plakát seriálu

90210: Nová generace

(90210)

Epizoda 4×20 – Smutná Ivy (Blue Ivy)
98 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Ivy neví jak naložit s posledním vzdáním holdu Rajovi. A tak jí nový Anniin kamarád kněz Caleb navrhuje Irský obřad - všichni se sejdou u ohně a každý řekne něco hezkého, co si na Raje pamatuje.

P.J. požádá Naomi o ruku a ta souhlasí. Annie se to zdá ve velkém spěchu a tak udeří na P.J., aby jí řekl své pravé úmysly. P.J. se tedy přiznává, že se musí do svých 28. narozenin oženit, jinak přijde o veškeré své dědictví. Zároveň ale Annie přesvědčuje, aby tento fakt Naomi neříkala, protože ji opravdu miluje a získané dědictví bude jen třešničkou na dortu.

Navid přijíždí do města na Rajův pohřeb a hned se dozvídá několik podstatných informací. Po rozhovoru s Dixonem zjišťuje, že Dixon dostal nahrávací smlouvu (která ovšem nezahrnuje Adriannu) a stejně tak má odjíždět na turné s populární zpěvačkou Haley Reinhartovou o čemž Adrianně také ještě neřekl. Zároveň se i od Vanessy dozvídá, že Silver možná má rakovinotvorný gen, i když jí to Liam výslovně zakázal.

Liam po té, co Vanessa opakovaně zradí jeho důvěru, dochází k jedinému rozhodnutí. Řekne Vanesse, že je mezi nimi konec a aby se vystěhovala. Když však později večer přijde do svého baru, nejen, že je Vanessa vystěhovaná, ale okradla Liama i o všechny jeho peníze.

Adrianna dává Dixonovi kompromis. Má si vybrat mezi jejich vztahem a jeho hudební kariérou.

Ivy trpí po Rajove smrti těžkými depresemi a vydává se v noci surfovat do téměř sebevražedných vln.

Hlavní postavy
Ivy Sullivan
Liam Court
Erin Silver
Adrianna Tate-Duncan
Navid Shirazi
Dixon Wilson
Naomi Clark
Vedlejší postavy
Haley Reinhart
Cynthia Bennett
Mrs. Kher
Preston Hillingsbrook
Raj Kher
Rajova sestra
Režie
Scénář
Informace k epizoděIMDb
Český názevSmutná Ivy
Původní názevBlue Ivy
Rok natočení2012
Premiéra27. března 2012
Česká premiéra27. srpna 2014
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka42 minut
Sledovanost premiéry1 270 000 diváků
Autoři profilu epizody