Diskuzní fórum

letni novinky

Netrpíme sprostá slova.

V diskuzi netolerujeme nic, co odporuje platným zákonům ČR, tedy žádný warez a podobně!

Jeden vykřičník a jeden otazník je až dost. Nemusíš jich udělat deset za sebou. To samé platí o smajlících.

Čeština má nějaká pravidla, tak by bylo fajn je dodržovat.

CAPS LOCK je zlo.

avatar uživatele
Natálie Kasalová
Dlouholetý uživatel | Cool level: 5 | John A. Zoidberg
4. 6. 2014 / 13:32:45 (před 9 roky)
off

muzete mi poradit na co koukat? ty dobry serialy mi zrusili jako friends with better live ajine, takze na co koukat? mam rada vse, ale nemusim moc zpivani glee je hezky, ale uz nikdy vic a taky zasny science fiction je nektery, jako skladiste 13 grimm atd. ale nejaky jako prezili jen dva a cela planeta ne atd. prosim na co koukate ted v lete?

avatar uživatele
Locke
Dlouholetý uživatel | Cool level: 29 | Ovečka Shaun
4. 6. 2014 / 13:54:57 (před 9 roky)
off

Zkusil bych Revenge - perfektní seriál, který není sci-fi ani se tam nezpívá :) Pak ještě Game of Thrones, The Following, The Walking Dead, Under the Dome (i když to je trochu sci-fi), True Blood a samozřejmě seriál 24 hodin. Seriál Lost jsi předpokládám už viděla. Ze sitcomů považuji za nejkvalitnější Modern Family.

Pokud je neznáš, tak všechny tyto seriály stojí za zhlédnutí a zároveň splňují tvé podmínky :)

Hold the Door!
Editováno: 1x | Naposledy: 4. 6. 2014 / 14:12:54
avatar uživatele
Natálie Kasalová
Dlouholetý uživatel | Cool level: 5 | John A. Zoidberg
4. 6. 2014 / 14:41:06 (před 9 roky)
off

game of thrones sleduji true blood cekam na nejnovejsi dil, modern family jsem videla walking dead me nechytlo a tamto ostatni znam bohuzuel spis sem myslela neco z letnich novinek co je dobrY?

avatar uživatele
ragelly
Boss přes články | Cool level: 130 | Gordon Ramsay
4. 6. 2014 / 14:45:29 (před 9 roky)
on
Natálie Kasalová napsal(a):

game of thrones sleduji true blood cekam na nejnovejsi dil, modern family jsem videla walking dead me nechytlo a tamto ostatni znam bohuzuel spis sem myslela neco z letnich novinek co je dobrY?

To zatím moc nevíme, když většina letních novinek ještě neměla premiéru :)

avatar uživatele
Natálie Kasalová
Dlouholetý uživatel | Cool level: 5 | John A. Zoidberg
4. 6. 2014 / 18:41:27 (před 9 roky)
off

ragelly ja myslela ty co byli ty zrusili a to je snad takhle vzdy jako loni super serial bunheads a taky zruseni ja vim spis to bylo ze jsem si chtela postezovat