Diskuzní fórum

Chyby vo watchliste

Netrpíme sprostá slova.

V diskuzi netolerujeme nic, co odporuje platným zákonům ČR, tedy žádný warez a podobně!

Jeden vykřičník a jeden otazník je až dost. Nemusíš jich udělat deset za sebou. To samé platí o smajlících.

Čeština má nějaká pravidla, tak by bylo fajn je dodržovat.

CAPS LOCK je zlo.

avatar uživatele
Lojik
Dlouholetý uživatel | Cool level: 36 | maj. Margaret 'Štabajzna' Houlihanová
9. 7. 2015 / 14:38:42 (před 8 roky)
off

Ahojte. Už od začiatku pozorujem vo watchliste tieto chyby:
- keď označím seriál ako videný (cez Líbila / Nevím / Nelíbila), tak ďalšia epizóda ktorá sa načíta ajaxom neberie do úvahy nastavenie watchlistu "akceptovat časový posun" - napr. dátum epizódy sa zobrazí ako "dnes", ale po refreshi stránky je pri tejto epizóde už "zajtra". Časy pri seriáloch načítaných ajaxom sú vždy o 1 deň posunuté.

- viac krát sa mi stalo, že keď má epizóda dlhší názov tak sa zalomí na dva riadky a posunie dátum vysielania. Viď screenshot: http://imgur.com/o0Nmzw2. Jednoduchá oprava je dať na "ul.watchlist li.watchinfo a" white-space: nowrap;

Diky

Editováno: 3x | Naposledy: 9. 7. 2015 / 14:40:33
avatar uživatele
L1415
Dlouholetý uživatel | Cool level: 3 | Alexandr 'Lexa' Bůček
5. 11. 2015 / 07:22:37 (před 8 roky)
off

Ahoj, po oznaceni epizody jako videne se spravne zmeni u serialu epizoda na dalsi (vcetne data), ale seznam zustane setrideny podle data shlednute epizody - chtelo by to refresnout (ma vliv jen pokud se tridi podle data)

avatar uživatele
Fruiko
Boss nejvyšší | Cool level: 116 | Will McAvoy
5. 11. 2015 / 08:45:19 (před 8 roky)
off
L1415 napsal(a):

Ahoj, po oznaceni epizody jako videne se spravne zmeni u serialu epizoda na dalsi (vcetne data), ale seznam zustane setrideny podle data shlednute epizody - chtelo by to refresnout (ma vliv jen pokud se tridi podle data)

No nevím, mně kdyby to po každém kliku odjelo někam do háje, tak by mi asi drblo.

Všechna tahle písmenka napsal zakladatel webu.
avatar uživatele
ragelly
Boss přes články | Cool level: 130 | Gordon Ramsay
5. 11. 2015 / 08:51:42 (před 8 roky)
off
Fruiko napsal(a):

No nevím, mně kdyby to po každém kliku odjelo někam do háje, tak by mi asi drblo.

No to jo, já když dám za den třeba deset sitcomových epek seriálu, co jedu maratonem, tak si to pak před spaním odklikám všechno naráz a pak si až refreshnu celou stránku, kdyby mi to pořád utíkalo dolů a dolů, tak bych se asi zbláznila :D

avatar uživatele
Silkwe
Dlouholetý uživatel | Cool level: 13 | Kenny McKormick
5. 1. 2016 / 20:43:17 (před 8 roky)
off
ritterqa napsal(a):

Zdravím,
nějak mi blbne značení epizod u Sherlocka. Loni někdy v listopadu/prosinci se mi objevila ve watchlistu epizoda Many Happy Returns, přestože už jsem ji dávno viděla (nevím, jestli byla nově přidána), ale odklikla jsem ji.
Dnes se mi ta samá epizoda opět objevila ve watchlistu. Takže jsem ji opět odklikla, jenže se mi další neviděná epizoda Sherlocka už ve watchlistu neobjevila a to jsem epizodu The Abominable Bride zatím neviděla a ani jsem ji neodklikla. No schválně jsem se koukla na profil té epizody a tam bylo, že jsem ji už odklikla. Jsem si ale nastoprocent jistá, že jsem ji neodklikla.

Potvrzuji, mám stejný problém - mimochodem The Abominable Bride se mi na watchlistu ani neobjevila ani před její premiérou...

Naděje umírá předposlední - poslední zemře černý humor, ale toho mám dostatek.
avatar uživatele
Drunk_Queen
Redaktor | Cool level: 54 | Jack Shephard
5. 1. 2016 / 20:48:53 (před 8 roky)
off

To bude tím, že se posunula před oškrtnutou epizodu, takže se z ní stala epizoda odškrtnutá a z té další, již viděné, neviděná.

avatar uživatele
Silkwe
Dlouholetý uživatel | Cool level: 13 | Kenny McKormick
5. 1. 2016 / 20:58:35 (před 8 roky)
off

To ale neřeší fakt, že epizoda, kterou vysílala BBC na Nový rok se mi watchlistu vůbec neobjevila...a stejně tak se mi watchlistu neobjevily epizody ze třetí série (které by tam podle téhle logiky měly znovu být.

Naděje umírá předposlední - poslední zemře černý humor, ale toho mám dostatek.
Editováno: 1x | Naposledy: 5. 1. 2016 / 20:59:09
avatar uživatele
Drunk_Queen
Redaktor | Cool level: 54 | Jack Shephard
5. 1. 2016 / 22:02:15 (před 8 roky)
off
Silkwe napsal(a):

To ale neřeší fakt, že epizoda, kterou vysílala BBC na Nový rok se mi watchlistu vůbec neobjevila...a stejně tak se mi watchlistu neobjevily epizody ze třetí série (které by tam podle téhle logiky měly znovu být.

A neobjevila se ti tam Many Happy Returns? Epizody třetí série ne, neboť se posouvalo pouze v 0. řadě.

avatar uživatele
Fruiko
Boss nejvyšší | Cool level: 116 | Will McAvoy
5. 1. 2016 / 22:02:37 (před 8 roky)
off

Samo se nic neodškrtne. Epizoda dřív byla vedená jako 0x02 (protože ji tak přidával robot), ale po odvysílání jsme ji přejmenovali na správné 4x00. Většina ji měla odškrtnutou ve stavu 0x02.

Many Happy se přidávala nově, tam nějaké zmatky mohli být. Ale určitě se neodškrtala sama celá 3. série.

Všechna tahle písmenka napsal zakladatel webu.
avatar uživatele
Lukáš Koubek
Dlouholetý uživatel | Cool level: 3 | Alexandr 'Lexa' Bůček
8. 1. 2016 / 07:43:17 (před 8 roky)
off

Vubec se mi neukazuje ve Watchliste serial The Blacklist :) zatim jsem vypozoroval jen tento, dnes vyšel nový díl... :)