Diskuzní fórum

Reklamy v seriálech na Nova.cz

Netrpíme sprostá slova.

V diskuzi netolerujeme nic, co odporuje platným zákonům ČR, tedy žádný warez a podobně!

Jeden vykřičník a jeden otazník je až dost. Nemusíš jich udělat deset za sebou. To samé platí o smajlících.

Čeština má nějaká pravidla, tak by bylo fajn je dodržovat.

CAPS LOCK je zlo.

avatar uživatele
Fruiko
Boss nejvyšší | Cool level: 116 | Will McAvoy
17. 4. 2009 / 13:59:58 (před 15 roky)
on

Tak co si myslíte o reklámách uprostřed seriálu na nova.cz. V tamnějších diskuzích to je nadávka na nadávku (i když inteligence pisatelů, je asi někde úplně mimo viz ukázky níže.

Já proti ní nic nemám (kdyby fungovala, je blbý, že to ve většině případů kvůli ní spadne). Chápu totiž, že provoz video serveru není zrovna nejlevnější záležitostí a nova chce určitě něco od své investice zpět, ale jak říkám, tak zatím reklamy uvnitř pořadů mají na diváky hodně negativní efekt a možná se přenese i na inzerované výrobky.

A teď na pobavení výňatky z diskuze v původním znění (takže nenechávejte číst malé děti)...

co tam serete ty reklami kdyz vam to ani nefunguje pak. Dobrej porad uplne poserete idioti
tak krušovice už si nedám... kdo je se mnou?
vy kreténí zkurvený co do toho serete zpíčený reklamy co tím chcete dokázat krom toho že se to pak už ani nerozjede zpíčenější program než novu a primu sem nezažil
Dil dobrej ale nemyslim si ze do internetoveho vysilani patri reklamy.Nova se nesnazi delat neco pro lidi ale jenom se co nejvic napakovat a to me mrzi jaci jsou dnes lidi.Team nova by se mel nad sebou zamyslet...
Co to je ??? Do internetovýho přenosu reklama nepatří!!! Nováci zamrdaný, jděte do prdele!
tak to tu dlouho nebylo, sice získáte prachy za reklamu, ale odradíte si diváky, protože se to sekne a dál to nejede. Kdy už konečně vyměníte lidi co dělají tyto stránky!!!!!!!!
Je to ,co dobry sitcom jen nedokazu pochopit proc je u prostred 25minutoveho filmeck uta reklama jesli ste na tom tak spatne nebo chcete aby vam kleasla sledovanost tezko rict

No a tak to tam pokračuje do nekonečna. Je mi trochu líto novy, ale asi lidem nejde vysvětlit, že zadarmo nic není.

Všechna tahle písmenka napsal zakladatel webu.
Editováno: 1x | Naposledy: 17. 4. 2009 / 14:22:24
avatar uživatele
megawir
Co-boss | Cool level: 35 | Bartholomew JoJo 'Bart' Simpson
17. 4. 2009 / 14:15:46 (před 15 roky)
off

To je hodně smutný a taky hodně ubohý, jak tam lidi dokážou reagovat..

SerialZone.cz | KFILMU.net | co-boss
avatar uživatele
xxmartinxx
Uživatel od prvopočátků | Cool level: 12 | Dale
17. 4. 2009 / 14:33:18 (před 15 roky)
off

Já myslim, že reklamy jsou holt nutná věc, bez který bysme se nekoukali na nic. Štvou mě, ale přežívám je. A že sou i na internetu... to byla otázka času.

avatar uživatele
cent
Uživatel od první verze | Cool level: 3 | Alexandr 'Lexa' Bůček
17. 4. 2009 / 16:22:18 (před 15 roky)
off

Raději styl Novinky než číst tyhle výblitky zvířátek, co ani neumí česky..

Kdybych se na to někdy díval, tak by mi to asi vadilo, ale pochopit se to dá.

avatar uživatele
El Barto
Uživatel od první verze | Cool level: 3 | Alexandr 'Lexa' Bůček
17. 4. 2009 / 18:53:21 (před 15 roky)
off

Uznávám, že asi něco chcou zpátky, ale copak nemaj peněz dost, teď nemluvím jen o seriálech například ve filmu do hlubiny jsem těch pauz napočítal asi 7 a to ten film netrval ani 80 minut čistýho času. no aspoň že aspoň někde, maj ti, co jim prodávaj práva na vysílání rozum a reklamy jim zatrhnu, (zase, nemlubim jen o seriálech třeba komedie století- s tebou mě baví svět neboSlunce, seno...

Největší Simpsnolog, Comebackolog, Futuramanolog a Cimrmanolog na Břeclavsku. A hlavní Dodavatel hlášek Comebacku. Takže, pokud vás můžu poprosit, moc mi na ně nelezte.
avatar uživatele
Fruiko
Boss nejvyšší | Cool level: 116 | Will McAvoy
17. 4. 2009 / 18:58:30 (před 15 roky)
on
El Barto napsal(a):

Uznávám, že asi něco chcou zpátky, ale copak nemaj peněz dost, teď nemluvím jen o seriálech například ve filmu do hlubiny jsem těch pauz napočítal asi 7 a to ten film netrval ani 80 minut čistýho času. no aspoň že aspoň někde, maj ti, co jim prodávaj práva na vysílání rozum a reklamy jim zatrhnu, (zase, nemlubim jen o seriálech třeba komedie století- s tebou mě baví svět neboSlunce, seno...

Provoz takovýhhleho videoserveru může přijít i na miliony měsíčně. A když ti něco bude vykazovat ztrátu v milionech, tak se na to vykašleš. Reklama je prostě menší zlo. Když nebude, tak nic nebude. Případně z toho bude placená služba. Aby se pak lidi nedivili, až za jedno přehraní videa budou muset poslat třeba SMSku za 6 Kč...

Všechna tahle písmenka napsal zakladatel webu.
avatar uživatele
megawir
Co-boss | Cool level: 35 | Bartholomew JoJo 'Bart' Simpson
17. 4. 2009 / 21:38:12 (před 15 roky)
off
Fruiko napsal(a):


Provoz takovýhhleho videoserveru může přijít i na miliony měsíčně. A když ti něco bude vykazovat ztrátu v milionech, tak se na to vykašleš. Reklama je prostě menší zlo. Když nebude, tak nic nebude. Případně z toho bude placená služba. Aby se pak lidi nedivili, až za jedno přehraní videa budou muset poslat třeba SMSku za 6 Kč...

No mohli by z toho udělat zajímavou alternativu ;-)
Buď se na to mrkneš s reklamama nebo si pošleš sms v určitý hodnotě a budeš mít verzi bez reklam.

SerialZone.cz | KFILMU.net | co-boss
avatar uživatele
Crazy-Nut*
Uživatel od první verze | Cool level: 9 | Rajesh Koothrappali
17. 4. 2009 / 21:56:52 (před 15 roky)
off

Nechápu, jak se někdo takhle může vyjadřovat na internetu. Je sice pravda, že reklamy nenávidím a taky o nich nemluvím zrovna slušně, ale to, co se předvádí v těchto příspěvcích je docela přehnané. Holt lidi už asi budou takový, každý je nějaký, co se dá dělat ...

Milovnice seriálů <3
avatar uživatele
Martin
Uživatel od prvopočátků | Cool level: 8 | Kryton
17. 4. 2009 / 22:56:32 (před 15 roky)
off
El Barto napsal(a):

Uznávám, že asi něco chcou zpátky, ale copak nemaj peněz dost

Zrovna v současný době asi nemaj. I Novu zasáhla krize, aspoň co jsem četl...

Raz, dva, tri, čaťíre, pjať,vyšel zajčik paguľjať.Vdrug achótnik vybegájeťprijamo v zajčika strilájeť.Pif, paf, oj, oj, oj,ubegájeť zajčik moj.
avatar uživatele
konz
Uživatel od prvopočátků | Cool level: 15 | Christopher Turk
19. 4. 2009 / 21:57:58 (před 15 roky)
off

No nazačátek: Ty příspěvky jsou fakt dost hnus. Chápu reklamy, k něčemu jsou, ale taky na ně nadávám. Ale že bych to někam takhle psal tak to asi ne. Je pravda že mám pocit že jsou čm dál tím delší, ale co, aspoň mám čas si odskočit. A že je to už i na netu, tak to bylo jen otázka času...

konz. Simpsoni - Majorus Starostus. šestý Apokalyptický jezdec. Krvežíznivej Upír...Věčně hladovej. Totálně urýpanej a protivnej chlap...
1/2
12