Diskuzní fórum

Přihlášení

Netrpíme sprostá slova.

V diskuzi netolerujeme nic, co odporuje platným zákonům ČR, tedy žádný warez a podobně!

Jeden vykřičník a jeden otazník je až dost. Nemusíš jich udělat deset za sebou. To samé platí o smajlících.

Čeština má nějaká pravidla, tak by bylo fajn je dodržovat.

CAPS LOCK je zlo.

avatar uživatele
Exredaktorka
Redaktor | Cool level: 68 | Charlie Harper
1. 7. 2014 / 22:39:34 (před 9 roky)
off

Já jsem vždycky hrozně oceňovala, že se nemusím znovu a znovu přihlašovat na stránku, za celou dobu to dřív bylo nutné jen párkrát po nějakých velkých aktualizacích počítače. Posledních pár měsíců mě to ale odhlásí při každém zavření okna prohlížeče. Ptala jsem se na to hned a bylo mi řečeno, že si musím povolit cookies, což jsem udělala v prohlížeči, počítači a dokonce jsem na to narazila i v antiviru, i když po aktualizaci už tam ta nabídka není. Dokonce jsem specificky uvedla tuhle stránku jako povolenou. Furt nic. Už nevím jak. Mohl by mě tím někdo provést polopaticky, krok po kroku? Třeba to dělám blbě.
Mám Windows 7 a nejnovější Firefox.

avatar uživatele
Seraphine313
Redaktor | Cool level: 88 | Fox Mulder
1. 7. 2014 / 23:45:08 (před 9 roky)
off
ševča napsal(a):

Já jsem vždycky hrozně oceňovala, že se nemusím znovu a znovu přihlašovat na stránku, za celou dobu to dřív bylo nutné jen párkrát po nějakých velkých aktualizacích počítače. Posledních pár měsíců mě to ale odhlásí při každém zavření okna prohlížeče. Ptala jsem se na to hned a bylo mi řečeno, že si musím povolit cookies, což jsem udělala v prohlížeči, počítači a dokonce jsem na to narazila i v antiviru, i když po aktualizaci už tam ta nabídka není. Dokonce jsem specificky uvedla tuhle stránku jako povolenou. Furt nic. Už nevím jak. Mohl by mě tím někdo provést polopaticky, krok po kroku? Třeba to dělám blbě.
Mám Windows 7 a nejnovější Firefox.

Já ti asi nepomůžu, ale dělá mi to taky (ve Firefoxu). Při pádu prohlížeče, i při obyčejném vypnutí. Osobně ale sázím na to, že to je poslední (předposlední) aktualizací, protože ta je nějaká... prostě vadná.

And when my time is up, have I done enough?
Editováno: 1x | Naposledy: 1. 7. 2014 / 23:45:30
avatar uživatele
Exredaktorka
Redaktor | Cool level: 68 | Charlie Harper
2. 7. 2014 / 10:28:44 (před 9 roky)
off

Ale nikde jinde mi to nedělá. Na stránkách, kde to automatické přihlášení nebylo tak věčné jak tady, ten problém není.

avatar uživatele
Lill
Dlouholetý uživatel | Cool level: 34 | John Watson
16. 3. 2015 / 15:58:51 (před 9 roky)
off

Hello, s prihlasovaním som nikdy nemala problém, ale dnes, ako som bola prihlásená a klikla som na "Soutěže", zrazu som tam mala text ako pre neprihlásených. Všimla som si, že ma odhlásilo (pritom som bola aktívna, preklikávala som stránky), tak som sa prihlásila a klikla znovu a zase ma odhlásilo. Potom som sa asi 4x znovu prihlásila a nech som klikla na "Watchlist", "Kalendár", alebo hocičo iné, s tým klikom ma odhlásilo. Išla som cez Operu, teraz som na Firefoxe a všetko ide ok, ale radšej mám Operu. Vie niekto, v čom to môže byť?

Editováno: 1x | Naposledy: 16. 3. 2015 / 15:59:09
avatar uživatele
Flekynka123
Dlouholetý uživatel | Cool level: 11 | Morgan Guillermo Grimes
16. 3. 2015 / 16:15:46 (před 9 roky)
off
Lill napsal(a):

Hello, s prihlasovaním som nikdy nemala problém, ale dnes, ako som bola prihlásená a klikla som na "Soutěže", zrazu som tam mala text ako pre neprihlásených. Všimla som si, že ma odhlásilo (pritom som bola aktívna, preklikávala som stránky), tak som sa prihlásila a klikla znovu a zase ma odhlásilo. Potom som sa asi 4x znovu prihlásila a nech som klikla na "Watchlist", "Kalendár", alebo hocičo iné, s tým klikom ma odhlásilo. Išla som cez Operu, teraz som na Firefoxe a všetko ide ok, ale radšej mám Operu. Vie niekto, v čom to môže byť?

Taky používám Operu a vše funguje jak má. Zkusila bych promazat cache jestli to nepomůže.

avatar uživatele
Lill
Dlouholetý uživatel | Cool level: 34 | John Watson
16. 3. 2015 / 16:22:04 (před 9 roky)
off
Flekynka123 napsal(a):

Taky používám Operu a vše funguje jak má. Zkusila bych promazat cache jestli to nepomůže.

Budem za moc hlúpu, keď sa opýtam, ako sa to robí? :-/ :D

avatar uživatele
Flekynka123
Dlouholetý uživatel | Cool level: 11 | Morgan Guillermo Grimes
16. 3. 2015 / 17:00:39 (před 9 roky)
off
Lill napsal(a):

Budem za moc hlúpu, keď sa opýtam, ako sa to robí? :-/ :D

použij klávesovou zkratku CTRL + H zvol "vymazat údaje o prohlížení" a tam si zaškrtni -> - Smazat cookies a jiná data webů
- Vymazat obsah cache

Editováno: 1x | Naposledy: 16. 3. 2015 / 17:01:04
avatar uživatele
Lill
Dlouholetý uživatel | Cool level: 34 | John Watson
16. 3. 2015 / 17:15:58 (před 9 roky)
off
Flekynka123 napsal(a):

použij klávesovou zkratku CTRL + H zvol "vymazat údaje o prohlížení" a tam si zaškrtni -> - Smazat cookies a jiná data webů
- Vymazat obsah cache

ďakujeem, vyzerá to, že to pomohlo :)

avatar uživatele
Mik
Uživatel od první verze | Cool level: 57 | admirál William Adama
1. 5. 2015 / 15:42:51 (před 8 roky)
off

Tento týden jsem vždy při prvním otevření stránek odhlášen a musím se přihlásit. Když se v ten stejný den jdu podívat znova sem na stránky, tak už mě to přihlásí automaticky. Na jiných stránkach je to v pořádku, tam jsem vždy přihlášen. Zkoušel jsem cookies a nějaký nastavení ve firefoxu, ale nic nepomohlo. Nevěděl by někdo co s tím?

avatar uživatele
Exredaktorka
Redaktor | Cool level: 68 | Charlie Harper
1. 5. 2015 / 16:23:42 (před 8 roky)
off
Mik napsal(a):

Tento týden jsem vždy při prvním otevření stránek odhlášen a musím se přihlásit. Když se v ten stejný den jdu podívat znova sem na stránky, tak už mě to přihlásí automaticky. Na jiných stránkach je to v pořádku, tam jsem vždy přihlášen. Zkoušel jsem cookies a nějaký nastavení ve firefoxu, ale nic nepomohlo. Nevěděl by někdo co s tím?

Každý den to vypínáš, nepoužíváš režim spánku? Zní to jako to, co se stalo mně.

1/3
123