plakát seriálu

666 Park Avenue

(666 Park Avenue)

Názory uživatelů

Horor nebo ne?

Pořád se nemůžu rozhodnout, jestli se mi 666 Park Avenue nakonec líbilo, nebo ne.
Rozhodně má něco do sebe - hudba vždycky dobře navodí takovou tu strašidelnou atmosféru, ale na druhou stranu je tu tolik klišé (hlavní hrdinka se v noci sama toulá bosa sklepem), že ji ani nemůžete brát vážně. Dokoukala jsem všech 13 dílů, protože se mi vždycky líbí příslib složité záhady, která se nakonec v nějakém šokujícím odhalení vyřeší. Tak se stalo i tady, ale nejsem si jistá, jestli odhalení bylo tak šokující, jak bych chtěla - některé věci byly dost očividné a nebo se daly velmi snadno předvídat.
Jedna věc se mi ale opravdu, opravdu líbila, a to scéna ve vaně - podle mě strašně pěkně natočená, tu jsem si pustila asi třikrát.
Kolem a kolem, asi nemám k tomu seriálu moc co říct, doporučím vám ho jen pro případ, že zrovna máte pauzu v něčem zajímavějším a chcete nějak zabít čas.

60 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
60 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Proč jen byl zrušen...

Tenhle seriál mě zaujal hned od první scény. Byl tajemný, napínavý, místy až strašidelný, se zajímavou zápletkou, s podivnými postavami, z nichž většinu si člověk velmi brzy zamiloval... kombinace, kterou mám ráda. O to víc mne mrzí, že byl seriál zrušen po první řadě a nejspíš na poslední chvíli, což scénáristi patrně nečekali - aspoň tak na mne působí poslední epizoda, která se od zbylých dílů dost liší, a to svým tempem.

Celá řada působí trošku rozvláčně, ale rozhodně ne nudně - prostě tak, jako by scénáristi původně počítali s tím, že budou mít v budoucnu čas s dějem ještě pracovat a pak postupně budou mít možnost jednotlivé linie uzavírat. Dává se zde přednost tomu, aby divák dostal prostor se zorientovat v ději, utříbil si všechny události, aby jednotlivé scény diváka napínaly - scénáristi se nesnaží nic uspěchávat, naopak si s jednotlivými scénami hrají do detailu. Oproti tomu je poslední epizoda značně ukvapená a je vidět, že se autoři do ní snažili vecpat pokud možno co nejvíc informací a celý seriál nějak narychlo uzavřít. Ve výsledku to bylo do očí bijící a seriálu to spíš ublížilo, než pomohlo. A to je mi prostě líto, protože 666PA byl seriál velmi nadějný a minimálně ještě jednu sezónu si zasloužil. Škoda, no.

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Vítejte na 999 (nebo snad 666?)

Vítejte na 999 (nebo snad 666?) Park Avenue v NY, v luxusním bytovém domě s děsivým tajemstvím. Mladá sympatická dvojice (v čele s Rachael), zajímaví nájemníci a John Locke jako "dábel" sám. Proč ne? Pro náročnější hororové fanoušky to asi nebude, ale já dostala odlehčenou verzi AHS, což jsem taky přesně chtěla. Samotné American Horror Story na mě bylo příliš psycho. Tady bezvadně funguje nejen napětí, ale i dramatické linky. Uvolněnější atmosféra je pro mě úlevou. Co mi ale maličko vadí je to, kam hlavní hrdinka pokaždé naivně vleze. Znáte takové to nechápavé kroutění hlavou u televize a naříkání "kam to ta blbka leze?" - tak tohle je přesně případ 666. Asi tak pětkrát za díl.. Což o to, já to překousnu. Přítel Jane mi ale připadá jako bezduchý blb, který ani vlastní přítelkyni neumí naslouchat. (Hm, zdálo se ti o vraždě, která se vážně stala, ale ještě před tím, než jsi věděla, že se stala? Hm). Když nad tímhle přivřu oči, vychází mi zatím skvělý seriál, kterému prostě chcete přijít na kloub...Škoda jen toho pomateného konce, který vlastně většinu věcí nevysvětlil. Nebýt toho, jdu klidně na plný počet. Oblíbené postavy: Jane (Rachael Taylor), Alexis (Helena Mattsson)

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Čekala jsem víc, ale není to špatné

Já nevím, tak nějak jsem od něj čekala víc, ale na druhou stranu nemohu říct, že bych byla nějak zásadně zklamaná, není to prostě ten seriál, který bych měla potřebu vychvalovat, ale ani nějak špinit, buď si v něm najdete zalíbení anebo nenajdete, já to shlédla a stačilo mi to, neměla jsem z toho nijak zvlášť úžasný zážitek, ale pár věcí se mi přeci jen v paměti utkvělo... Trošku nadprůměr

60 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Horor?

Ačkoli je seriál přecpán typicky hororovými tématy (opravdu hororovými, nikoli mysteriózními!) jako je strašidelný dům, duchové, uctívači kultu, tratoliště krve...) a cílem zřejmě bylo vytvořit hororový seriál, jako fanda hororu si tady na své fakt nepřijdu. "Lekačky" žádné a když už, tak hrozně provedené a bez "šťávy" (a přitom se v některých záběrech přímo nabízely!). Zbytečně rozvleklý a utahaný scénář drží nad vodou jen velice sympatický ústřední pár, resp. holčina z tohodle páru, páč klučina je poměrně herecky "tuháč" a většinu času jen poulí oči ;)
Terry O'Quinn zklamal, do role ústředního "ďáblíka" se se svým šibalským úsměvem perfektně hodil, ale nějak jsem mu jeho roli pořád nevěřil...
Atmosféra ve skrze slabá a to je u tohodle typu seriálu velký problém :(

60 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

New York's most seductive address.

Konečně je tu po dlouhé době něco, co se mi opravdu zalíbilo. Pilot 666 Park Avenue jsem viděla již na podzim a těšila jsem se, až budu mít možnost dokoukat zbytek. Už to mám za sebou a myslím, že se seriál od pilotu ještě zlepšil.

Většinou na duchařinu a takové čáry máry nejsem, mám raději přirozený thriller nebo horor. Ale 666 mi nějak učarovalo. Možná je to tím, že jsem tento žánr neviděla už roky, že jsem nebyla přesycená a neměla vysoké nároky. Možná je to skvělé herecké obsazení, které mi sedlo. Nevím, v podstatě je to celkem jedno, z jakého důvodu se mi to líbilo, hlavně, že jsem se bavila.

U tohoto seriálu jsem začala přemýšlet o tom, jak vlastně funguje proces tvoření seriálu. Myslím si, že zde tvůrci museli mít představu, co chtějí sdělit a jak by měl celý příběh skončit. Přece nejde natočit takový pilot plný spousty náznaků a tajemství s tím, že vůbec nikdo netuší, jak se to bude vyvíjet dál. Na druhou stranu mi to ale přijde zvláštní v tom smyslu, že je přece zbytečné vymyslet si celou sérii ještě předtím, než stanice pilot vůbec objedná. Vždyť to je neskutečné množství práce jen kvůli malé možnosti, že by se to možná mohlo povést, no ne?

Je pravda, že se během těch třinácti dílů objevilo pár nesrovnalostí. Spousta dějových linek nebyla vyjasněných a vše úplně nesedělo. Proč v pilotu říkali, že Jane potřebují k získání Henryho? Vždyť o Henryho nikdy v seriálu nešlo. Vše se točilo jen okolo Jane a její rodiny. Ale tyhle maličkosti se dají odpustit. V sezóně, kdy nevzniklo moc zapamatováníhodných kousků, se 666 Park Avenue neztratí.

Konec seriálu byl rozpačitý. Na jednu stranu byl příběh relativně ukončený, na druhou to ale přece jen vyvolalo další řadu otázek. O co v tom bytovém komplexu vlastně šlo? Kdo byl Gavin? Jakou úlohu hrála Nona?

Jak už jsem zmínila, herci mě potěšili. Možná občas vypadali až moc dramaticky, ale už jsem viděla horší výkony. Annableho a Taylor mám ráda z dřívějška, stejně jako Vanessu Williams. Naopak Buckleyho jsem nemusela v Lipstick Jungle (a One Tree Hill jsem zatím neviděla) a nesedl mi ani zde. Myslím si, že postavy Briana, Louise a Alexis byly nadbytečné. Trojice měla svou vlastní dějovou linku, která nijak nesouvisela s hlavním dějem seriálu. Kdybyy je tvůrci vyškrtli, vůbec nic by se podle mého názoru nestalo.

666 Park Avenue je příjemný seriál, u kterého se místy budete trošku lekat. Má souvislý děj, který vygraduje na konci. Pokud jste fanoušky zamotaného příběhu, tajemna a nadpřirozena, tak si seriál určitě pusťte.

80 %
81 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
69 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 16 lidí

Evil has an adress...

Hodnoceno po pilotu/může obsahovat spoilery.
Seriál ABC, o kterém jsem si myslel, že mu úspěšné hity Once Upon a Time a Revenge zajistí 2. řadu. Bohužel jsem se (asi) zmýlil. Celkový dojem z pilotu není špatný, creepy atmosféra, kterou dolaďuje skvěle sedící hudba, krásné sexy herečky odvádějící stejně jako jejich mužské protějšky super výkony… Začátek byl naprosto skvostný (ta část s houslistou), často na mě ale dopadala nuda. Pilot rozhodně zklamal v nalákání na další epizodu, což je jeho účel, čekal jsem od toho prostě víc. Čekal jsem „hororovost“ na úrovni 1. řady American Horror Story, ale ta tady spíš dokresluje děj, kdežto AHS je na tom postavená (navíc běží na kabelovce ;) ). Přesto jsem si jist, že si seriál fanoušky najde (já jím ale nebudu).

60 %
75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

999 or 666 Park Avenue

666 nemalo zlý nápad, ani zápletku. Prvému dielu sa však nejako moc nepodarilo navnadiť na ten ďalší. Začiatok s huslistom bol skvelý, len keby sa v podobnom duchu niesol aj zvyšok dielu či seriálu. Atmosféra nebola zlá, len v konečnom dôsledku mohla byť o niečo lepšia a myslím, že seriálu by sa hneď lepšie darilo

Postavy neboli zlé napísané, len na nich mohli tvorcovia o trošku viacej zapracovať (najme na Jane). Jediné normálne z nich boli asi Henry a Nona, zvyšok bol trochu mimo a mimo normálneho správania. Terrymu O´Quinnovi rola diabolského a tajomného Gavina sadla. Kto mi ale vadil bola Jane a jej viac ako nelogické správanie (len tak sama sa vyberie v noci do práčovne). Bola strašne rozporuplný charakter: na jednej strane vravela ako veľmi sa bojí a chce odtiaľ odísť a na druhej strane išla do situácii, v ktorých hrozilo, že sa jej niečo stane a aj tak do toho išla. Jej správanie akosi postrádalo logiku. Potom zase nastal obrat o 180 stupňov a obdobie „ak odtiaľto neodídeme ja sa zbláznim“ bolo preč. Väčšia pozornosť sa venovala jej a Henrymu alebo trojuholníku Brayn-Lou-Alex, ktorý mi prišiel mierne zbytočný a prehnaný, a postavám ktoré by mohli byť zaujímavé (Nona) bola venovaná malá až nijaká pozornosť (sem tam sa tam objavili aby sa nepovedalo).

Záhada, ktorú seriál poskytol bola zaujímavá, len akoby nie dotiahnutá do konca. Nebolo to zlé, len to mohlo byť o trošičku lepšie. Záhada sa niesla celým seriálom, či už v pozadí alebo občas vykukla na povrch, aby nám položila ďalšie otázky. Prvá polovica seriálu sa niesla v tom duchu, že niekto po niečom túžil+ Gavin mu to splnil+ nedopadlo to dobre.
Seriál sa snažil v sebe skĺbiť napätie, mystery, drámu a trochu aj tých hororových prvkov. Trochu sa mu to aj darilo aj keď toto prevedenie v prvej polovici trochu pokrývkavalo kvôli scénam s napätou atmosférou+ jane, ktoré boli na hlavu postavené a hneď na to scénam, ktoré mohli stáť za to. V druhej polovici seriálu, najme v posledných častiach nastal obrat a to k lepšiemu. Posledná časť poskytla odpovede na niektoré otázky a na niektoré nie, nechala ich akoby otvorené či nedoriešené. Neviem či koniec pôsobil otvorené alebo uzavreto, moje pocity z neho sú rozpačité. Posledných pár minút bolo ozaj zvláštnych a v prípade niektorých postáv nastal obrat v ich charaktere a správaní o viac ako 180 stupňov, akoby boli úplne niekto iný. Niektoré udalosti, záhady mohli byť o trošku lepšie vysvetlené, mi to prišlo akoby sa snažili v posledných minútach zodpovedať čo najviac alebo ešte viacej zamotať (Jane+Gavin, niečo čomu nebola celý seriál venovaná až taká pozornosť sa zrazu objavilo).

70 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
56 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Uvidíme, ale zatím to vypadá slibně.

Zkusím hodnotit hned po pilotu. Čekal jsem, viděl jsem a byl jsem příjemně překvapen. Ano na seriál jsem se těšil kvůli Rachael Taylor, přiznávám je to jedna z mých oblíbených hereček, ale příjemně mně překvapili všichni herci. Ať už se jedná o film nebo seriál mám rád tajuplnost a myslím, že 666 Park Avenue nám připraví ještě dost tajemných a temných věcí. Terry O´Quinn se do role „ďábelského“ majitele domu skvěle hodí, jeho pohledy jsou opravdu až záhadně děsivé. Uvidíme, jak se bude děj vyvíjet dál, ale já jsem byl po pilotu velice spokojen. Doufejme, že opět neukončí předčasně další seriál. :)

80 %
64 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
73 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 11 lidí

Překvapení

Když jsem si pustila první díl 666, moc jsem toho nečekala. Mám ráda duchařinu a strašidelnost, tak jsem do toho šla. A hle, pro mě opravdu překvapení sezóny, jak moc mě ten seriál nadchl.
Ústřední dvojice je mi velmi sympatická a společně se mi líbí, tu lásku jim "žeru". A podle mě vynikající volba ústředního záporáka, už když se na herce podívám, vůbec se mi nelíbí.
V seriálu nás čeká zajímavá zápletka - co je vlastně Gavin zač, co vše se ukrývá v tajemném domě Drake a jak je s tím vším spojena Jane?

P.S.: Jen jsem teda občas kroutila hlavou, kam to pořád tak naivně leze.

EDIT: Zřejmě k tomu přispělo zrušení, ale co se dělo se seriálem později... Zničilo mi to mé prvotní kladné dojmy, konec mi přišel děsný... Z původních nadšených 80 % snižuji na 60 %.

60 %
57 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
57 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Zajímavůstka...

Od AHS je to na hony vzdálené. Nicméně v tom spatřuji něco podobně magického a uhrančivého. Jeden pořádný strašidelný dům, s pořádně strašidelným pánem domu a s velkou kupou lidské manipulace a hlouposti. K tomu jedna šílená blondýnka a je z toho celkem kvalitní zábava pro dospělé.

70 %
57 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
71 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Drake

Kvalitních hororových seriálů moc není, prakticky by se daly spočítat na prstech jedné ruky. Proto sem byla velmi nadšená, když tenhle seriál spustili. Námět seriálu je naprosto parádní. Vždyť přece každý po něčem touží, a pak už jen záleží na něm, co je pro to ochotný obětovat. A jaxe zdá, obyvatelé Drake jsou ochotní velmi. Pravda, trochu tomu chybí napětí, co asi všichni od hororu očekáváme ale tajemno a záhady, které nám Drake nabízí to bohatě pokryjí.

Hodně mě mrzelo, když tenhle seriál zařízli, protože nám toho mohl nabídnout ještě spoustu. Nutné je ale i pochválit autory za alespoň nějaký smysluplný konec, který si tenhle seriál rozhodně zasloužil.

70 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

666 Park Avenue

Nádherná stará budova a tajemní majitelé, na jejichž přehnané štědrosti je od začátku něco divného.. je škoda, že seriál nedostane další sérii, protože konec byl velice slibný. Měla jsem to štěstí vidět i nevysílané poslední dva díly, díky španělské verzi, ale pořád mi tam chybí pár odpovědí a o některých věcech se můžeme pouze dohadovat. Postavy mi byly celkově sympatické a bavilo mě sledovat například Henryho snahu být slušným člověkem a zároveň budovat kariéru. Gavin a Olivie byli skuteční mistři v manipulaci s ostatními. Jediná výtka, myslím, že tvůrci mohli z tajemné budovy vytěžit ještě o malinko víc, proto dávám 80%.

80 %
40 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
40 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Výborné drama v mysteriozním kabátku...

Asi mam pro tyhle typy serialu slabost, ale nemuzu si pomoct. Jedna se presne o to ceho je na serialove scene malo, hororovych nebo mysterioznich pocinu. 666 je vice drama, ale o to mi prave jde, napeti se da krajet pocelou dobu stopaze. Nemusi to byt strasidelne az do morku kosti jako je to v pripade AHS. Tady se to bere s nadsazkou a jen jako napinavy a strasidelny doplnek.

90 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

666

celkom dobrý seriál, so sympatickým obsadením. jediné čo mi vadilo bola kolísavosť jednotlivých epizód. nikeotér boli neuveritelné a napínavé a niektoré boli nudné. koniec bol prekvapujúci, ale nemohla som sa zbaviť pocitu, že takto to akončiť nemalo, len tvorcovia narýchlo niečo museli napísať aby mohli príbeh uzavrieť

70 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

niekedy stačí jedlo osoliť a hne chutí lepšie...

Nebudem hodnotiť seriál po pilotnom diely, pretože si nemyslím, že je možné zahrnúť do prvého dielu celú atmosféru seriálu... Natrafila som naň úplnou náhodou, popri čakaní na nové diely ostatných seriálov, ktoré sledujem... a musím povedať, že som bola príjemne prekvapená... Prvý diel sa mi páčil a nevidela som dôvod na základe ktorého by som nemala pokračovať v sledovaní... Nebudem tvrdiť, že je dokonalý, chýbalo mi v ňom pár vecí, ktorých som sa nedočkala zrejme pre to, že sa rozhodli seriál zrušiť po prvej sérii... Miestami som bola naozaj priklincovaná k stoličke a napäto som čakala na vyhrotenie rôznych situáciii... Asi v cca 4-tom diely so sa dočkala kompletnej zápletky, ktorú podľa mňa stálo za to rozpracovať aj vo viacerých dieloch... Nemusela by to byť ani druhá séria, no tých 13 dielov bolo naozaj málo, pretože niektoré zaujímavé nápady boli rovno v tom diely, v ktorom vznikli zakončené... V podstate som dostala odpoveď na všetko začaté, keďže vedeli, že seriál skončí a sľúbili, že ho ukončia bez otvoreného konca... No i tak som nebola spokojná, pretože si myslím, že mohli zájsť trošku hlbšie do príbehu okolo ktorého sa celý seriál točí, mohli všetky tie udalosti, ktoré so sebou súviseli pospájať oveľa dôkladnejšie a prepracovanejšie... Určite by mal seriál misterioznejšiu atmosferu a človek by mal o to väčšiu radost pri poslednom diely, kde sa vlastne dozvedel prečo sa všetko dialo tak ako sa dialo... čo sa týka hereckého obsadenia, tak to hodnotím na dvojku, vadila mi hlavná hrdinka a jej manžel inak sa herci hodili k svojim rolam uplne super - teda aspon podla mna... v konecnom dosledku si myslim ze drake a jeho historia si zasluzili ovela viac - ostali nezodpovedane otazky, na ktore odpovede si mozeme domyslat samy a to moc nemusim..napr cervena skrinka, ritual, tocite schodiste, dračie oko, mlada cernoska a podobne...ˇ

update - a aby som nezabudla... moja oblubena scena - vo vani!

70 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Pekelná adresa

666 je jeden ze seriálů na které jsem se v úvodu sezóny těšil, než jsem se k němu však stihnul propracovat, tak už bylo víceméně jasno o jeho osudu a tak jsem ho nechal v klidu uležet a pustil jsem se do něj až teď po sezóně, když už je kompletně venku. Přímo se nabízí srovnání s AHS. Přesto je 666 spíš tajemná soapka s příjemnou atmosférou, kde musel někdo psát roli na tělo Terry O´Quinnovi. Nedovedu se představit v jeho roli nikoho jiného. K tomu se vybrala sympatická skupinka hereček a herců a obsazení se dá považovat za zdařilé. Příběh hlavně v závěru působí dost uspěchaně, jak jinak si vysvětlit, tak jednoduché odstraňování postav, které jsou po krku Gavinovi. Za mě si svých 70 % zaslouží, protože je to příjemná jednohubka.

70 %
20 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
20 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Nová podoba AHS?

Podezřele se to podobá seriálu American Horror story, ovšem naštěstí to má i mnoho rozdílů. 666 PA se rozjíždí a mě seriál zaujal od prvního okamžiku, těším se na pokračování.

80 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Horor? Dráma? Nie. Nuda.

Nechápem, ako môže mať seriál tak vysoké hodnotenie. Vizuálne nič moc, scenáristicky nič moc, obsadenie (až na dve výnimky) nevýrazné. Nemá to atmosféru, neni to horor, neni to dráma. A hlavne je to nuda. Zvládla som 3 diely, do ďalších sa už ani púšťať nebudem.

20 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
40 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

XXX

Za sebe to dost zkrátím. Patřím mezi ty, které seriál strhne a nebo ne a nedá jim obvykle 2. šanci. V půlce pilotu vypínám a už to nikdy nechci vidět. Zajímavé je, že John Locke bude vždycky záhadnej až na půdu. Hodnocení dávám 50%, protože je to vzhledem k počtu odkoukaných epizod fér :-)

50 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

666

Seriál mě moc nezaujal. Vadily mi ty nekonečné chvíle ticha a tmy. Tak třeba příště

30 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Každá budova má svoje tajomstvá...

Pozor môže obsahovať mierne spoilery.
Námet tajomného domu, v ktorom sa deje niečo zlé, je síce veľmi ohraný, ale napriek tomu našla som zopár drobností, ktoré ma upútali. Najviac ma zaujala samotná budova, jej architektúra. Potešilo ma prepájanie jednotlivých období a obyvateľov Draku. Aj keď aj to malo medzery.

Na druhej strane ma sklamal predvídateľný príbeh a unáhlený, i keď vynútený, záver. Najviac ma mrzí nevysvetlenie „svetu pod špirálou“. V niečom mi pripomenul Alicu v krajine zázrakov...
Moje očakávania sa splnili len na polovicu.

50 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk