Diskuzní fórum

Chyba ve vypnutí reklamy

Netrpíme sprostá slova.

V diskuzi netolerujeme nic, co odporuje platným zákonům ČR, tedy žádný warez a podobně!

Jeden vykřičník a jeden otazník je až dost. Nemusíš jich udělat deset za sebou. To samé platí o smajlících.

Čeština má nějaká pravidla, tak by bylo fajn je dodržovat.

CAPS LOCK je zlo.

avatar uživatele
Fruiko
Boss nejvyšší | Cool level: 117 | Neal Caffrey
4. 12. 2017 / 07:15:27 (před 6 roky)
off
Gamedav napsal(a):

Člověk si chce hezky jít zahledat trofej, tak si koupí balíček vypnutí horní a boční reklamy. Ve výsledku mi zde zůstane pozadí Jacka Danielse, což sem se pokusil korigovat prodloužením vypnutí boční reklamy. Ve výsledku mám tedy jak pozadí, tak už zpátky i horní reklamu.
Rád bych se tedy zeptal, zda-li by šlo vypnout alespoň tu horní reklamu :D.

Něco ti s tím provedu.

Všechna tahle písmenka napsal zakladatel webu.
Editováno: 1x | Naposledy: 4. 12. 2017 / 07:15:36
avatar uživatele
arthurcz
VIP | Cool level: 22 | Chandler Bing
19. 2. 2019 / 07:54:45 (před 5 roky)
off

Ahoj, ráno jsem obnovil vypnutí horní i boční reklamy, ale nechce se to nějak zapnout. Podle giftshop to mám koupený, ale reklamu furt vidím. Zkoušel jsem se i úplně poprvé přihlásit v jiném prohlížeči, výsledek je stejný. Dík.

avatar uživatele
arthurcz
VIP | Cool level: 22 | Chandler Bing
19. 2. 2019 / 08:38:50 (před 5 roky)
off

Tak beru zpět, současně mi vypršela změna pozadí a zřejmě se v tom případě reklama stejně ukazuje, ikdyž je to teda divný. Nedalo by se udělat, aby se zakoupení vypnutí reklamy a změny pozadí automaticky obnovovalo?

avatar uživatele
sgjoli
Dlouholetý uživatel | Cool level: 21 | Phil Dunphy
15. 3. 2019 / 19:30:27 (před 5 roky)
off

Ahoj, mám koupeno přes giftshop vypnutí všech reklam (aktivováno do 9. dubna), ale na bocích vidím reklamu. Dalo by se prosím nějak zjistit, v čem je chyba? Díky moc a přeju hezký večer.
sgjoli

Kafe, knihy a seriály!
avatar uživatele
esemi
Dlouholetý uživatel | Cool level: 14 | Emma Swan
15. 3. 2019 / 20:44:33 (před 5 roky)
off
sgjoli napsal(a):

Ahoj, mám koupeno přes giftshop vypnutí všech reklam (aktivováno do 9. dubna), ale na bocích vidím reklamu. Dalo by se prosím nějak zjistit, v čem je chyba?

Já mám mít vypnutí všech reklam platné do zítřka, ale boční vidím pořád, takže tohle už obnovovat nebudu.

avatar uživatele
Litocha
Dlouholetý uživatel | Cool level: 48 | Sarah Walker
15. 3. 2019 / 22:35:12 (před 5 roky)
off
esemi napsal(a):

Já mám mít vypnutí všech reklam platné do zítřka, ale boční vidím pořád, takže tohle už obnovovat nebudu.

Já jsem měla od začátku stejný problém - ten se vyřešil zakoupením změny pozadí spolu s vypnutím reklamy.

avatar uživatele
Yantcha
Dlouholetý uživatel | Cool level: 14 | Emma Swan
5. 4. 2019 / 09:09:46 (před 5 roky)
off

Tak mám pár dní koupené vypnutí reklam i změnu pozadí a reklamy se stále zobrazují. Občas se mi na chvíli ukáže vybraný motiv. Už do toho nejdu!

avatar uživatele
cliwe
Uživatel od první verze | Cool level: 32 | Debra Morgan
5. 4. 2019 / 12:29:40 (před 5 roky)
off

Já to mám úplně v pohodě

cliwe
avatar uživatele
Nevada
Uživatel od první verze | Cool level: 36 | maj. Margaret 'Štabajzna' Houlihanová
6. 4. 2019 / 21:37:51 (před 5 roky)
off
Yantcha napsal(a):

Tak mám pár dní koupené vypnutí reklam i změnu pozadí a reklamy se stále zobrazují. Občas se mi na chvíli ukáže vybraný motiv. Už do toho nejdu!

Taky mám obojí a funguje bez problémů. Možná je to chyba prohlížeče? Restart nepomůže? Případně zkusit i odhlásit se a znovu přihlásit ze serialzone.

Fundamentalistka, aneb fanynka Písně ledu a ohně, která nenávidí Game of Thrones.
avatar uživatele
Yantcha
Dlouholetý uživatel | Cool level: 14 | Emma Swan
15. 4. 2019 / 10:05:38 (před 5 roky)
off
Nevada napsal(a):

Taky mám obojí a funguje bez problémů. Možná je to chyba prohlížeče? Restart nepomůže? Případně zkusit i odhlásit se a znovu přihlásit ze serialzone.

Díky moc za rady, ale restart ani odhlášení a přihlášení nezabralo :(