Diskuzní fórum

Reklamní banner

Netrpíme sprostá slova.

V diskuzi netolerujeme nic, co odporuje platným zákonům ČR, tedy žádný warez a podobně!

Jeden vykřičník a jeden otazník je až dost. Nemusíš jich udělat deset za sebou. To samé platí o smajlících.

Čeština má nějaká pravidla, tak by bylo fajn je dodržovat.

CAPS LOCK je zlo.

avatar uživatele
ententeak
Dlouholetý uživatel | Cool level: 9 | Rajesh Koothrappali
18. 9. 2014 / 12:52:56 (před 9 roky)
off

zdravím, nejsem zastáncem AdBloků či jiných podobných vychytávek, přecijen většina webů je veřejně přístupná a jejich majitelé/autoři musí být z něčeho placeni. Tudíž toto není proti reklamám obecně, ale proti jedné konkrétní..

Tedy:
V poslední době se mi zde zjevuje reklama na Pumu s nějakým Balotellim, která mi překreje celou stránku, následně se začne rozsýpat na střepy, přičemž je ozvučená a křížek na její skrytí se zobrazí až po jejím rozsypání.

Osobně nemám rád ozvučené weby u kterých nejde vypnout či není na první pohled viditelná možnost vypnutí hudby, protože mi tu většinu času hraje hudba a kolize těchto zvuků nebývá uchu lahodící. Proto mi vadí i tato konkrétní reklama, neb jde vypnout až po určité době.

Normálně mi překrývající reklamy nevadí, ale tahle mi příjde příliš agresivní. Zaprvé ji vidím při každé návštěvě webu a za druhé nejde skrýt ihned. (Třeba na Youtube alespoň člověk počítá s tím, že ta reklama bude ozvučená)
Takže se ptám, zdali je možnost vypnout nebo alespoň omezit zobrazování téhle konkrétní reklamy?

Screenshot

Děkuji

avatar uživatele
HonZajs000
Dlouholetý uživatel | Cool level: 76 | Semir Gerkhan
18. 9. 2014 / 13:32:40 (před 9 roky)
off

Koukni do Giftshopu. Máš tam možnost zakoupit si za nastřádané kredity vypnutí reklam.

To, co čtete, pochází z hlavy studenta práv, jehož mysl tím byla značně poznamenána. Ergo. Pokud něčemu z toho nerozumíte, viňte veřejný vzdělávací systém.
avatar uživatele
ententeak
Dlouholetý uživatel | Cool level: 9 | Rajesh Koothrappali
18. 9. 2014 / 14:44:04 (před 9 roky)
off

viz můj první odstavec...

avatar uživatele
HonZajs000
Dlouholetý uživatel | Cool level: 76 | Semir Gerkhan
18. 9. 2014 / 14:46:17 (před 9 roky)
off
ententeak napsal(a):

viz můj první odstavec...

Hele, já mám právě přes giftshop vypnuté reklamy a s ničím takovým jsem se tu nesetkal. Tak nevím, kde bude problém.

To, co čtete, pochází z hlavy studenta práv, jehož mysl tím byla značně poznamenána. Ergo. Pokud něčemu z toho nerozumíte, viňte veřejný vzdělávací systém.
avatar uživatele
ententeak
Dlouholetý uživatel | Cool level: 9 | Rajesh Koothrappali
19. 9. 2014 / 00:31:04 (před 9 roky)
off

mě je prostě proti srsti vypínat reklamy/ přísun pěněz poskytovateli mých oblíbených stránek... mě by prostě jen a pouze stačilo, jestli má možnost vybrat, která reklama se zde zobrazovat nebude....

avatar uživatele
Seraphine313
Redaktor | Cool level: 88 | Fox Mulder
19. 9. 2014 / 01:45:26 (před 9 roky)
off

ententeak: Reklamy pro SerialZone spravuje reklamní agentura, takže jejich výběr neovlivníme. Ale nebojte, za pár dní by měla reklama zmizet a vrátit se ty běžné.

And when my time is up, have I done enough?
avatar uživatele
megawir
Co-boss | Cool level: 35 | Bartholomew JoJo 'Bart' Simpson
19. 9. 2014 / 09:24:32 (před 9 roky)
on
ententeak napsal(a):

mě je prostě proti srsti vypínat reklamy/ přísun pěněz poskytovateli mých oblíbených stránek... mě by prostě jen a pouze stačilo, jestli má možnost vybrat, která reklama se zde zobrazovat nebude....

Taková možnost není. Plochy má pronajaté agentura, jejich obsah je čistě v její gesci a my na to nemáme sebemenší vliv. Všechno je dopředu nasmlouvané, není možné říct, že se nám jejich bannery nelíbí a vypnout je nebo je omezit. Tato konkrétní Puma by měla jet do neděle.

SerialZone.cz | KFILMU.net | co-boss
avatar uživatele
aaaja
Uživatel od první verze | Cool level: 46 | Richard Hammond
19. 9. 2014 / 10:50:00 (před 9 roky)
off
megawir napsal(a):

Taková možnost není. Plochy má pronajaté agentura, jejich obsah je čistě v její gesci a my na to nemáme sebemenší vliv. Všechno je dopředu nasmlouvané, není možné říct, že se nám jejich bannery nelíbí a vypnout je nebo je omezit. Tato konkrétní Puma by měla jet do neděle.

Díky bohu :D Mám pocit, že otravnost reklam se čím dál víc stupňuje :D Ty po stranách mi nevadí, ale z tohohle fakt rostu... Ještě že se moc nevyskytujou.

There are no cows in space.
avatar uživatele
_karel_
Dlouholetý uživatel | Cool level: 67 | kpt. Benjamin Franklin 'Hawkeye' Pierce
19. 9. 2014 / 11:44:48 (před 9 roky)
off
megawir napsal(a):

... Plochy má pronajaté agentura, jejich obsah je čistě v její gesci a my na to nemáme sebemenší vliv. Všechno je dopředu nasmlouvané, není možné říct, že se nám jejich bannery nelíbí a vypnout je nebo je omezit.

Jestli chápu správně důsledky, tak pokud může agentura umístit takto agresivní překryvnou reklamu, tak si de facto nepronajala jen "plochy", ale celé serialzone.
Tohle zvěrstvo může být, a věřím, že v mnohých případech i je, velmi kontraproduktivní. Uživatelé, kteří reklamy neblokují, případně mají blokování na serialzone vypnuté, pak logicky budou zvažovat blokování i tady.
(I když ty holky na začátku nejsou špatný :D )

avatar uživatele
ententeak
Dlouholetý uživatel | Cool level: 9 | Rajesh Koothrappali
19. 9. 2014 / 12:02:37 (před 9 roky)
off
_karel_ napsal(a):

Jestli chápu správně důsledky, tak pokud může agentura umístit takto agresivní překryvnou reklamu, tak si de facto nepronajala jen "plochy", ale celé serialzone.
Tohle zvěrstvo může být, a věřím, že v mnohých případech i je, velmi kontraproduktivní. Uživatelé, kteří reklamy neblokují, případně mají blokování na serialzone vypnuté, pak logicky budou zvažovat blokování i tady.
(I když ty holky na začátku nejsou špatný :D )

Taky bych to tak viděl, že jestli má agentura pronajaté pouze plochy (na straně a nahoře) tak teoreticky (nevím, jakým způsobem je sepána ona smlouva) využívají pro reklamu větší prostor, než je jim určen a znemožňují tím využívání webu.
Když si představím podobnou situaci IRL, tak to je jako Billboard u silnice.. Některé "kreativní" billboardy přečnívají přes své okraje, ale přesto nikdy nezasahují do samotné silnice (nebo jsem takový zatím nepotkal) a neomezují tak její provoz tak, jak to dělá tato reklama...

Editováno: 1x | Naposledy: 19. 9. 2014 / 12:04:10