Diskuzní fórum

prima 2

Netrpíme sprostá slova.

V diskuzi netolerujeme nic, co odporuje platným zákonům ČR, tedy žádný warez a podobně!

Jeden vykřičník a jeden otazník je až dost. Nemusíš jich udělat deset za sebou. To samé platí o smajlících.

Čeština má nějaká pravidla, tak by bylo fajn je dodržovat.

CAPS LOCK je zlo.

avatar uživatele
allyska
Redaktor | Cool level: 54 | Jack Shephard
2. 4. 2009 / 15:11:02 (před 15 roky)
off
T.I.P napsal(a):

První díl Futuramy máte na uloz.to :) Stačí hledat... Takže každej můžete okomentovat dabing. Já si nemůžu stežovat a Fray je podle mě fakticky suprovej :)

snad někdo taky někam uploadne big bang theory,jsem zvědavá na dabing,ale tuhle primu nechytám

avatar uživatele
Maroon
Uživatel od první verze | Cool level: 8 | Kryton
2. 4. 2009 / 15:54:38 (před 15 roky)
off

Já si myslím že to nemohlo dopadnout líp, Fry se mi taky celkem líbí a na Leele nešlo nic zkazit. Ale prostě Bendera nejde namluvit tak, aby to sedělo k tomu originálu, takže tam jsem trošičku skřípal zuby. Celkově mi ale přišlo, že to mělo slabé ozvučení a bylo tam dost tichých míst.

Life is whatever we choose it to be.
Editováno: 1x | Naposledy: 2. 4. 2009 / 15:55:11
avatar uživatele
xxENDxx
Uživatel od první verze | Cool level: 8 | Kryton
2. 4. 2009 / 17:25:45 (před 15 roky)
off

dabing futuramy dopadnul líp, než jsem čekal... sice to není ono, ale kdybych neznal originál nazpaměť, určitě bych si nestěžoval :)

avatar uživatele
cent
Uživatel od první verze | Cool level: 3 | Alexandr 'Lexa' Bůček
2. 4. 2009 / 18:43:50 (před 15 roky)
off

Slyším tam ještě House, ale jinak velká spokojenost. Dneska se těším ještě na Eureku - doporučuju, výborná pohodovka.

avatar uživatele
Maroon
Uživatel od první verze | Cool level: 8 | Kryton
2. 4. 2009 / 22:07:44 (před 15 roky)
off

Tak jsem dnes slyšel Eureku a The Office... Nic moc bych řekl. Langmajer mi na Cartera ani trochu nesedí, ale s Eurekou jsem jinak jakžtakž spokojen.. Ale The Office, to u mě naprosto prohráli teda... Největší tragédií je Dwight v podání Josefa Cardy, to jsem nevěděl zda se smát nebo plakat. Jim se celkem povedl, stejně jako Pam, ale např. Kevin nebo Michael se asi nedají nadabovat ideálně...

Life is whatever we choose it to be.
avatar uživatele
El Barto
Uživatel od první verze | Cool level: 3 | Alexandr 'Lexa' Bůček
20. 5. 2009 / 17:15:41 (před 14 roky)
off
Maroon napsal(a):

Tak jsem dnes slyšel Eureku a The Office... Nic moc bych řekl. Langmajer mi na Cartera ani trochu nesedí, ale s Eurekou jsem jinak jakžtakž spokojen.. Ale The Office, to u mě naprosto prohráli teda... Největší tragédií je Dwight v podání Josefa Cardy, to jsem nevěděl zda se smát nebo plakat. Jim se celkem povedl, stejně jako Pam, ale např. Kevin nebo Michael se asi nedají nadabovat ideálně...

já myslím, že Langmajera doli proto, že je Carterovi docela podobnej. Jinak S Futuramou absolutní spokojenost. Jen The Big Bang Theory mohli dat v nějakým lepším čase.

Největší Simpsnolog, Comebackolog, Futuramanolog a Cimrmanolog na Břeclavsku. A hlavní Dodavatel hlášek Comebacku. Takže, pokud vás můžu poprosit, moc mi na ně nelezte.
2/2
12