Diskuzní fórum

Soutěže a hry

Netrpíme sprostá slova.

V diskuzi netolerujeme nic, co odporuje platným zákonům ČR, tedy žádný warez a podobně!

Jeden vykřičník a jeden otazník je až dost. Nemusíš jich udělat deset za sebou. To samé platí o smajlících.

Čeština má nějaká pravidla, tak by bylo fajn je dodržovat.

CAPS LOCK je zlo.

avatar uživatele
Fruiko
Boss nejvyšší | Cool level: 117 | Neal Caffrey
2. 9. 2015 / 09:33:06 (před 8 roky)
off
The Doctor from The TARDIS napsal(a):

V tradegame když jdu na své konto, tak mi to tam stále ukazuje historii mého konta z doby před restartem a taky mi to píše nula splněných výzev, ale ve sloupci s výzvami jsou všechny, které jsem kdy splnil zaškrtnuté. Nevím, zda to tak není pouze proto, že tak hra normálně funguje, ale raději jsem to ohlásil.

Se vzchopí po přepočtu. Tedy mělo by.

Všechna tahle písmenka napsal zakladatel webu.
avatar uživatele
Poirot
Dlouholetý uživatel | Cool level: 7 | Manny Bianco
26. 9. 2015 / 11:48:50 (před 8 roky)
off

Navrhujem aby krátke jedno-slovné názvy boli zo zoznamu šibenice odstránené. Klikol som na všetky samohlásky a aj tak nie je šanca uhádnuť:

Budem rád keď napíšeš správu, alebo ma vyzvi v hre Kameň-Papier-Nožnice-Jašter-Spoke ;)
avatar uživatele
Drunk_Queen
Redaktor | Cool level: 54 | Jack Shephard
26. 9. 2015 / 13:05:53 (před 8 roky)
off
Poirot napsal(a):

Navrhujem aby krátke jedno-slovné názvy boli zo zoznamu šibenice odstránené. Klikol som na všetky samohlásky a aj tak nie je šanca uhádnuť:

Ale prosím, o tom ta hra je, ne? :) Pokud by bylo všechno jen jednoduché, tak bychom to všichni hráli donekonečna a nebyla by to taková zábava. A navíc, i u jednosamohlásek se to uhádnout dá.

2/2
12