Diskuzní fórum

Trofeje

Netrpíme sprostá slova.

V diskuzi netolerujeme nic, co odporuje platným zákonům ČR, tedy žádný warez a podobně!

Jeden vykřičník a jeden otazník je až dost. Nemusíš jich udělat deset za sebou. To samé platí o smajlících.

Čeština má nějaká pravidla, tak by bylo fajn je dodržovat.

CAPS LOCK je zlo.

avatar uživatele
ajcul
Dlouholetý uživatel | Cool level: 5 | John A. Zoidberg
9. 7. 2014 / 10:36:31 (před 9 roky)
off

Neviem čo su to ani ako sa dajú ziskat... Vysvetlil by mi to niekto alebo aspon poradil kde vysvetlenie nájdem? Vopred ďakujem.

Honey, you should see me in a crown.
avatar uživatele
Drunk_Queen
Redaktor | Cool level: 54 | Jack Shephard
9. 7. 2014 / 11:01:32 (před 9 roky)
off
10Nemesis napsal(a):

Neviem čo su to ani ako sa dajú ziskat... Vysvetlil by mi to niekto alebo aspon poradil kde vysvetlenie nájdem? Vopred ďakujem.

Trofeje jsou takové odměny za tvou aktivitu. Dostáváš je za určitý počet přihlášení, za ohodnocení a napsání názoru u několika seriálů, za čas strávený na serialzone, za utrácení kreditů a sázení v tombole, v kámen nůžky papír spok, za počet návštěv na tvém profilu, za počet lidí, kteří si tě přidali do přátel, za hledání ztracené trofeje...
Pak jsou tu bonusové, například za to, že si přečteš některý článek jako první, za to, že ohodnotíš několik seriálů z některé skupiny (lékařské, britské, HBO,...),...
Pak jsou tu trofeje za přihlášení při určité události - pátek 13., narozeniny serialzone, hlasování při emmy, na Vánoce, na Silvestra a Nový rok,...

A mnoho dalších.
Je to zkrátka odměna za tvou aktivitu na této stránce :)

Editováno: 2x | Naposledy: 29. 8. 2016 / 18:18:44
avatar uživatele
ajcul
Dlouholetý uživatel | Cool level: 5 | John A. Zoidberg
9. 7. 2014 / 11:03:02 (před 9 roky)
off

Fakt dakujem. :)

Honey, you should see me in a crown.
avatar uživatele
Drunk_Queen
Redaktor | Cool level: 54 | Jack Shephard
9. 7. 2014 / 11:06:14 (před 9 roky)
off
10Nemesis napsal(a):

Fakt dakujem. :)

Nemáš zač :). Trofejí je mnoho, nevypsala jsem zdaleka vše, ale na to můžeš navštívit někoho z uživatelů a na jeho trofeje se podívat.
Jinak - vítám tě mezi námi, snad se ti tu bude líbit :).

avatar uživatele
ajcul
Dlouholetý uživatel | Cool level: 5 | John A. Zoidberg
9. 7. 2014 / 11:54:25 (před 9 roky)
off

To áno veľmi sa mi táto stránka páči, hlavne preto, že z rodiny a priateľov nikoho nejak nebavia serialy a tak som sa o tom nemala s kým baviť.

Honey, you should see me in a crown.
avatar uživatele
LadyJ
Dlouholetý uživatel | Cool level: 24 | Alan Harper
10. 7. 2015 / 22:55:47 (před 8 roky)
off

Chtěla jsem se zeptat, jestli se ještě rozdávají trofeje Soutěžní maniak nebo Hlas lidu. Čas od času slídím na profilech a prohlížím si různé trofeje a zrovna u těchto trofejí jsem zatím viděla nejnovější někdy z roku 2013. Samozřejmě ale nemám prošmejděné všechny profily :D

Neskloněni, nepokořeni, nezlomeni.
avatar uživatele
Miro_CZ
Dlouholetý uživatel | Cool level: 32 | Debra Morgan
27. 6. 2016 / 17:57:14 (před 7 roky)
off

Podle čeho se dostávají trofeje za televizní stanice? Protože mám trofej třeba za seriály z produkce HBO, kde mám ohodnocené jen 4 seriály, nebo Showtime (taky jen 4 seriály), ale třeba za CBS s 12 ohodnocenými, nebo FOX (8) žádnou trofej nemám :(
Je možný někde najít kritéria ke všem trofejím?

avatar uživatele
ragelly
Boss přes články | Cool level: 130 | Gordon Ramsay
27. 6. 2016 / 18:29:10 (před 7 roky)
off
Miro_CZ napsal(a):

Podle čeho se dostávají trofeje za televizní stanice? Protože mám trofej třeba za seriály z produkce HBO, kde mám ohodnocené jen 4 seriály, nebo Showtime (taky jen 4 seriály), ale třeba za CBS s 12 ohodnocenými, nebo FOX (8) žádnou trofej nemám :(
Je možný někde najít kritéria ke všem trofejím?

Není, trofeje jsou od počátku tajné, nikde není jejich seznam ani způsob, jak jich dosáhnout, je to vždycky překvapení :) Jinak ne ke všem stanicím trofeje jsou, Velká pětka vyprodukuje desítky seriálů ročně a většina lidí z nich podstatnou část alespoň vyzkouší a ohodnotí, takže trofeje se dávají spíš u těch výjimečnějších stanic, kde toho nevzniká tolik a ne každý si tolik seriálů pustí, viz např HBO nebo Showtime.

avatar uživatele
Miro_CZ
Dlouholetý uživatel | Cool level: 32 | Debra Morgan
27. 6. 2016 / 18:50:27 (před 7 roky)
off

ragelly: Děkuji za vysvětlení :)

avatar uživatele
JaniiNov
Dlouholetý uživatel | Cool level: 3 | Alexandr 'Lexa' Bůček
29. 8. 2016 / 17:48:47 (před 7 roky)
off

Na co vlastně tyto trofeje jsou?

1/2
12