživatel | Cool level: 7 | Manny Bianco
2. 10. 2016 / 11:10:28 (před 7 roky)
off

Jé mohli by jste mi prosím smazat mysterious incredible terminator? Omylem jsem to odeslala než jsem to stihla dopsat:-)

"If you going through the hell, keep going" (Churchill)
1/2
12