Diskuzní fórum

Chyby vo watchliste

Netrpíme sprostá slova.

V diskuzi netolerujeme nic, co odporuje platným zákonům ČR, tedy žádný warez a podobně!

Jeden vykřičník a jeden otazník je až dost. Nemusíš jich udělat deset za sebou. To samé platí o smajlících.

Čeština má nějaká pravidla, tak by bylo fajn je dodržovat.

CAPS LOCK je zlo.

avatar uživatele
Fruiko
Boss nejvyšší | Cool level: 117 | Neal Caffrey
8. 1. 2016 / 08:23:33 (před 8 roky)
off
Lukáš Koubek napsal(a):

Vubec se mi neukazuje ve Watchliste serial The Blacklist :) zatim jsem vypozoroval jen tento, dnes vyšel nový díl... :)

Sis ho nejspíš celý odskrtal. Včetně únorovych epizod.

Všechna tahle písmenka napsal zakladatel webu.
avatar uživatele
Lucig
Dlouholetý uživatel | Cool level: 6 | Chloe O'Brian
8. 1. 2016 / 08:38:06 (před 8 roky)
off

Ten Blacklist opravdu zlobí a není to chybným odškrtáním epizod... Mně už se sice začal zobrazovat, ale ukazuje mi další epizdu 03x22 datovanou 0.0.2016 s tím, že byla odvysílána před 39 dny...

avatar uživatele
Lukáš Koubek
Dlouholetý uživatel | Cool level: 3 | Alexandr 'Lexa' Bůček
8. 1. 2016 / 11:31:21 (před 8 roky)
off

nene, neodklikal, i když nastavim že sem viděl např. konec předchozí sezonny, tak watchlistu není, vubec nikde :)

avatar uživatele
Stiletto42
Dlouholetý uživatel | Cool level: 33 | Jack Carter
8. 1. 2016 / 11:58:11 (před 8 roky)
off

Odškrtnuté je máš. ;)

"Yes, sir, Captain TightPants"
avatar uživatele
Lukáš Koubek
Dlouholetý uživatel | Cool level: 3 | Alexandr 'Lexa' Bůček
8. 1. 2016 / 12:09:01 (před 8 roky)
off

Ano, mam tu 66, dilů, ale i když nastavim, že sem naposledy viděl 1 díl aktualní sezony, tak tam mám furt tech 66 :)

avatar uživatele
Lukáš Koubek
Dlouholetý uživatel | Cool level: 3 | Alexandr 'Lexa' Bůček
8. 1. 2016 / 12:32:47 (před 8 roky)
off

dík, už je to ok :)

avatar uživatele
Fruiko
Boss nejvyšší | Cool level: 117 | Neal Caffrey
8. 1. 2016 / 16:26:57 (před 8 roky)
off
Lukáš Koubek napsal(a):

Ano, mam tu 66, dilů, ale i když nastavim, že sem naposledy viděl 1 díl aktualní sezony, tak tam mám furt tech 66 :)

Protože to je jen jedním směrem, To nezruší aktuální hodnocení. Jen případněodškrtne neviděné.

Všechna tahle písmenka napsal zakladatel webu.
avatar uživatele
Fruiko
Boss nejvyšší | Cool level: 117 | Neal Caffrey
8. 1. 2016 / 16:33:52 (před 8 roky)
off
Lucig napsal(a):

Ten Blacklist opravdu zlobí a není to chybným odškrtáním epizod... Mně už se sice začal zobrazovat, ale ukazuje mi další epizdu 03x22 datovanou 0.0.2016 s tím, že byla odvysílána před 39 dny...

Protože máš odškrtnuté všechny únorové epizody. A ty další už mají známý jen rok vysílání, takže se zobrazují jako 1. ledna. Ty jsem teda máznul.

Všechna tahle písmenka napsal zakladatel webu.
avatar uživatele
Květa-k
Dlouholetý uživatel | Cool level: 22 | Chandler Bing
8. 1. 2016 / 17:04:39 (před 8 roky)
on

Odškrtávám si viděné dle kalendáře. Měla bych mít čisté konto, nulu na neviděných epizodách.
Ve watchlistu tedy také nulu. Ta tam je, nic po termínu.

Po Novém roce se mi objevily ve statistikách 3 neviděné epizody, v týdnu dalších 13. Ještě ráno tam byly...
Nyní mám stav 8 ks neviděných epizod, vůbec nemohu přijít na to, o jaké se jedná. ( ? )

Editováno: 1x | Naposledy: 8. 1. 2016 / 17:05:48
avatar uživatele
Lucig
Dlouholetý uživatel | Cool level: 6 | Chloe O'Brian
8. 1. 2016 / 20:49:06 (před 8 roky)
off
Fruiko napsal(a):

Protože máš odškrtnuté všechny únorové epizody. A ty další už mají známý jen rok vysílání, takže se zobrazují jako 1. ledna. Ty jsem teda máznul.

Děkuju, už jsem to prošla a ručně odklikala podle předchozí rady. Netuším, jak se to stalo, ale hlavně že už to ukazuje dobře.