plakát seriálu

90210: Nová generace

(90210)

Epizoda 4×14 – Mami, slyšíš mě? (Mama Can You Hear Me?)
98 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Naomi je skálopevně rozhodnutá napravit vztah mezi Holly a její matkou Rachel, která je zároveň i její šéfovou. Ze situace vidí jediné východisko - uspořádá společně s Holly, i když ji nenávidí, párty, aby upoutaly Rachelinu pozornost a dokázali jí, že i Holly za něco stojí.

Greg požádá Silver aby se s ním přestěhovala do New Yorku a ta souhlasí. Mezitím ale přijde Navid na drtivou pravdu o Gregově dceři Maisey. Na pravdu, kterou už Silver dávno ví. Biologickou matkou Gregovi dcery je Adrianna, která se jí vzdala v prvním ročníku k adopci.

Dixon pomáhá Austinovi překonat rozchod s Naomi. V alkoholovém opojení mají ale šílený nápad a vyřádí se vandalismem na Hollyině domu sesterstva.

Annie se snaží na vlastní pěst vyšetřovat minulost Liamovi nové přítelkyně Vanessy. Po troše bádání přijde na to, že to právě ona srazila Liama při autohavárii.

Ivy se vrací ze své fotografické stáže, kde si vytvořila bližší vztah se svým mentorem Nickem. Bojí se však, že už ho nikdy neuvidí, protože Nick přijal novou fotografickou práci v Afghanistánu.

Hlavní postavy
Ivy Sullivan
Liam Court
Erin Silver
Adrianna Tate-Duncan
Navid Shirazi
Dixon Wilson
Naomi Clark
Vedlejší postavy
Naomi's Chef
Hotel Employee
Mitchell Nash
Rachel Gray
Holly Strickler
Austin Tallridge
Režie
Scénář
Informace k epizoděIMDb
Český názevMami, slyšíš mě?
Původní názevMama Can You Hear Me?
Rok natočení2012
Premiéra24. ledna 2012
Česká premiéra19. srpna 2014
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka42 minut
Sledovanost premiéry1 240 000 diváků
Autoři profilu epizody