3+1 s Miroslavem Donutilem

3+1 s Miroslavem Donutilem (3+1 s Miroslavem Donutilem)
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Sázky

Armando

Dva padesátníci – dlouholetí manželé Miloš (Miroslav Donutil) a Helena (Simona Stašová) si občas lezou hodně na nervy. Helena by byla ráda, kdyby Miloš zhubl, a taky by mohl po dlouhé době vymalovat dům. Milošovi se nechce ani do hubnutí, natož do malování. Pěkně si nosí domů tašky plné jídla a jak říká Helena: "furt se akorát přežírá". Naštěstí má Miloš Pepu a Frantu, kamarády z hospody (Otmar Brancuzský a Vlastimil Zavřel), kteří mu vynalézavě poradí, jak to zaonačit, aby nemusel ani hubnout, ani malovat: Musí se s Helenou vsadit! Jenže každá sázka má háček.

Šerif

Starosta (Miroslav Donutil) malé obce má problém: sousedi Kazda (Jaromír Dulava) a Kret (Svatopluk Skopal) se rozhádali na život a na smrt. Hádají se o kdeco, každá záminka dobrá, o to sladší revanš, ale jak to tak bývá, za vším hledej ženu. V tomto případě Karetovu atraktivní krásku na inzerát Kristýnu (Miluše Bittnerová), kterou viditelně těší provokovat všechny pány v okolí. Když už má starosta plné zuby stížností od obou pánů, tak se vsadí se svou sekretářkou Terezou (Libuše Šafránková), že s věčnými stěžovateli zatočí. Schválně, kdo sázku vyhraje?

Kapitán

Třetí sázka se vynoří odkudsi ze školní minulosti. Když na české poměry úspěšný herec Drobný hostuje v Třeboni, připomenou se mu jeho dva bývalí školní kamarádi Michal (Miroslav Vladyka) a Jindřich (David Prachař). Trojice se kdysi vsadila, že Michal s Jindřichem – od dětství vášniví horolezci – vylezou na El Capitána, a Drobný tehdy trumfoval jiným snem: jako herec získá sošku Oscara. Kdo tenkrát mohl tušit, že Michal s Jindřichem svého vysněného cíle dosáhnou! A tak je teď na slavném herci Drobném, aby splnil prohranou sázku – zametl místní náměstí…

Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Kamera

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Premiéra
  • Česká premiéra
  • Rok natočení
  • Délka epizody
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

lukascoolarik