Diskuzní fórum

SZcon? Kdy a kde?

Netrpíme sprostá slova.

V diskuzi netolerujeme nic, co odporuje platným zákonům ČR, tedy žádný warez a podobně!

Jeden vykřičník a jeden otazník je až dost. Nemusíš jich udělat deset za sebou. To samé platí o smajlících.

Čeština má nějaká pravidla, tak by bylo fajn je dodržovat.

CAPS LOCK je zlo.

avatar uživatele
Veruuuu
Dlouholetý uživatel | Cool level: 68 | Charlie Harper
9. 11. 2014 / 18:25:55 (před 9 roky)
off
ragelly napsal(a):

Já rozumím tomu, že to tak vypadá, a omlouvám se za to. Nedáváme vědět o žádném pokroku, je to chyba z naší strany. Opravdu se na tom pracuje, ale ani v létě jsme nevěděli, kdy to stihneme, proto jsme psali, že se pokusíme do konce roku, ne že to bude s jistotou do konce roku. Určitě ale nechceme, aby se na SZCon v tichosti zapomnělo, to nebyl záměr. Budeme se snažit častěji aktualizovat postup.

Díky. Já samozřejmě chápu, že člověk má dost práce, ale taky věřím, že když se chce, tak to jde. :) Nechci znít jen jako rypák, co sám nepřiloží ruku k dílu a jde mu jen to brblání. Já sama v tomto případě nemám jak nabídnout pomoc. Tričko a placka stojí úplně jinde. A na soutěže nemám takové znalosti, abych se mohla do nějaké tvorby zapojit. (Jo, i jako případný účastník pohořím, :D)
Věřím ale, že se zde nějací ochotní lidé najdou, tak třeba si o tu pomoc říct, když sami nestíháte? :) To jen navrhuju jako takové možné řešení, kdyby se to pořád nehýbalo. :)

Můžu vám ale pomoct s datumem, CWzone vyhovuje 20. prosince. :D

avatar uživatele
Odyssea
Redaktor | Cool level: 27 | Bobby Singer
11. 7. 2017 / 16:21:09 (před 6 roky)
off

protože teď právě procházím naprosto příšerným depconem po FFku, tak se ptám... jak je to letos se srazem? bude vůbec nějaký?

Individual SciFi stories may seem as trivial as ever to the blinder critics and philosophers of today — but the core of SciFi, its essence has become crucial to our salvation, if we are to be saved at all.
avatar uživatele
channina
Uživatel od první verze | Cool level: 133 | Jackson 'Jax' Teller
11. 7. 2017 / 17:46:29 (před 6 roky)
off
Odyssea napsal(a):

protože teď právě procházím naprosto příšerným depconem po FFku, tak se ptám... jak je to letos se srazem? bude vůbec nějaký?

Jelikož jsem stále ještě držitelem poháru, na který se tu kapku práší, taky by mě to zajímalo :)

What's meant to be, eventually will be.
avatar uživatele
Odyssea
Redaktor | Cool level: 27 | Bobby Singer
12. 7. 2017 / 15:10:14 (před 6 roky)
off
channina napsal(a):

Jelikož jsem stále ještě držitelem poháru, na který se tu kapku práší, taky by mě to zajímalo :)

takové jemné upozornění, že bys ho ráda předala někomu dalšímu? :D

nějak se nám tu ale nikdo zatím nevyjádřil :(

Individual SciFi stories may seem as trivial as ever to the blinder critics and philosophers of today — but the core of SciFi, its essence has become crucial to our salvation, if we are to be saved at all.
avatar uživatele
megawir
Co-boss | Cool level: 35 | Bartholomew JoJo 'Bart' Simpson
12. 7. 2017 / 23:41:05 (před 6 roky)
off

Přemýšlíme o tom = bude a bude letos. Bližší termín vám zatím neřeknu, ale zcela určitě to bude v Praze a nejspíš, pokud budeme realističtí, se to dá čekat někdy kolem narozenin SerialZone (listopad).

SerialZone.cz | KFILMU.net | co-boss
avatar uživatele
_-0-_
Uživatel od první verze | Cool level: 36 | maj. Margaret 'Štabajzna' Houlihanová
12. 11. 2017 / 03:24:17 (před 6 roky)
off

Nejsilnější zážitek: bylo fascinující, přiřadit k nickům obličeje. Con se vydařil, protože se sešla zajímavá sestava lidí. Díky všem :-)















Cato (24.2.2022): "Cēterum um cēnseō RuSSia esse dēlendam."
avatar uživatele
Anetka888
Uživatel od první verze | Cool level: 49 | Chip
8. 1. 2018 / 15:36:04 (před 6 roky)
off

Nevíte někdo něco o Johny24? Už týdny tu nebyl, přitom mi naposledy psal a něco chtěl a od te doby nic, tak zda je v pořádku.

"Let's put a smile on that face!"
avatar uživatele
Odyssea
Redaktor | Cool level: 27 | Bobby Singer
8. 1. 2018 / 17:49:29 (před 6 roky)
off
Anetka888 napsal(a):

Nevíte někdo něco o Johny24? Už týdny tu nebyl, přitom mi naposledy psal a něco chtěl a od te doby nic, tak zda je v pořádku.

Honzík je v cajku, psali jsme si před silvestrem.. :) dala jsem mu vědět, že se sháníš :D

Individual SciFi stories may seem as trivial as ever to the blinder critics and philosophers of today — but the core of SciFi, its essence has become crucial to our salvation, if we are to be saved at all.
avatar uživatele
Anetka888
Uživatel od první verze | Cool level: 49 | Chip
10. 1. 2018 / 14:42:05 (před 6 roky)
off
Odyssea napsal(a):

Honzík je v cajku, psali jsme si před silvestrem.. :) dala jsem mu vědět, že se sháníš :D

:D super, ani nesháním, spíš tak pro jistotu :D

"Let's put a smile on that face!"
avatar uživatele
rebeccacarf
Dlouholetý uživatel | Cool level: 12 | Dale
10. 1. 2018 / 15:00:31 (před 6 roky)
off
Anetka888 napsal(a):

Nevíte někdo něco o Johny24? Už týdny tu nebyl, přitom mi naposledy psal a něco chtěl a od te doby nic, tak zda je v pořádku.

Nápodobně, taky mi psal a pak už se neozval...