Diskuzní fórum

Nespecifikovaná epizoda u hlášek

Netrpíme sprostá slova.

V diskuzi netolerujeme nic, co odporuje platným zákonům ČR, tedy žádný warez a podobně!

Jeden vykřičník a jeden otazník je až dost. Nemusíš jich udělat deset za sebou. To samé platí o smajlících.

Čeština má nějaká pravidla, tak by bylo fajn je dodržovat.

CAPS LOCK je zlo.

avatar uživatele
lllleon
Dlouholetý uživatel | Cool level: 13 | Kenny McKormick
14. 3. 2015 / 23:23:55 (před 9 roky)
off

Ahoj, mám dotaz. Můžu nějak doplnit epizodu u již existující hlášky, když je u ní napsáno nespecifikovaná epizoda?
Zkoušela jsem na to kliknout, objevil se mi seznam dílů, když jsem ale na nějaký klikla a dala OK, napsalo to click to edit a víc nic. Po aktualizaci stránky tam opět byla nespecifikovaná epizoda.

They don't know that we know they know we know!
avatar uživatele
Lill
Dlouholetý uživatel | Cool level: 34 | John Watson
14. 3. 2015 / 23:41:18 (před 9 roky)
off
lllleon napsal(a):

Ahoj, mám dotaz. Můžu nějak doplnit epizodu u již existující hlášky, když je u ní napsáno nespecifikovaná epizoda?
Zkoušela jsem na to kliknout, objevil se mi seznam dílů, když jsem ale na nějaký klikla a dala OK, napsalo to click to edit a víc nic. Po aktualizaci stránky tam opět byla nespecifikovaná epizoda.

Tebe to nepôjde doplniť. Ale ak napíšeš správu užívateľovi inekafe s tým, o aký seriál ide, o akú hlášku, a ku ktorej epizóde patrí, určite to rád priradí. :)

avatar uživatele
lllleon
Dlouholetý uživatel | Cool level: 13 | Kenny McKormick
14. 3. 2015 / 23:46:01 (před 9 roky)
off
Lill napsal(a):

Tebe to nepôjde doplniť. Ale ak napíšeš správu užívateľovi inekafe s tým, o aký seriál ide, o akú hlášku, a ku ktorej epizóde patrí, určite to rád priradí. :)

Děkuji :) Ono jich bude víc, to abych si to předem sepsala ;)

They don't know that we know they know we know!