plakát seriálu

90210: Nová generace

(90210)

Epizoda 4×07 – Naomin maškarní ples (It's the Great Masquerade, Naomi Clark)
99 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Naomi je donucená spolupracovat se svou největší rivalkou Holly na organizaci Hallowenského večírku pro Hollis. Jejich nevraživost a soutěživost však obě uvrhne do velmi trapné situace a obě tak sabotují perfektně naplánovanou párty.

Navid se snaží zneškodnit svého strýce Amala rafinovaným plánem. Na oko předstírá, že splní veškeré jeho požadavky, v utajení však pracuje pro policii. To však vyžaduje absolutní diskrétnost a tak to nesmí říct dokonce ani Silver. TO mezi ně zasadí veliký svár. Protože se Navid zamotá do pavučiny lží tak, aby to před podezřívavou Silver pro její vlastní bezpečí utajil.

Silver řeší, krom vztahových problémů s Navidem, skutečnost, že Marissa Harris-Youngová není tím, kým se zdála. Celá její volební kampaň je velká přetvářka a to je samozřejmě Silver proti srsti.

Mezitím Adrianna odhalí Dixonův problém se závislostí a snaží se ho, jako jeho dobrá kamarádka, diskrétně na 24 hodin odříznout od světa, aby vystřízlivěl.

Ivy se začíná přátelit s učitelem fotografie, Nickem, který jí dodává potřebné sebevědomí.

Annie se dostává do začarovaného kruhu. Neví, zda jde s Patrickem jen o pracovní vztah na hranici escortu nebo o pravé city. Rozhodne se tomu dát šanci.

Liamovo modelingové fotografování z počátku neprobíhá tak, jak si představoval. Po počátečním ostychu se však uvolní a dostává obrovskou smlouvu na reklamní modelingové kampaně.

Hlavní postavy
Ivy Sullivan
Liam Court
Erin Silver
Adrianna Tate-Duncan
Navid Shirazi
Dixon Wilson
Naomi Clark
Vedlejší postavy
Banana Girl
Snarky Man
Single Mother
Marissa Harris-Young
Dean Thomas
Winter
Patrick Westhill
Uncle Amal
Holly Strickler
Austin Tallridge
Režie
Scénář
Informace k epizoděIMDb
Český názevNaomin maškarní ples
Původní názevIt's the Great Masquerade, Naomi Clark
Rok natočení2011
Premiéra1. listopadu 2011
Česká premiéra8. srpna 2014
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka42 minut
Sledovanost premiéry1 480 000 diváků
Autoři profilu epizody