plakát seriálu

13. komnata

(13. komnata)

Názory uživatelů

Seriál???

Je asi těžké hodnotit tento cyklus dokumentů kde prakticky každý díl natáčí někdo jiný, ale většinou se na to koukat asi dá.Pokud se téma týká osobnosti,která mě zajímá tak musím říct že se mi to vždycky líbilo (např. díl s Danem Landou), ale je fakt že občas se tam dostanou i osudy lidí,jejichž životní kotrmelce se za těžké, nebo dokonce tragické,rozhodně považovat nedají.

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Tak to vidím já...

Já mám vždycky pocit, že nikdo to nemá tak těžký život jako herci, že herci jsou nejsmutnější lidi na světě, a že obyčejní lidi mají tak bezvýznamný problémy, že by na ně měli rychle zapomenout a začít smutnit pro své celebrity.

Přesně tenhle dojem ve mě seriál vzbudil. A přesně tím si mě zprotivil. Celebrity nedokáží pochopit, že většina z nich žije spokojený život a má mnoho důvodů pro spokojenost. Místo toho na nás sypou všechny své deprece a problémy. Nebýt celebrity, neštěkne po nich ani pes, protože stejné věci řeší velká část lidí, ale jakmile se to týká slavného jména, jedno oko nezůstane suché... To se mi zdá dost směšné.

40 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Třinácté komnaty

Myšlenka seriálu se mi líbí. Tak akorát na posezeníčko s čajem a sušenkama, člověk vypne, poslechne si něčí příběh. Samozřejmě ne každý díl mě chytl stejně. Některé známé lidi jsem třeba velmi dobře znala a tak se mi to poslouchalo radši. Některé jsem moc neznala, ale stejně jsem si to poslechla.
Někdo má pocit, že se tam jen slavní vybrečí. Já osobně si ráda při seriálu občas porovnám své zážitky s jejich a třeba se i zamýšlím, co bych dělala já. S normálními lidmi by to mělo zase jiný šmrnc, ale to, že je to se slavnými mi vůbec nevadí.

90% dávám proto, že to občas své mouchy má...

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

A koho to zajímá?

Bohužel, aby byl pro mě tento POŘAD(jelikož vážně nejde o SERIÁL) lákavý, muselo by více dílů věnováno zajímavým osobnostem, případně skutečným problémům. Nebaví mě sledovat, jak si ohrané hvězdy showbyznysu vylívají své srdíčka, svěřují se s depkami a mindráky všedního dne.

20 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

13. komnata

Pěkný a někdy smutný dokument o osudy našich hvězd.Je dobře, že tento pořad vznikl, protože někdy o někom něco nevíme a tady se vlastně dozvídáme podstatné věci ze života hvězd.Když je v tomto pořadu nějaká zajímavá osobnost, tak se na to rád podívám!

80 %
60 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
60 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Dokument

Jako seriál se to asi považovat nedá spíše dokument. Myslím, že asi nikdo nesedí u každého dílu a nadšeně kouká. Pokud je tam nějaká osobnost, která mě zajímá, nemám problém s tím se na to kouknout. Dozvím se pak zajímavé věci.

30 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí

50/50

Viděla jsem jen několik dílů. Někdy je jsou ty životní příběhy dost zajímavé, jindy se mi zdá, že je to jen škoda filmové pásky.

50 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí