Diskuzní fórum

Doporučování

Netrpíme sprostá slova.

V diskuzi netolerujeme nic, co odporuje platným zákonům ČR, tedy žádný warez a podobně!

Jeden vykřičník a jeden otazník je až dost. Nemusíš jich udělat deset za sebou. To samé platí o smajlících.

Čeština má nějaká pravidla, tak by bylo fajn je dodržovat.

CAPS LOCK je zlo.

avatar uživatele
got
Dlouholetý uživatel | Cool level: 1 | Luke Dunphy
5. 11. 2014 / 02:22:20 (před 9 roky)
off

Ahoj. Byla by možnost na základě zhlédnutých seriálů ve watchlistu dostávat zde na stránce, nebo mailem návrhy na podobné seriály? Popř. by mohly jít nastavit preference na základě kterých by tato doporučení byla. ( Oblíbený herec, to o čem seriál vlastně je, atd)

avatar uživatele
Exredaktorka
Redaktor | Cool level: 68 | Charlie Harper
5. 11. 2014 / 08:27:09 (před 9 roky)
off

Tak když si otevřeš profil seriálu, máš tam většinou doporučené podobné seriály a profil herce si taky můžeš rozkliknout a podívat se, kde hrál. I když nebudeš sledovat všechny herce, když toho sleduješ třeba tolik, co já, ale pokud je přidán do nějakého seriálu, tak tam by to nebylo špatné.

avatar uživatele
got
Dlouholetý uživatel | Cool level: 1 | Luke Dunphy
9. 11. 2014 / 23:08:30 (před 9 roky)
off

Ano, ale myslel jsem udělat to na způsob jako to má třeba Netflix. Takhle pokud sleduju 7 seriálů, musel bych listovat každým zvlášť, kdežto na již zmiňovaném Netflixu máš vše přehledně na jedné stránce..

avatar uživatele
Exredaktorka
Redaktor | Cool level: 68 | Charlie Harper
10. 11. 2014 / 10:34:41 (před 9 roky)
off

Dobře, pokud jich máš těch 7, ale pokud jich máš jak já tak 40, odhadem, tak ten watchlist úplně přehlednost naopak ztratí.

P. S.: Navíc ve watchlistu stejně nemáš seriály všechny.

Editováno: 1x | Naposledy: 10. 11. 2014 / 10:45:04