Proč je SerialZone.cz domovem všech seriálových maniaků...

Watchlist

S námi už nikdy nezapomeneš, která že to byla ta poslední zhlédlá epka. Ani ti neutečou žádné nové.

Kalendář

Plánuj na co koukat v kalendáři a rovnou odškrtávej, to co už máš zhlédnuté. Nebo si nech vypsat jen nově začínající seriály, ať víš co zkusit. Téčko navíc značí existující titulky, takže už víš, na co můžeš koukat večer...

Vysílání

Nesedí ti kalendář? Tak zkus jen vysílání pro dnešek. Navíc s nekonečnou historií. Copak asi dávali před rokem? Pokud ti nesedí ani vysílání, tak máme i export do RSS či iCAL a pro opravdovým požitkářům posíláme dnešní odvysílané ráno na mail...

Takhle to vypadá v mailu.

A takhle v googlím kalendáři.

Profily seriálů

Pečlivě vyplněné české profily seriálů. Hned vidíš, na co koukat dál a jak se seriál líbil tvým přátelům.

Profily epizod

Líbí se ti profily seriálů? Ještě pečlivěji jsme vyplňovali profily epizod. Většina jich má podrobný spoilerový obsah a upozorňuje na narážky na jiné seriály (pokud v epizodě nějaké byly). U spousty epizod je doplněná hudba z epizody. To proto, kdyby vás zajímalo, jakáže písnička to hrála při tom romantickém polibku.

Milujeme statistiky

A proto jsou u každého seriálu...

...ale i u uživatelského profilu. Koho by nezajímalo kolik času promrhal u seriálů? :-)

Giftshop

A co je nejúžasnější? Díky našim partnerům za každou aktivitu sbíráš body, které pak můžeš vyměnit za věcné ceny v našem giftshopu!

Tak na co ještě čekáš? Přidej se k nám, díky přihlášení přes facebook či google účet ti registrace nezabere víc jak 30 vteřin.

Jdu do toho

P.S. A víte, že na SerialZone se vyskytuje více holek než kluků (což dokazují i fotky z prvního srazu)? Tak se mezi nás nebojte!