Diskuzní fórum

Ztracená trofej - možná chyba

Netrpíme sprostá slova.

V diskuzi netolerujeme nic, co odporuje platným zákonům ČR, tedy žádný warez a podobně!

Jeden vykřičník a jeden otazník je až dost. Nemusíš jich udělat deset za sebou. To samé platí o smajlících.

Čeština má nějaká pravidla, tak by bylo fajn je dodržovat.

CAPS LOCK je zlo.

avatar uživatele
radioaktivni.wewerka
Uživatel od první verze | Cool level: 27 | Bobby Singer
28. 1. 2015 / 19:29:37 (před 9 roky)
off

Nejsem si jistá zda se opravdu jedná o chybu, ale jedná se o aktuální ztracenou trofej, která se nalézá v žánru reality-show. V tomto žánru jsem ji ani já ani například phoboska nenašla. Zkoušela jsem ji hledat v Mozille i v google chrome. Nestalo se mi to poprvé, tak prosím kdyžtak o info kde by mohla být chyba, jestli v prohlížeči, nebo v označení žánru reality-show, když v žánrech seriálů je Realityshow. Děkuji moc za info

drevokocúr z chernobylu
avatar uživatele
Fruiko
Boss nejvyšší | Cool level: 117 | Neal Caffrey
28. 1. 2015 / 19:32:27 (před 9 roky)
off
radioaktivni.wewerka napsal(a):

Nejsem si jistá zda se opravdu jedná o chybu, ale jedná se o aktuální ztracenou trofej, která se nalézá v žánru reality-show. V tomto žánru jsem ji ani já ani například phoboska nenašla. Zkoušela jsem ji hledat v Mozille i v google chrome. Nestalo se mi to poprvé, tak prosím kdyžtak o info kde by mohla být chyba, jestli v prohlížeči, nebo v označení žánru reality-show, když v žánrech seriálů je Realityshow. Děkuji moc za info

Jo, je to blbě označený.

Všechna tahle písmenka napsal zakladatel webu.
avatar uživatele
phoboska
Redaktor | Cool level: 70 | Eric Northman
28. 1. 2015 / 19:38:15 (před 9 roky)
off
Fruiko napsal(a):

Jo, je to blbě označený.

Hm, to nám veľmi nepomohlo :D Tak idem hľadať ďalej.

"Welcome to the edge. It's not the end of the world, but you can see it from here." Eliza Cassan
avatar uživatele
IrmaVep
Redaktor | Cool level: 34 | John Watson
28. 1. 2015 / 23:54:48 (před 9 roky)
off

No... to je ale blbej vtip :/

avatar uživatele
Marťa
Uživatel od první verze | Cool level: 22 | Chandler Bing
10. 12. 2016 / 23:42:12 (před 7 roky)
off

Nevím, či si to někdo přečte, ale zkusím to. Momentálně se píše, že je trofej v krátkometrážních seriálech. Jelikož jich není moc, dala jsem si tu práci a poctivě jeden po druhém prošla. Ale trofej nikde (adblock mám vypnutý). Kde by mohla být chyba?

Edit: Ještě dodatek, ve chvíli kdy jsem to doprohledala, tak ještě nebyla nalezena. Teď mi to ale píše, že ji někdo přesně v tom žánru nalezl. Jenže mě se tam nezobrazila. Viz má předchozí otázka - kde by asi tak mohla být chyba?

Nemusíte souhlasit s mými názory, ale ani je neodsuzujte. Taky vám do hlavy necpu Velkou královnu pandu.
Editováno: 1x | Naposledy: 10. 12. 2016 / 23:44:45
avatar uživatele
Drunk_Queen
Redaktor | Cool level: 54 | Jack Shephard
10. 12. 2016 / 23:45:49 (před 7 roky)
off
Marťa napsal(a):

Nevím, či si to někdo přečte, ale zkusím to. Momentálně se píše, že je trofej v krátkometrážních seriálech. Jelikož jich není moc, dala jsem si tu práci a poctivě jeden po druhém prošla. Ale trofej nikde (adblock mám vypnutý). Kde by mohla být chyba?

Edit: Ještě dodatek, ve chvíli kdy jsem to doprohledala, tak ještě nebyla nalezena. Teď mi to ale píše, že ji někdo přesně v tom žánru nalezl. Jenže mě se tam nezobrazila. Viz má předchozí otázka - kde by asi tak mohla být chyba?

Čmajzla ti ji phoboska :).

Editováno: 1x | Naposledy: 10. 12. 2016 / 23:46:04
avatar uživatele
phoboska
Redaktor | Cool level: 70 | Eric Northman
10. 12. 2016 / 23:55:25 (před 7 roky)
off
Drunk_Queen napsal(a):

Čmajzla ti ji phoboska :).

Hell yeah :D

"Welcome to the edge. It's not the end of the world, but you can see it from here." Eliza Cassan
avatar uživatele
phoboska
Redaktor | Cool level: 70 | Eric Northman
10. 12. 2016 / 23:56:59 (před 7 roky)
off
Marťa napsal(a):

Nevím, či si to někdo přečte, ale zkusím to. Momentálně se píše, že je trofej v krátkometrážních seriálech. Jelikož jich není moc, dala jsem si tu práci a poctivě jeden po druhém prošla. Ale trofej nikde (adblock mám vypnutý). Kde by mohla být chyba?

Edit: Ještě dodatek, ve chvíli kdy jsem to doprohledala, tak ještě nebyla nalezena. Teď mi to ale píše, že ji někdo přesně v tom žánru nalezl. Jenže mě se tam nezobrazila. Viz má předchozí otázka - kde by asi tak mohla být chyba?

Možno by nabudúce pomohlo, si aktualizovať tak každé 2-3 minútky záložku Soutěže a hry, lebo tebe to síce môže ukazovať, že trofej sa ešte nenašla, ale v skutočnosti je už nájdená.

"Welcome to the edge. It's not the end of the world, but you can see it from here." Eliza Cassan
avatar uživatele
Marťa
Uživatel od první verze | Cool level: 22 | Chandler Bing
11. 12. 2016 / 00:16:29 (před 7 roky)
off
phoboska napsal(a):

Možno by nabudúce pomohlo, si aktualizovať tak každé 2-3 minútky záložku Soutěže a hry, lebo tebe to síce môže ukazovať, že trofej sa ešte nenašla, ale v skutočnosti je už nájdená.

To dělám vždycky. Abych zbytečně nehledala, když už by byla najitá ;-) Ale ne, tys ji našla až v době, kdy už jsem měla všechny seriály projité a snažila se přijít na problém, proč se mi nezobrazila. Jelikož jsem na nic nepřišla, hodila jsem to sem :-)

Nemusíte souhlasit s mými názory, ale ani je neodsuzujte. Taky vám do hlavy necpu Velkou královnu pandu.
avatar uživatele
phoboska
Redaktor | Cool level: 70 | Eric Northman
11. 12. 2016 / 00:40:10 (před 7 roky)
off
Marťa napsal(a):

To dělám vždycky. Abych zbytečně nehledala, když už by byla najitá ;-) Ale ne, tys ji našla až v době, kdy už jsem měla všechny seriály projité a snažila se přijít na problém, proč se mi nezobrazila. Jelikož jsem na nic nepřišla, hodila jsem to sem :-)

To sa už párkrát stalo aj mne, ale napokon som zistila, že to preto, lebo som proste ten seriál náhodou preskočila. Podľa mňa v tom netreba hľadať niečo viac ;)

"Welcome to the edge. It's not the end of the world, but you can see it from here." Eliza Cassan
1/2
12