Diskuzní fórum

Více "složek" ve watchlistu

Netrpíme sprostá slova.

V diskuzi netolerujeme nic, co odporuje platným zákonům ČR, tedy žádný warez a podobně!

Jeden vykřičník a jeden otazník je až dost. Nemusíš jich udělat deset za sebou. To samé platí o smajlících.

Čeština má nějaká pravidla, tak by bylo fajn je dodržovat.

CAPS LOCK je zlo.

avatar uživatele
Adalberthew
Dlouholetý uživatel | Cool level: 10 | sžt. Maxwell 'Max' Q. Klinger
8. 6. 2014 / 18:48:45 (před 9 roky)
off

Ahoj, chci se zeptat jestli by nešlo udělat více "složek" ve watchlistu. Mě osobně tedy ty zamilované, oblíbené a ignorované nestačí. Prostě lepší organizace watchlistu, zdá se mi až nastane nová sezóna tak se stane naprosto nepřehledným. Možná by to stačilo vyřešit přidáním "Chci vidět" do watchlistu, nevím proč tam není. Dostanu se tam jedině přes to srdíčko a to je takový divný :). Díky za odpovědi ;)

avatar uživatele
Drunk_Queen
Redaktor | Cool level: 54 | Jack Shephard
8. 6. 2014 / 19:42:55 (před 9 roky)
off
Adalbertew napsal(a):

Ahoj, chci se zeptat jestli by nešlo udělat více "složek" ve watchlistu. Mě osobně tedy ty zamilované, oblíbené a ignorované nestačí. Prostě lepší organizace watchlistu, zdá se mi až nastane nová sezóna tak se stane naprosto nepřehledným. Možná by to stačilo vyřešit přidáním "Chci vidět" do watchlistu, nevím proč tam není. Dostanu se tam jedině přes to srdíčko a to je takový divný :). Díky za odpovědi ;)

Ahoj, s tímhle je trochu problém, ale stačí si novinky přidat do oblíbených, a ve watchlistu se ti zobrazí (samozřejmě až budou přidané epizody).

avatar uživatele
Adalberthew
Dlouholetý uživatel | Cool level: 10 | sžt. Maxwell 'Max' Q. Klinger
8. 6. 2014 / 19:54:15 (před 9 roky)
off

No to jo, ale když tam máš 40 položek a půlku z nich tam máš jen proto, že chceš vidět první epizodu :)

avatar uživatele
Drunk_Queen
Redaktor | Cool level: 54 | Jack Shephard
8. 6. 2014 / 20:08:24 (před 9 roky)
off
Adalbertew napsal(a):

No to jo, ale když tam máš 40 položek a půlku z nich tam máš jen proto, že chceš vidět první epizodu :)

Tak to nemusíš řešit přes watchlist, ale koukat do kalendáře :).