Diskuzní fórum

Seriálová hudba

Netrpíme sprostá slova.

V diskuzi netolerujeme nic, co odporuje platným zákonům ČR, tedy žádný warez a podobně!

Jeden vykřičník a jeden otazník je až dost. Nemusíš jich udělat deset za sebou. To samé platí o smajlících.

Čeština má nějaká pravidla, tak by bylo fajn je dodržovat.

CAPS LOCK je zlo.

avatar uživatele
Maroon
Uživatel od první verze | Cool level: 8 | Kryton
4. 3. 2009 / 19:27:51 (před 15 roky)
off

Mohli bychom trošku prodiskutovat hudební doprovod seriálů, který má mnohokrát velký podíl na atmosféře. Já osobně mám rád soundtrack House a Californication, tam je vidět, že jsou písně vybírány zvlášť pečlivě.
Naopak např. u Chucka si v posledních dílech všímám, že je písní někdy přehršle a moc se nehodí.

Jestli vás zaujme nějaká píseň a budete se chtít podělit, sem s ní :)

Life is whatever we choose it to be.
avatar uživatele
xxmartinxx
Uživatel od prvopočátků | Cool level: 12 | Dale
4. 3. 2009 / 19:50:18 (před 15 roky)
off

Pro mě jednoznačně vede Lost.

Editováno: 1x | Naposledy: 4. 3. 2009 / 19:50:47
avatar uživatele
Halajda
Uživatel od první verze | Cool level: 9 | Rajesh Koothrappali
4. 3. 2009 / 19:58:57 (před 15 roky)
off

Já si nemůžu vynachválit songy, které dávají do Flashpointu. Celkem pravidelně na konci dílu dávají bezdialogové záběry, jak se členové týmu a občas i jiní vypořádávají s tím, co se v epizodě stalo. A vždycky k tomu připojí perfektní hudební atmosféru, která scény podtrhuje a umocňuje.

avatar uživatele
Yukari
Uživatel od první verze | Cool level: 9 | Rajesh Koothrappali
4. 3. 2009 / 21:02:27 (před 15 roky)
off

Ja nemôžem z hudby v prvých dieloch Dextera kde používali tú super latino hudbu som tiež milovala. Potom si to posrali ale aj tak, ten začiatok...

Teraz napríklad počúvam soundtrack zo Supernatural, AC/DC je proste dokonalé a taktiež len také pesničky ako Carry on, Wayward son od Kansas-u.

A pesničku od Warrena Zevona My shit's f*cked up som počúvala dookola aspoň dvadsať krát. Tá sa objavila zase v Californication - absolutely awesome:)

Everyone has a purpose in life. Perhaps yours is watching television. - David Letterman
avatar uživatele
Maroon
Uživatel od první verze | Cool level: 8 | Kryton
4. 3. 2009 / 21:14:03 (před 15 roky)
off
Yukari napsal(a):


A pesničku od Warrena Zevona My shit's f*cked up som počúvala dookola aspoň dvadsať krát. Tá sa objavila zase v Californication - absolutely awesome:)

Tu taky naprosto žeru :) Z Californication jsem si ještě dost oblíbil Foo Fighters - Pretender, vřele doporučuji.

Life is whatever we choose it to be.
avatar uživatele
aaime
Uživatel od prvopočátků | Cool level: 6 | Chloe O'Brian
4. 3. 2009 / 21:16:21 (před 15 roky)
off

Já taky poslouchám soundtrack z Dextera, ta hudba je prostě skvělá a ještě mám soundtrack z prvních dvou sérií Scrubs, některý písničky jsou fakt úžasný... :)
jinak spíš poslouchám soundtracky k filmům ;)

vdova po Jamesi Deanovi a budoucí žena Petera Bishopa
avatar uživatele
LillyEmily
Uživatel od první verze | Cool level: 6 | Chloe O'Brian
4. 3. 2009 / 23:39:25 (před 15 roky)
off

Supernatural má docela dobrej soundtrack...Opravdu výbornej je soundtrack k Housovi... občas si taky poslechnu něco málo z Bones,Heroes nebo Charmed ...

Gravitace, ty bezcitná děvko:P
avatar uživatele
IrmaVep
Redaktor | Cool level: 34 | John Watson
5. 3. 2009 / 11:13:58 (před 15 roky)
on

Tak mě napadlo, že u seriálů není záložka se soundtrackem - nebo to tu někde je a já si nevšimla:) Každopádně by to byla dobrá věc...

avatar uživatele
allyska
Redaktor | Cool level: 54 | Jack Shephard
5. 3. 2009 / 15:21:13 (před 15 roky)
off
IrmaVep napsal(a):

Tak mě napadlo, že u seriálů není záložka se soundtrackem - nebo to tu někde je a já si nevšimla:) Každopádně by to byla dobrá věc...

souhlasim:)

avatar uživatele
megawir
Co-boss | Cool level: 35 | Bartholomew JoJo 'Bart' Simpson
5. 3. 2009 / 15:59:20 (před 15 roky)
off

Dexter má super soundtrack, pak 24, Battlestar Galactica není špatná a všechny série Scrubs + Chirurgové + CSI :-)

SerialZone.cz | KFILMU.net | co-boss
Editováno: 2x | Naposledy: 11. 3. 2009 / 22:08:05