plakát seriálu

Deset důvodů, proč tě nenávidím

(10 Things I Hate About You)

Názory uživatelů

Sesterská soap opera

O seriálu jsem se dozvěděla až za pár let později a znáte to, jak to vypadá, když se z filmu udělá seriál? Většinou průměrně. A tak i dopadlo tohle předlouhé dílo.

Ale zase si nemyslím, že u tohohle seriálu je to na škodu. Na mě je sice 20 epizod rozebírání vztahů a promenádování Patricka přece jen dost, ale na cílenou skupinu náctiletých to i tak může fungovat.

Seriál byl celkem klidnou oddechovkou, ačkoliv mě nutil občas protočit panenky. Každopádně pro mě to spadá do čistého průměru, tedy 50%

50 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

10 things

Většina lidí se na tento seriál dívá z velmi kritického pohledu, protože vznikl na motivy stejnojmenného filmu, který se stal pro mnohé z nás kultovním. V důsledku toho se jim pak seriál nelíbil, protože s filmem měl společné postavy a pár scén, celkově si ale vedl život sám za sebe. Já osobně nevidím důvod, proč srovnávat film a seriál. Každý má něco do sebe a oba jsou velmi, velmi zábavné.

Nejprve mi trošku trvalo zvyknout si na nové herecké obsazení, přece jen jsem pod Kat a Biancou viděla jejich filmové verze až příliš mnohokrát. Největší problém jsem měla s Patrickem a Cameronem, v prvních dílech byly jejich scény opravdu trapné (na druhou stranu jsme se na koleji s kamarádkou ohromě bavily nad upřeným zrakem Patricka a demencí Camerona :D ). Jakmile se ale Patrick rozmluvil, získal si svoje osobní kouzlo a dostal mě. S Kat měl skvělé jiskření a některé gagy taky nevyzněly do ztracena...

90 %
83 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

seriál x film

Nemůžu si pomoci, prostě musím srovnávat.Hlavní hrdinové - Kat jsem si oblíbila mnohem víc než ve filmu, zato Patricka jsem nějak nemohla skousnout, ne po Heathu Lodgerovi. Cameron mi nevadil, ale přece jen Josepha Gordona Levitta mám radši, stejně jako Davida Krumholtze v roli jeho nejlepšího kamaráda Michaela. Bianca je skvělá, stejně jako Straffordovic táta, který mě vždy pobavil jak v seriálu tak ve filmu. Příběh - podle mě docela srovnatelný s filmem, seriál mě bavil, začala jsem jej sledovat z nudy, ale brzy mě chytl, jen škoda toho cliffhangeru na konci.

70 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Nie je to film !!!

Kto videl film (a úžasného Heath Ledgera v ňom), chcel vidieť viac. A tento seriál sa zo začiatku mierne snažil o napodobeninu, ale po pár epizódach vidíte rozdiel. A zabudnete na film.

Príjemná oddychovka, pri ktorej sa zasmejete, zatúžite po iskrení ako medzi Kat a Patrickom (výborný výber hercov btw), miestami mierne klišé, ale nič, čo by ma doslova odpudzovalo. Veľká škoda, že seriál nedostal šancu na druhú sériu, skončilo to pre mňa neuzavreto. Ale len pre zabitie času, odporúčam.

70 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Z nudy

Seriál jsem začala sledovat z nudy.

Mile mě překvapilo,že otce děvčat hraje ten samý herec jako ve filmu. :)
Lindsey Shaw se mi v roli Kat moc líbila.
Seriál se mi také líbil, byl vtipný a nemohla jsem se od něj odtrhnout.
Nakonec přišel poslední díl,bylo mi to líto,protože to skončilo tak... :/ No nedá se nic dělat. :D

90 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Bez přestávky u pc :)

Tak mě tenhle seriál nadchl už při přečtení názvu.Film jsem viděla nejmíň milionkrát,asi ze stejného důvodu jako ostatní a to z lásky k Heathu Ledgerovi :) Seriál se mi líbil a rozhodně bych nic neměnila!Každej měl něco do sebe,jak seriál tak film.Takže za mě 100% spokojenost :)

100 %
60 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Když je nuda

Osobně jsem velký fanda původního filmu, takže jsem byla opravdu zvědaví, co se z tohohle vyklube. Jsem ráda, že nekopírovali originál, ale že se snažili jít svou cestou.

Postavy se jim povedli, jen jsem se nemohla smířit s hlavními mužskými rolemi, přece jen Heath a Joseph i David byli perfektní, ale to časem přešlo.

Děj je takový typický středoškolský, objevila se spousta klišé, ale neřekla bych, že sledování byla ztráta času.

Dokonce mě docela i mrzí, že to zařízli po první řadě, obzvlášť když to zakončili cliffhangerem.

Taková oddechovka na líná odpoledne :)

70 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Oddechovka

Původnímu filmu se to nevyrovná, takovou kvalitu nemá, Krumholtzova náhrada je ubohá a Ethan Peck nevypadá, že by se ho měl člověk bát, ale pokud čekáte, než se vám stáhne něco jiného, zabavíte se. A pokud vaše děti začínají toužit po teen seriálech, můžete si být jistí, že tady nenajdou nic závadného.

50 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
25 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

10 things I hate about open ending...

Nechápu proč vždycky zruší seriál v tom nejlepším :-/ u seriálu jsem se hodně nasmála a herec Patrica byl prostě boží :) Je to škoda :( film i seriál stojí za to :) sice mi Bianca i Kat občas lezly na nervy, ale to patří k popisu jejích postav :) chtělo by to pokračování... škoda že se ho nedočkáme :(

100 %
40 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
40 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Škoda

Tohle byla ztráta peněz podle mého názoru. Dialogy byly špatné, zápletky nic moc a kromě hlavních herců, celkem hrůza. Musím uznat, že kvůli hlavním hercům jsem to dokoukala a dokonce výjimečně jsem ráda, že se tento seriál zrušil.
Ale pokud máte rádi oddechovky, tak vás to bude bavit, ale spíš doporučuji film, který je o hodně lepší.

30 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí