666 Park Avenue

666 Park Avenue (666 Park Avenue) — 1. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Pilot

Mladý pár ze středozápadu, Jane Van Veen a Henry Martin, přijíždí do New Yorku pracovat na kariéře a snad i najít lepší život. Oba jsou unešeni možností stát se správci historické budovy. Nabídku jim dá Gavin Duran, který je společně se svou ženou Olivií majitelem domu. Brzy je však jasné, že ve hře jsou úplně jiné síly a mladá dvojice to nebude mít snadné.

Jane, mladá žena z maloměsta vždycky věděla, že by se chtěla živit jako architektka. její přítel Henry získal práci v úřadě starosty New Yorku. Vše se zdá v nejlepším pořádku, dokonce získali práci jako správci historické budovy a s ní také luxusní ubytování, které by si jinak nemohli dovolit.

Budova a její majitelé však zdaleka nejsou tak obyčejní, jak by se na první pohled mohlo zdát. Pan Gavin v kontaktu s ostatními obyvateli dává najevo, že si hodlá hlídat dlužníky a platby neodkládá. Ve hře jsou tajemné síly a podle všeho to vypadá, že je vše spojeno právě s majitelem domu. Jane i Henry jsou brzy ze strany Gavina a Olivie zpracováváni tak, aby si k nim mladý pár vybudoval vztah. Citlivější na okolí se ukazuje Jane, které se na domě něco nezdá a tak se pustí do pátrání o historii budovy.

Představeni jsou i další sousedé, mladý pár bydlící v šestém patře, který postihne nehoda, mladá dívka, která je něco víc, než by se mohlo zdát a další, kteří svůj osud i život spojili s panem Gavinem. Kam povede pátrání Jane a jak se bude vyvíjet svádění ze strany majitelů k temné straně? To se teprve uvidí...
Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Hudba
Kamera

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Premiéra
  • Rok natočení
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

megawir