Diskuzní fórum

Hodnocení jednotlivých epizod a řad

Netrpíme sprostá slova.

V diskuzi netolerujeme nic, co odporuje platným zákonům ČR, tedy žádný warez a podobně!

Jeden vykřičník a jeden otazník je až dost. Nemusíš jich udělat deset za sebou. To samé platí o smajlících.

Čeština má nějaká pravidla, tak by bylo fajn je dodržovat.

CAPS LOCK je zlo.

avatar uživatele
Fruiko
Boss nejvyšší | Cool level: 117 | Neal Caffrey
30. 1. 2017 / 10:08:26 (před 7 roky)
off
inekafe napsal(a):

Asi sleduje len párne epizódy seriálov, pretože nepárne mu prinášajú nešťastie (alebo naopak). Tak takto by si aspoň tie epizódy odškrtol ako nevidené a mal by pokoj...
ragelly napsal(a):

Blbé je, že "nevím" se ti započítá jako viděno. Např. konkrétně u realitky Project Runway mají poslední díl v sérii jako setkání účastníků a baví se o té sezóně atd., což mě absolutně nebaví a nesleduju to. Takže dávám "nevím", aby mi to zmizelo z watchlistu, ale stejně se mi to započítá do statistik jako viděno, i když jsem to odškrtla jen proto, abych tam pak viděla nové díly, až začne další série.

Na profilu epky máš tlačítko na ignore. Je jen na profilu, protože se používá v promile případů.

Všechna tahle písmenka napsal zakladatel webu.
Editováno: 2x | Naposledy: 30. 1. 2017 / 10:09:26
avatar uživatele
ragelly
Boss přes články | Cool level: 130 | Gordon Ramsay
30. 1. 2017 / 10:12:27 (před 7 roky)
off
Fruiko napsal(a):

Na profilu epky máš tlačítko na ignore. Je jen na profilu, protože se používá v promile případů.

Perfektní, fakt to funguje! :D

avatar uživatele
inekafe
Redaktor | Cool level: 93 | Jack Bauer
30. 1. 2017 / 10:17:47 (před 7 roky)
off
Fruiko napsal(a):

Na profilu epky máš tlačítko na ignore. Je jen na profilu, protože se používá v promile případů.

Wow! Človek sa tu aj po toľkých rokoch naučí niečo nové a objavuje skryté zákutia SZ. :')



Nie že by som to niekedy využil, keďže som doteraz nepotreboval nič preskakovať/ignorovať...

"Život jak vo videu, dopredu či dozadu, si nepretočím."
avatar uživatele
Exredaktorka
Redaktor | Cool level: 68 | Charlie Harper
30. 1. 2017 / 11:15:01 (před 7 roky)
off
Fruiko napsal(a):

Na profilu epky máš tlačítko na ignore. Je jen na profilu, protože se používá v promile případů.

Ono by to možná nebylo špatné hodit do watchlistu. Já si myslím, že se málo využívá, protože o něm tím pádem hodně lidí ani neví (Kolik času tu ragelly a inekafe tráví a nevěděli to?), a tak i když epizodu neviděli, tak něco zaškrtnou, ať jim to zmizí. Nevím, jak moc to zkresluje statistiky, ale je to minimálně otravné, když už to potřebuješ.
Když jsem takhle odškrtávala 13 epizod 3. řady humoresek, kterou nikdy vidět nehodlám, tak se to ještě dalo, i když jsem si občas zanadávala (Vždycky, než se načetla stránka epizody... Pak člověk sjel dolů, aby to odklikl, v tu ránu se načetla horní reklama a klikl třeba někam úplně jinam...), ale dělat tak třeba 80 epizod? Už se mi stalo, že jsem seriál sledovala až od pozdější řady, kdy se mně nesympatické obsazení proměnilo, případně šlo o seriál, který jsem sledovala kdysi v televizi, už ho neplánuju vidět znovu, ale tehdy jsem prostě neviděla každý díl.
Netvrdím, že je to nějaká hrůza, ale od toho watchlist je, aby to bylo pohodlnější, ne? Já vím, že všecko není tak jednoduché naprogramovat, ale zvaž to.

avatar uživatele
inekafe
Redaktor | Cool level: 93 | Jack Bauer
6. 2. 2017 / 14:53:06 (před 7 roky)
off
Fruiko napsal(a):

Pokud nechceš hodnotit, máš dát nevím.

Nevím --> viděno. Pecka!

Zrovna som šiel hodnotiť pilot 24: Legacy, ale ani sa mi nejako extra nepáčil, ani to zas nebola úplná tragédia, lebo plánujem tomu ešte dať šancu. Ale nevedel som, ako to ohodnotiť. Otvoril som watchlist a ani som rozmýšľať nemusel. <3 :')

// Dodatok - keď som si tú prvú epku odklikol, tak pri ďalšej, čo nabehla vo watchliste, už zase písalo "Nevím", až po refreshnutí sa zobrazilo "Viděno". :D Len drobnosť, ale tak možno to nejako pôjde spraviť...

"Život jak vo videu, dopredu či dozadu, si nepretočím."
Editováno: 1x | Naposledy: 6. 2. 2017 / 14:54:46
3/3
123