plakát seriálu

3D Kanojo Real Girl

(3D Kanojo Real Girl)

Názory uživatelů

Láska a přátelství vše překonají

První řada:

Tohle anime mě lákalo už nějakou tu delší dobu, ale vždy los padl na jiné anime. Ale teď dozrál čas i na toto anime. A mohu říci, že po několika akčnějších anime, toto romantické anime se dosti hodilo. Už od začátku mě to chytlo a nepustilo. Od počátku do konce mám úsměv na rtech. :)

Hudba je skvělá, nejvíce se mi líbil OP, ale ED taky byl skvělý. Animace je taky úžasná, jak prostě dokázala vykreslit danou situaci. :) Prostě bezva.

Ohledně postav, tak Igurashi, u té ze začátku jsem nevěděla, co si mám o ní myslet. Hlavně jsem nevěděla, co zamýšlí se vztahem k Tsutsuim. Ale když jsem to pochopila, tak jsem ji začínala mít víc a víc ráda. Jen u Tsutsuie mi vadila a stále vadí jeho tupost. Ale je tu vidět, jak se po seznámení s Igurashi jeho charakter mění. A nejen u něho, ale i u ostatních postav, které mi nakonec přirostli k srdci všechny. Dokud se tam neobjevila ke konci ještě jedna postava. Tady se obávám, že mi poleze na nervy, ze všech nejvíce. :D

Anime se stává mým zamilovaným a první řadu rozhodně ráda hodnotím plným počtem. :) Rozhodně jsme ráda i za tu druhou řadu, na kterou se velice ráda podívám. :)

Druhá řada:

Mohu říci, že ta druhá řada byla o dost lepší než ta první řada. Líbilo se mi hodně, že tvůrci se tu zaměřili nejen na hlavní děj, tedy ten hlavní pár, ale i na dějové linky vedlejších postav - přátel. I jak se vyvíjel jejich charakter. A postavu, co jsem v první řadě neměla v lásce, co se objevila v posledních dílech, tak mohu říci, že jsem si ho oblíbila nakonec. To jeho gesto ke konci druhé řady bylo tak milé a příjemné, že body, které získal v průběhu druhé řady, kdy si mě trochu získal, tak díky tomuto gestu na konci si mě získal na 100%. Takže tu nebyla žádná postava, kterou bych nakonec v lásce neměla. :)

A tady jsem i spotřebovala dost kapesníků, jak jsem skoro od půlky anime bulela jak želva. Krásné, romantické, smutné, ale zároveň šťastné anime. :) Kdyby to šlo, dala bych lepší hodnocení, ale plný počet co tu jde, musí stačit. :D Anime si rozhodně zaslouží být v zamilovaných a někdy, se ráda k tomuto anime zase vrátím. :)

100 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí